0 oy
313 göst.
Diğer kategorisinde (225 puan) tarafından

Oğlum geçen yaz yaz okuluna götürdüm Eylül'de 4/6 yaş sübyan kursuna gitti 1 yıl şimdi e devlette kaydı çıkmış ama karar veremiyorum.

image

Siz ne düşünüyorsunuz.

14 Cevaplar

0 oy
(2,449 puan) tarafından
Benimki de 2019 mart doğumlu bizimde isteğe bağlı 1.sinif çıkmış ama ben göndermeyeceğim daha küçükler bence. Sübyan kursuna gitmişti aynı şekilde yine oraya göndereceğim ben
(490 puan) tarafından
Sübyan kursu istanbulda nerede fiyatı nedir acaba
(2,449 puan) tarafından
Ben konyadayım bizim burada aidat veriyoruz sadece 500tl idi
-Reklam-
0 oy
(785 puan) tarafından
Ben gonderıcdm kızımıda öyle gondermıstım ıyı oluyor çabuk bıseyler ogrenıyorlar
(785 puan) tarafından
Yok hayır gitmedi malesef
(7,506 puan) tarafından
2019 lu daha anaokulu çocuğu erken değil mi 1.sinif icin
(785 puan) tarafından
Dıfer kzıımıda erken yolladı m ıyı oluyor aslında
(7,506 puan) tarafından
Ortaöğretim zamanı sıkıntı oluyor diyor öğretmenler bence acele etme daha kucuk 7 yaşında başlayanlar arasında ezilmesin yazik
(785 puan) tarafından
Vllhı bakalım cane nr olcak
0 oy
(9,026 puan) tarafından
Benim oğlum Ekim 2019 geçen yazin yaz okuluna verdim o bitti bu defa anasinifina zorla ricalar ede ede müdüreyi ikna ettim gönderdim yaşı tutmamasina rağmen şimdi adı çıkmış tekrar gidecek. Rabbim ömür verirse seneye 5 yaş 11 aylikken birinci sınıfa başlıyacak inşaAllah 
(225 puan) tarafından
Bende şuan ezilir diye korkuyorum içime sinmedi diye bir sorayım dedim
(9,026 puan) tarafından
Canım senin 2019 hangi ay doğumlu benimki ekim
0 oy
tarafından
Kesinlikle gondermelisin erken egitim alan çocuklar egitim almamış yasitlarina oranla daha kaliteli bi yaşam sürüyorlar ozguvenleri yerinde oluyor 
(225 puan) tarafından
İlkokulami göndermeliyim anasınıfına mi anlamadım:)) benim oğlum aşırı derecede okul seven bir çocuk maşallah hiç öyle ağlamak vs. Olmadı sen bekle beni gitme vs.de demedi ama şimdi gideceği okul uzak servisle gidicek olursa birde anasınıfı sabahciymis ilkokul düşününce erken yaşta ezilir mi diye korkuyorum
tarafından
Suzancim gayette iyi yapmışsın şuan onun sosyallesmeye yoğun eğitime iletişime ihtiyacı var dil gelişimi açısından diğer turlude evde olan cocuk her zaman sıkılıyor
tarafından
Yaşı gereği ana sınıfına göndermelisin canım
(9,026 puan) tarafından
Kaynım jimnastik hocası efeyle goksuyuda kaydetti inşaAllah onlarda başlarlar. Dil terapisti haftada 3 ders görüyor. Kur'an kursunada gonderecem ztn Eylülde anasinifina başlıyacak
tarafından
İkisi içinde çok iyi olur hem sosyal hem fiziksel olarak
0 oy
(19,944 puan) tarafından
Bizde oğlumu göndermeyi düşünüyoruz bakalım
0 oy
(14,493 puan) tarafından
2019 Mart dogumlu isteğe bağlı 1. Sınıf çıktı ama  anasınıfına vercem gene
0 oy
(75 puan) tarafından
Bizde 2019 Mart 7 ama benim kızımı müdür almadı sanırım beni kandırdı acaba siz ne yaptınız ne karar verdiniz sizin okul kayıt yaptı mı ben çok stresliyim bu müdür niye bu şekilde yaptı ya 
0 oy
(455 puan) tarafından
Benimde oğlum Mart 2019 doğumlu anaokuluna kayıt yaptırdık. Birinci sınıf için henüz küçük oldugunu düşünüyorum.
0 oy
(3,631 puan) tarafından
Istege bagli cikmis. Belki ders olarak yapar ama duygusal olarak yetisemez bence seneye baslatin ilkokula. Ben gecen sene oyle yapmistim ogluma.
0 oy
(68 puan) tarafından
2018 li senesi bu sene hiç gerek yok çocuğu erkenden eğitim hayatının içine atmaya 1. Sinif zaten çok zor
(68 puan) tarafından
Ve öğretmenler de hiç memnun kalmıyor bu durumdan hersey yaşında güzel
0 oy
(147 puan) tarafından
Benimde 2019 Ocak doğumlu çok düşündüm araştırdım kaç tane öğretmen le görüştüm isteğe bağlı çıkmıştı ama en doğru karar anasınıfı olduğuna karar verdim anasifina kayıt yaptırdım 
0 oy
(3,595 puan) tarafından
İsteğe bağlı çıkmış bizimki de 2019 o yüzden ben anasınıfına göndereceğim
0 oy
(7,622 puan) tarafından
Çok erken değilmi 5 olmuyor mu   çocuğun
0 oy
(43 puan) tarafından
Buraya nerden giriyoruz tarif eder misniz

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 302 göst.
18 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde mvlude.97 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 419 göst.
29 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Ipekreha (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 368 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Biroglanbirkizannesi (551 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 429 göst.
13 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Papatyasever (3,208 puan) tarafından soruldu

399,418 soru

11,947,010 cevap

36,102 kullanıcı

...