0 oy
767 göst.
Aile kategorisinde (1,147 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kizlar selam dün eşimle kavga ettik bana sabrım kalmadı artık bosanalim dedi tamam dedim çünkü büyük bir kavga ettik beni gece ormanda evden attı kardeşimle birlikte kızımla sokakta ağladık sonrada polisleri gördük yanlarına gittik sikayetcimisin diye sordular olucaktim aslında bizi herkese o saaatte rezil etti rezilligide bıraktım polisler çevirme yapıyorlardı içki içenlere ceza yaziyorlardi yanımızda hatta bir karı kocayi durdurdular içki icmisler elleri kolları çiçek dedim ki içimden benim bu kadından neyim eksik neden eşim bir kere bana çiçek almadı ya çok mu zor benim neyim eksik bilmiyorum sürekli evde koşturma ev isimi yapmaya çalışırım iki çocuğum var küçük onlara bakıyorum sürekli bakimimi yapmaya çalışirim yetistigim kadarıyla cocuklarim asla kirli gezmez dikkat ederim her konuda ama eşim her şeyi elestiriyo hatta çamaşırları asarken sürekli düğmelerini kapatıyorum diye bile kapatma diyerek laf ediyo kapatilmazmi ya oraya kadar bahane bence artık hepsi sürekli ne desem tamam o zaman git ben böyleyim diyo düzelsin o kadar çok istiyorum ki düne kadar şiddette vardı ailesi konuştu uyardı ama sabahtan beri ateşi var eşimin boşanma konusunu düşünüyorum bosanirsam oğlumu o alicakmis oğlum 3 yaşında kızım 1 yaşında bende kalicak annem tekstilde calisiyo bende onunla calisicam gidersem kizimada halamın çocuklarına bakan bir bakıcı vardı onu ayarlamayı düşünüyorum hayatım güzel olur biliyorum ama eşime çok alıştım ileride karşıma birisi çıksa beni sever mi yada eşim beni seviyo mu en çok kafama takılan da üvey baba olayı çocuklarıma üvey baba-anne gelsin istemiyorum ama eşimde sürekli git bosanalim diyo sabah ateşi çıktı kafasına su koydum ilaç icirdim üstünü değiştirdim bana çocuklarının başında dur gitme dedi ama her zaman benle alay ediyo yemek yapıyorum hizmetci diyo bazen köle diyerek çağırıyo beni yanlizken tabi ama normal gelmiyo bana beni böylemi goruyo ben ona efendim diycekmisim gülerek soyluyo ama hoşuma gitmiyo bu akşam içinde tarlaya gidip patlican topladm sonra yemek yaptım trip atıp yemek bile yemedi hasta olduğu için yarın gitsem suçlu ben mi olurum artık değerimi anlasın istiyorum sürünsün özür dilesin istiyorum yaşım daha 22 benim eşimin 29 önümüzde uzun yıllar var heba etmek istemiyorum mutlu olalim istiyorum atesliykende birakasim gelmiyo ama annem geliceksen pazartesi işe başlarsin dedi kizlar ne olur empati yapın kardeşim gurursuz diyo bana çok eşimin peşinden koşuyorum diye:'(

