0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde (435 puan) tarafından

hanımlar siz hangisini kullanıyosunuz farklılık olsun diye buna başlıcam ama daha önce ikisinide hiç kullanmadım elbette tek başına leke çıkarmayabilir genel olarak temiz yıkıyorsa başlıcam hangisi daha iyi temiz yıkıyor kullananlar varsa aranızda yazarsa sevinirim :))

image

7 Cevaplar

0 oy
(732 puan) tarafından
Ben Bingo mutlu yuvam olanı kullanıyorum memnunum
(435 puan) tarafından
çoğunluk bakalım ne dicek
-Reklam-
0 oy
(7,008 puan) tarafından
Ben uzun zamandır kullanıyorum bingo mutlu yuvam
0 oy
(263 puan) tarafından
Mutlu yuvam kullanıyorum bı senedir aloyu hep alırdım İsrail'in mali diye bıraktım 
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Renklilerde ariel beyazlarda alo kullaniyordum memnundum ama artık bingoya geçtim kırmızı paketli lovelydi sanirim adı onu kullaniyordum bitti gecen gün de soldakini aldım yeni kullanmaya başladım iyi gibi 
(435 puan) tarafından
hmm arastirdigimda baştaki bingodan memnun kaldiklarini okudum yumusatici koymasan bile güzel kokuyormus ama ben yinede yumusatici kullanmadan yapamam :))
(1,422 puan) tarafından
Ben 3 yıldır yumusatici kullanmıyorum kıyafetlerimize canım, oğlumun egzamasi vardı diye hayatımızdan çıkarttık sadece misafir yatak yorgan nevresimlerine kullanıyorum onda da bingo lovely kırmızı olanini, kokusu guzel☺️ yumusaticinin bir çok zararı var kullanmayınca insan alışıyor ☺️
0 oy
(625 puan) tarafından
Eşim şokta indirim varmış ordan almış mutlu yuvam almış ama daha açmadım 
(435 puan) tarafından
deneyip yazarsin artik :)
(435 puan) tarafından
acaba şuan hala şok markette varmı indirim devam ediyormudur ne zaman aldı eşiniz
0 oy
(4,929 puan) tarafından
İyi degil yani. Maalesef o bilindik markalar gibi temiz yikamiyo.
0 oy
(14,481 puan) tarafından
mutlu yuvam guzeldir ben bingo sivi kullaniyorum 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 164 göst.
12 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,554 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
0 oy
5 cevap 116 göst.
0 oy