16 Cevaplar

+12 oy
(10,093 puan) tarafından
Kardeşin sonuna kadar haklı hala böyle narsist bo esle yaşamayı onu sevmeyi affetmeyi aklından geciriyorsan kardeşin az bile soylemis
(4,594 puan) tarafından
Rlm bu tür kişilere ben takıntılı histerik diyorum. Bak herkes bir çözüm sunuyor buna bahane ile geliyorsa o kişi kocasına takıntılıdır. Kendini acındırmaya çalışıyor acıyor ve zorba eş ile yaşamaya devam etmek için kendini şartlıyorsa histerik. Bakın bu kişiler tedavi olmadan asla o kocaları bırakmaz. Beyin sağlıklı çalışmıyor tedavi olması gerekir
(4,594 puan) tarafından
O iki çocuğa çok üzülüyorum. İki hasta ebeveynin yanında onlarda anne babanın düşünce yapısını, davranışlarını normal kabul edip öyle yetişecekler.
(3,797 puan) tarafından
Aynen öyle Fkolgun, ben de çocuklara üzüldüm kız annesi gibi herşeyine katlanacağı kendisini ezen birine sabredecek, oğlu zaten baba gibi olacak. Evliliği devam ettirmeye çalışırken sadece kendimizi değil, çocukları öncelikli olarak düşünmeliyiz ama dediğin gibi iki ebeveynde de o bilinç yok. Sonra da bize hep diyorlar ki boşan diyorsunuz her şeye, e ne diyelim?
(4,594 puan) tarafından
Ve o çocuklar bizim el bebek gül bebek yetiştirdiğimiz çocuklara musallat oluyor. İster bana bencil deyin ister kötü. Devlet bu ailelerden bu çocukları almalı toplum sağlığı için. Sonra Dr dayak yer öğretmen öldürülür kadın cinayetleri hiç bitmez hiç bitmeyecek malesef
(10,093 puan) tarafından
Sadece bunların çocukları değil bunlarda büyük problem toplum için hala evlenerek birilerine yaslanmayı düşünüyor kendi ayakları üzerinde durmak çalışmak zor geliyor ailem izin vermez ailen söyle böyle diye bahanelere sığınıyor oysa bilmiyor ki ailesi artık ona karışamaz çekip gitse kulağından tutup zorla getiremez ama kolayi seçip evlenip koca evinde oturup istediği saatte kalkıp istediği saatte yatmak getirdiğine kanaat etmek varken biz salaklar gibi sabahın köründe kalkıp bilmem ne kadar süre yol gidip 4 ile 8 9 saat arası çalışıp alın teri dökmek zor geliyor kusura bakmasın kimse ben böylelerine artık acımıyorum herkes hakettigini yaşar yesinler dayağı küfürü çeksinler
-Reklam-
+2 oy
(172 puan) tarafından
Acaba eşinin akıl sağlığı yerinde mi belki ciddi diyorum kafasında bir sorun vardır benim bir tanıdık var onun kocası öyle ev işlerine kadar karışır ama kafası gidik maaşı bile var yani eşinin yaptıkları normal değil bir hastaneye götür bence 
(1,147 puan) tarafından
Ciddimsn cnm her şeye karisiyo sürekli her konuda bana git diyo ama gidicem diyince ben tüm eşyalarımı kırıp atiyo TV bile kırdı kaç kez  üzerimdeki kiyafetlerime kadar yırtıp böyle gidemezsin bak falan diyo yerlere atiyo kendisini intihar etmeye calisiyo hatta hap kutusunun icindekileri döküp içmis gibi yapmıştı çok değişik şeyler yapiyo şok oluyorum aklı gitmis gibi bile davraniyo korkudan delirmistim oyne görünce onu
(13,985 puan) tarafından
Esin normal degil.bariz belli tedavi olsun once
(31 puan) tarafından
Yanlış anlama ama eşin bir madde kullanıyor mu
(1,147 puan) tarafından
Yok asla ama çok garip birisi ilk başlarda böyle degildi bir çok sorunu var aslında ama normal değil sürekli piskolaga git diyorum ama kabul etmiyo
+2 oy
(2,474 puan) tarafından
Kardeşin binde bin hakli
(1,147 puan) tarafından
Ben de ona sürekli yüzsüz musun adam seni istemiyo gurursuzmuzun hala peşinde koşuyorsun dediği için azarladim boşanmak kolaymi sanıyorsun sen küçüksün bilmezsin çocuğum var benim karışma diye bağırdım çok üzgünüm kardeşim çok ağladı dün benim için ve kalp hastası ;((((
(2,474 puan) tarafından
Beş kuruş etmeyen adam için aileni üzme.gercekleri duymak hoşuna gitmiyor belliki senin hemen harlaniyorsun,ateşlenen sensin bence
+2 oy
(3,699 puan) tarafından
Akşam evden atan hemde çocukla beraber bir adam için düzelmesini beklemek mantık dışı yani bilmiyorum ama annen arkanda ise bazı şeylerin düzelmesini beklemeden çocukların ile kendine bir yol çiz derim sürekli psikolojik şiddetle nereye kadar bir insana köle diye hitap etmek ne kadar iğrenç bir şey bunlara rağmen bazı düzelmeyecek olan şeylerin düzelmesini bekliyorsan bekleme güzelim bence kardeşin de haklı 

Şöyle düşün gece yarısı sen atsan onu evden sen hastalansan dönüp göz ucuyla bakar mı bakmaz daha ne hasta diye peşinde dönüyorsun ki tamam insanlık ölmedi hasta kişiye bakılır ama hasta olan kişi değer biliyor mu yok her lafı söylüyor yeri geliyor evden atıyor bırak sürünsün şrfsiz.
(1,147 puan) tarafından
Annem çok net bir daha barışma buraya gel diyo aslinda ama üste de yazdım okursan beni o kadar iyi anliyicagini düşünüyorum ki ;( boşanmak çok kolay aslında ama ben sonrasını düşünüyorum düzenimiz bozulucak iyi kötü bir evimiz var eşim elimizden alicak oğlumu vermiycekmis zaten bir De kızım var o bende kalicak o kadar haberlerde çocuk üvey anne baba vakaları duyuluyo ki içim aciyo asla haber izleyemiyorum bu olaylardan dolayı ;( çok korkuyorum çocukların trk kılına zarar gelir ben bosanirsam sorumlusu olurum diye ama eşime anlatsamda anlamiyo kapı orda git o zaman diyo sadece ilk kez bugün çocuklarının başında dur dedi ama dün beni evden attı 2-3 yıl öncede arabada kavga etmiştik beni arabadan atmıştı bilmediğim bir yerde elimden cüzdanımı telefonumu alıp gece bir kız ağlama sesimi duyup yanıma geldi olayı anlattım bana taksi cagirdi eve o şekilde gittim sonra başkasını bulmuş o getirmiş dedi karalamaya çalıştı beni ama ** köpüğün içinde gece yarısı ağlayarak gizlenip bekledim ben
(3,699 puan) tarafından
Biz ne desek boş adam senin adını bile karalamaya çalışmış ee yuh yani
Evet bekara karı boşamak kolay diye ortada dönen boş laf var ama bu adamın yaptıklarının üstüne sen dava açsan bile suçlu olmazsın diyecek çok şey varda neyse
o zaman duymak istediklerini söyleyim bekle kuzum elbet bir gün düzelir tavrı konuşması sabret sen bunları duymak istiyorsun..
(1,147 puan) tarafından
Evet aslında çünkü eşimin yaptıkları bana hiç mantıklı gelmiyo belki birisine gelir de bende dedim burda ben suçluyum biraz dhaa alttan alıyım derim benim moralim o kadar çok bozuk ki kendimde değilim 2 gündür benim bosanmam çok kolay evliliğim daha zor aslında çünkü ben çok emek veriyorum her zaman
+2 oy
(1,525 puan) tarafından
Suç sende. Kocan sana ben böyleyim kabul et diyor ama sen kocana ben böyleyim beni kabul et diyemiyorsun. Hala peşinde koşuyorsun. Sen adamın zaten kölesi olmuşsun efendim de deyiver ne olacak. Kardeşin sonuna kadar haklı. Boşanmaya bile korkuyorsun ama ikinci evlilik çocuklara üvey baba düşünüyorsun. Hayatınızda bir erkek olmadan yasiyamiyor musunuz? Daha hayatının baharında 22 yaşında gencecik kadınsın.  Senin bu yaşta elin denyosuna kölelik mı yapman lazım. Niye hiç hayat gayeniz yok sizin. 
(1,147 puan) tarafından
Bende fikirlerimi söylüyorum hatta sürekli konuşmaya çalışıyorum ayrılınca ne olucak sen babasiz buyumussun benim çocuklarım büyümesin diyorum ama iletişim 0 sürekli susuyo iki lafından birisi bitsin gitsin tarzı çok değişti evlendigim adam ortada yok eş olayına gelirsekte ömür boyu bekar kalamam sonuc olarak mugenanli Esra Erol bunları izlediğim için korkuyorum haberlerde bile sürekli çocukları bakıcıya koymaya korkar oluyo aileler ben şahsen korkarım dovucekmi sovucekmi o yüzden emin sdim atmak istiyorum bosanmayada gelirsek ben çocuğumun başında olunca babası bizimle olunca güvende hisediyorum kendimi çocuğumu başka bir yerde yapamiyicagimi düşünüyorum o yüzden çok korkuyorum
(1,525 puan) tarafından
Ömür boyu bekar kalamazsın ama çocuklarını büyüyüp okullarını bitirip iş sahibi olmalarını bekleyebilirsin. Daha yasin kaç bunlar olana kadar en fazla 40-45 yaşına gelirsin. O zamana kadar da çalışır çocuklarına çok güzel annelik yaparsın. Ama senin düşünce yapın çok farklı
(1,147 puan) tarafından
40-45 oluncaya kadar ben baba evinde durmam çok zor değil mi biz doguluyuz yanlış anlamayın ama olay başka yerlere çekilir ben tekrar bir evlilik yapmayıp baba evinde kalırsam o yaşa kadar maalesef ki akrabalarımız bu kafada yoksa bunun dogululukla alakası olmazdı ama o yaşa kadar babam asla bekar durdurmaz beni 14 yaşında ben sözlüydum sozlumden ayrilinca adım cikmasn diye evlenmek zorunda kaldım alel acele 14 yaşında bir kız çocuk demek aslinda ama burada aileler karar veriyo babam evlen derse mecbur kalırım bu yüzden eşime alismisken ayrılmak istemiyorum
(1,525 puan) tarafından
O zaman hayatin nasıl istersen o yönde ilerler inşallah.
(1,147 puan) tarafından
Allah razı oluun sağol cnm
+2 oy
(630 puan) tarafından
Şuan ateşi olan bence sensin seni gece sokağa atmış adamı ateşi var diye bırakamiyosun.biraksan çocuğunun birini bırakıp birini almayi düşünüyorsun .daha boşanmadan üvey baba düşünüyorsun.kizim sen iyimisin ya bu ne koca merakı birinciden ne hayır görüyorsun da ikinciyi düşünüyorsun daha ayrılmadan gitmeden .pes yaa yemin ederim pes 
(1,147 puan) tarafından
Çocuğumun ikisini alırsam 17 bin askeri ücretle nasil kreş ve bakıcı parası oduyicem ve ailem beni orada bedavaya davoturtmazlar babam annemin çalıştığı paradan ekmek parasına kadar istiyo anneme bedavaya oturamazsin bu evde diyo bana mı otur diyicek bende isterim ikisi de bende olsun hatta şimdi ikisini alıp bakabilicrgimi bilsem bir dakika durmam ve kocaya falan takmadım lütfen iyi okuyun ileride üvey anne baba olayları hep sorunlu oluyo çocuk için ben çocuklarım gerçek anne babasıyla büyüsün istiyorum bunun için eşimin peşinden kosturuyorum beni sokağa attı bu adam dün ama bugün hasta diye ben bakıyorum çünkü ayrılmak istemiyorum benden özür dilesin çocuklarım mutlu büyüsün istiyorum boşanmak aslında bana en kolayı geliyo cunku evliliğim eşim çok zor
(630 puan) tarafından
Bu şekilde mutlu büyüyeceklerini mi düşünüyorsunuz anneleri sokağa atılacak baba tarafından sürekli ezilecek çocuklar mutlu mu olacak o evde .kaldiki ileride de olsa siz istemezseniz üvey baba getirmezsiniz cocuklariniza .eğer babalari evlenirse de o kadın üvey anne olmaz siz varken .annesi ölmüş çocukların üvey annesi olur annesi yaşayanin babası evlenince anne olmuyor diğeri.Allah yardımcınız olsun gönlünüze göre olsun inşallah zor durumdasınız farkındayım bişey diyemem daha fazla
(1,147 puan) tarafından
Üvey anne olur diye biliyordum kusura bakmayın yanlış yazdım demek ki evet o yüzden sürekli eşime diyorum çocuklarımız mutlu büyüsün istiyorum vovuklarin önünde bana kötü davranma diyorum 1 yaşındaki kızım sürekli bana sariliyo anne ağlama diyo ağlama demeye başladı sürekli herkese
(630 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun çocuklarınızı sakın birbirinden ayırmayın ya ikisinide alıp gidin yada ikisiyle birlikte kalın iki kardeşin ayrılmasi daha derin yaralar açar onlarda inanın .yokluk fakirlik değil kardeşlerin ayri düşmesi ayrı büyümesi ömür boyu kapanmaz mesafe açar aralarinda
+2 oy
(2,667 puan) tarafından
Senin zaafini kullaniyp tulay kok narsist yaz yputube dan onu dinle 

Acima onlar asla kimseye acjmiyolar 

Sevme konusuna gelince iste sevgi acligindam dolayi bu adamin avi olmsssn narsist insanlar kendilerini daji sevemezler duygu korleridir disariya yansitmazlar kendilerini asagolik gorduklerini ama icten ice onun izdirabini kurbanlarindan cikaririlar 
(1,147 puan) tarafından
İzliyim cnm çok teşekkür ederim bana halamda senin eşin narsist demişti ama inanmamıştım meğer öyleymiş tüm özellikleri mevcut ;(
(2,667 puan) tarafından
Izle yorumunu bekliyorm.izledikten sonra
(1,147 puan) tarafından
Cidden o kadar mı nokta atışı olur cnm çok teşekkür ederim o kadar güzel anlatmış ve hepsi birebir ki narsistlik bir hastalii midir
(2,667 puan) tarafından
O kadar cok videosu var ki belki 5 6 tane resmen aydinlanma yasyacaksn dinledikce.
(1,147 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm hatta dedigi önerdiği bı kitap vardı narsistle ateşkes onu alabilirim bulursam çok merak ettim belki işime yarar sana çok dua ederim cnm iki çocuğum var inşallah eşim duxelir <3
(2,667 puan) tarafından
InsAllah cnm benim Allah buyuk
+2 oy
(4 puan) tarafından
Eşinin sana yaptıkları ve davranışlarına karşı hala hasta dıye sefkatla yaklasabılıyosun ama asla hak etmıyo hatayı da burda yapıyosun. Dıyosun ya hanı benım degerımı bılsın dıye sen esının uzerıne boyle tıtredıkce pesınden kostukca degersız el altında gorucek seni. Madem işin olcak rahat olcaksın al cocuklarını da def er hayatından o hıc bırseyı hak eetmeyen adamı
(1,147 puan) tarafından
Çok haklsn cnm annemde böyle diyo aslında ama ben cocuklarin düzeni var oraya gidersem sürekli babam iyi davranmiyo cocuklara çiti çıksa bagiriyo oraya gidip 1 gün kalınca eve gelince diyorum bir daha gitmem o derece davranıyorlar babam da normal birisi değil Yemen'e icilene laf ediyo sürekli orada kalınca ben bir şeyler götürüp oylelikle çocukları doyuruyorum orda bir şey yemiyorum kolay kolay kendim uzun sürekli yapabilir miyim orada bilmiyorum yanlız olsam yaparım ama çocuklar orada hiç rahat olamiyo onları kısmak istemiyorum
0 oy
(2,277 puan) tarafından
O seni sevmedikten sonra sen ona pervane ol ne fayda kardesin hakli uvey babaya gelirsek evlenmessin olur biter dunya kocadan ibaret degil yani babaannem 4 tane cicukla 1 basina kalmis aslanlar gibide buyutmus yani en buyugu 6 en kucugu 8 aylikmis neden bosanma gecince tekrardan evlilik geciyor aklinizdan anlamiyorum
0 oy
(944 puan) tarafından
Bence büyük hata yapıyorsunuz. Yaşınız çok genç kimse düzelmez. Önünüzde kendi değerinizi koruyacak bir hayat varken neden bir kişinin size acaba değer verecek mi kaygısı ile hayatınızın geçip gitmesine müsaade ediyorsunuz? Kimseye hizmetçilik etmek zorunda değilsiniz! Kimseyi değiştiremez, ebeveynlik yapamazsınız! Sizin zaten 2 çocuğunuz var 29 yaşında birine annelik yapamazsınız!! Onun zamanı çoktan geçmiş. Kendini padişah sizi de cariyesi sanıyor galiba. Sizin gidemeyeceğinize inanıyor. Ona hiç beklemediği anda her şeyi bırakıp gideceğinizi gösterin de hayatın, hayal, kırıklığının ne olduğunu anlasın. Neden kendinizi bu kadar eşinize bağımlı yaptınız ve bunu sonuna kadar ona gösterdiniz? Evden kovulduğunuz halde de gidemiyorsanız Allah korusun öldürmeye çalıştığında mı kaçmaya çalışacaksınız? Yavaş yavaş solar gidersin. Ya da çok büyük patlamalar olur. Hazır fırsatın varken hayatını kur. 
0 oy
(2,017 puan) tarafından
Arkadaşım böyle adamla ömür geçmez. O senin değerini bilmiyor belli. Sen neden kendini önemsemiyorsun kendi degerini bilmiyorsun. Kendine gel. İki çocuğumu da istiyorum senden daha iyi hem ana hem baba olurum de. Bir adamın kölesi olma. Dünya onun etrafında dönmüyor. Gitsin bulabiliyorsa senden iyisini bulsun. Bulamaz. Amacı neyse gitsin yapsın. Dik duruşun olsun seni istemeyeni sende isteme. Bunu onun yüzüne de söyle. Çalışır ekmeğini kazanırsın. Çocukların için böyle aşkla yan tutuş. G.tü bo.klu bi adam için değil. 
0 oy
(622 puan) tarafından
Okuduklarım karşısında şok oldum kusura bakma ama ağır konuşucam. 

Birincisi kardeşin haklı. Gurursuz ve yüzsüzsün. Defalarca git demis neyi bekliyorsun? Elleriyle babanın kapısına bırakmasını mı?

Sen onun için hiçbir şey ifade etmiyorsun sanırım. Evde yemek yapan,  ev işlerini gören, çocuklara bakan , yatakta onu mutlu eden birisin sadece. Ve eşinde namus kavramı olsa kardeşin ve kizinla sizi dışarı atmazdı. Kızına değer vermiyor anladığım kadarıyla. Bir diğeri ise boşanınca oğlunu falan alamaz. Yaşından dolayı annenin bakımına muhtaç daha velayet sana verilir. Sana tavsiyem eşin bu hareketleri yapınca gizlice kayda al bu davranışlardan sonra hiç alamaz çocukları. Başkasıyla evlenirsen en azından çocukların yanında olur ama çocukları şu paranoyak kocana verirsen üveyanne ne yapar gözün görmez bu daha ağır olur. Kuzum kusura bakma ama kendimi yerine koyarak düşündüm kafayı yer insan. 
(1,147 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm Allah razı olsun biraktigi da oldu biliyor musun ama sonra gelip aldı özür diledi 3 hafta ailemde kaldım çocuğu aldı vermedi sonrada çocuk sensiz yapamiyo barışalım dedi ben kabul ettim ama sürekli aynı şeyler kısır döngü bu sefer gidersem gelmem beni alamAzsin tkrr ordan dedim
0 oy
(819 puan) tarafından
18 yaşında evlenip hayatını karartmissin. Daha yaşadığın hayat yaşayacağının 4te 1 i bile değil belki de. 4 te 3 lük hayatını düşün ona göre karar ver daha uzun yılların var iyi düşün güzel yaşa. 
(1,147 puan) tarafından
18 değil 16 cnm o zamandan beri evliyim evlenmem için yaşım küçüktü imzayla evlendik hayatım karardı cidden inşallah cnm düşünüyorum sürekli galiba bende kardeşimle gidicem bilmiyorum
(819 puan) tarafından
Dahada gençsin hayat ne güzellikler çıkarır karşına. Böyleleri sana muhtaç olunca iyi davranırlar. O da kıymet bildiğinden değil. Muhtaç olduğundan. O günlerin gelmesine de yillaaaar var. Ömrünü çürütme bu adamla
0 oy
(343 puan) tarafından
Sevmeyerek mi evlendiniz? Adam seni sevmiyor bariz. Belki başkası bile olabilir bu kadar git dedigine göre. Ayrıca kardeşin de haklı gurursuz kadını hiçbir erkek sevmez de değer de vermez. Ne kadar üstüne düşersen o kadar değersiz olursun. Önce kendi degerinizi bilin, kendinize saygısızlık ettirmeyin eşiniz de olsa. Kendisine saygısı olmayana kimsenin saygısı olmaz
(343 puan) tarafından
Eşim bana birkere hakaret etti işi boşanmaya karar götürdüm. Hakaret ettiğinde alttan alsam hem benim kendime saygım olmucakti, benim kendime saygım bittiği yerde eşim de bana saygı duymayacakti. Olayları bu kadar basite almayın
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Bence sende iyi durumda değilsin psikolojik açıdan buda yaşından dolayı bence daha çok küçüksün ve iki çocuğa sahipsin ve sana bu şekilde davranan bir insanın seni hala sevdiğini düşünüyorsun seven erkek namusunu gece yarısı sokağa atarmı döverim hakaret edermi sen bu adama hasta diye bakıyorsun yine alay ediyor seninle köle diye der tabi kendini sen değersizleştirme kardeşin haklı bence ayrıcada sakın çocuklarını verme böyle kaba saba kendini düşünen bir adamın yanında yetişirse oğlun oda öğle olur eşin sana karşı doldurur 
0 oy
(1,346 puan) tarafından
Eşin normal bir adam değil tedaviye ihtiyacı var sen yapman gereken insanlığı yapıyorsun sende bir sorun yok eşinde sağlıklı bir birey değil konuş böyle bir adamın yanında çocuklar sağlıklı bireyler olamazlar. Esini tedaviye ikna et belliki seviyor ama sağlıklı değil. Bazıları kötü seyler söylemişler eşine ama bence huy değil eşindekiler sağlığı yerinde değil.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 172 göst.
24 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
17 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Zehra yasin art (713 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 151 göst.
16 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 38 göst.
8 Ekim 2022 Aile kategorisinde Mervela (7,389 puan) tarafından soruldu

392,760 soru

11,745,149 cevap

35,729 kullanıcı

...