0 oy
436 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (504 puan) tarafından
Ben şuan 73 kiloyum 6 aylık kızım var emziriyom kendime hakim olamıyorum boyum 160 kilo veremiyorum. Hedefim 60 ve altına düşmek bana bir gaz bir fikir verirmisiniz. Siz neler yapıyorsunuz? 

34 Cevaplar

0 oy
(2,431 puan) tarafından
Hedefim 63 falan. Şuan 72yim. 1.66 boy. 
(504 puan) tarafından
Pes edip geri başlamak çok zor oluyo aynı motivede olmuyorsun çok kez başladım bıraktım hiç bırakmakta bir zaman sonra yoruyo
Keşke hep zayıf olsak;)
(2,431 puan) tarafından
Ay keşke ya. İnan 16 kilo verdim o bu kadar zorlamadı direnç kırmak çok zormuş gerçekten.
(504 puan) tarafından
İki gün oruç tuta bilirsin olamdi kabak diyeti canım vücut şaşırmak istiyo
(2,431 puan) tarafından
Oruç bilemiyorum ilaç kullanıyorum ama o aklımda kabak aldırsam iyi olcak. Onun önceden cok faydasını görüyordum
(407 puan) tarafından
Maşallah kız 16 kilo versem  varya ne güzel olur dahada motive olur insan cok iyi kilo vermişsin şurda 1 2 kilo bile veremedim açlıktan ağlıcam ya sakın bırakayım deme aski haline dönmen 2 haftanı bile almaz direnci kırdınmı kurtulursun darısıda başıma bi okadar versem bende yeticek ya 70 kiloyum şuan nasıl kilo verdin
-Reklam-
0 oy
(524 puan) tarafından
Hedefim 50 kilomu boşver 
(524 puan) tarafından
Her yolu denedim asla kilo alamıyorum her türlü tarifi denedim yatmadan hemen önce 2 tabak makarna yedim 3 ay boyunca 1 gram bile almadım ben bulgur kısır pilav makarna mantıyı ekmekle yerim
(504 puan) tarafından
Bünye meselesi bir ilaç kullaniyordi bi tanıdığım
Birde çok hareketli ve aklına çok mu takıyorsun herşeyi ondan kaynaklı da olabilirmus
(504 puan) tarafından
O az almıştı sabit kaldı geri
(524 puan) tarafından
Kronik hastalığım var şuan kilom baya baya düşük ama ondan öncede aman aman kilolu değildim en fazla 45 gördüm doğuma 52 kiloyla gittim şuan ki kilom 1 kilo daha versem hastaneye yatiracaklar o kadar düşük
(504 puan) tarafından
İnşlh alırsın canım geçmiş olsun
0 oy
(13,186 puan) tarafından
Bizim Telegram grubumuz var buradan arkadaşlarla ilerliyoruz 62 ile başladım 50 dördüm

Hedefim 50’ye düşmek ve gümüşümü kaybetmek

Benim oğlum da 6:30 aylık
(504 puan) tarafından
Senin postlarını gördüm çok iyi gidirsun şeker krizlerim var benim bide çabuk pes ediyorum İrademi sağlayamıyorum canım sen nasıl başarıyorsun.
Hamileyken de konuşmuştuk seninle kacinda doğmuştu senin paşa
0 oy
(790 puan) tarafından
63 kiloyum hedef 60
(790 puan) tarafından
65 tim 1 hafta önce. Diyetteyim canim
(504 puan) tarafından
Ne güzel canım bir ay olmadan verilir. Sen neler yapıyorsun
(790 puan) tarafından
Aralıklı oruç
(504 puan) tarafından
Akşam en son kaçta yiyorsun canım
(790 puan) tarafından
Sabah 10 akşam 6
0 oy
(1,273 puan) tarafından
55 kiloyum hedefim 59 . Boyum 170cm. 
(504 puan) tarafından
Boyuna göre az gbı canım keşke uzun olup kilo derdim olmasa ;)
Gece beslemesi öneririm
(1,273 puan) tarafından
Gece geç yatıyorum yatmadan önce de bir şeyler yerim kesin ama miktar olarak az yiyorum galiba hemen doyuyorum çünkü. Ben 60 kiloyu geçmek istemiyorum . Kendimi çok hantal ve patlayacak gibi hissediyorum. Hamileyken 74 kilo oldum okadar rahatsız oldum ki kilomdan anlatamam.
0 oy
(10,732 puan) tarafından
Evet 1 haftadır diyetteyim 3 buçuk kilo vermişim hedef 30 kilo vermekte bakalım 
(504 puan) tarafından
güzel gitmiş canım neler yapiyorsin
Oldum olası kilo takıntım var kaç ay olsada verecem
İnşallah istediğimiz kiloya düşeriz
(10,732 puan) tarafından
Diyetisyene başladim cnm sabah limonlu su yesil çay ve kiraz sapı çayı baya güzel işe yarıyor akşam 6 veya 7 den sonra bişey yemiyorum günde 3 litre su
0 oy
(2,954 puan) tarafından
Benmkide 4.5 aylık başladım 79.700le şuan 75.5lardayim 65e kadar devam 
(504 puan) tarafından
Neler yapiyorsin canım
Şeker krizleri bende çok fazla yorgunluk baş ağrısı var iradeli olamıyorum
(2,954 puan) tarafından
Ben odemden artık nefes alamayacak duruma geldim mecbur başladım aralıklı oruc yapiyom 4 litre su içyom sutumde azalma olmasi tatlı krizleri için bitter çikolata ve meyveli barlar aldım onlar direk kesiyor şuan gidisattan memnunum harketlerim enerjim yerine geldi
0 oy
(8,403 puan) tarafından
Sen bizim sirinle bi konuş o masalah iyi verdi Dukan burası iciyodu sivi tuketiyo diyet yapıyordu bi de çok spor yati incecik oldu masalah ben zaten zayıfım 44 kiloda sabitim 50 olsam keşke 
(504 puan) tarafından
Gördüm onun postları canım bende irade sıfır;( yorgunluk ve baş ağrısı çok oluyo emzirme bitse bu kadar acikmam ben
(504 puan) tarafından
Gece beslenmesi kilo almak için bire bir canım;)
Benimde öyle dertlerim olsaydı keşke
(8,403 puan) tarafından
Benim yediğimi yesen ohoo hele gece :)
(504 puan) tarafından
Yemiyom ama veremiyorum;)
(8,403 puan) tarafından
Benim kaynanayi gonderiyim sana haftada 10 kilo garanti
0 oy
(10,709 puan) tarafından
1.57 boy 55 kilo. Hedefim gobegimi eritmek :))
(504 puan) tarafından
Spor şart canım vücut şekilleniyor
(10,709 puan) tarafından
Biliyorum ama o bende yok iste :))
(504 puan) tarafından
Bendede;(
0 oy
(4 puan) tarafından
Canım 6 aylık bebeğin varmış emziriyorsan eğer hiç kilo vermeye uğraşma çünkü veremezsin kendimden biliyorum :) ne diyetler yaptım 1haftada 2 kilo verdim sonra daha fazlasını aldım bende 72 kiloydum 66 indim diyet bıraktim yine aynı kiloya çıktım gece yemelerim çok fazlaydı oda emzirdigim içindi. Sana tavsiyem kendini alistirmak için porsiyonları küçült ekmeği kahvaltıdan başka öğünde yeme. Oğlum 2yasina girince emzirmeyi kestim diyete başladım ve 15 kilo verdim boyum 166 buarada. İdeal kiloma 1ay sonra ulaşacağım.
(504 puan) tarafından
Evet canım emzirmek beni çok etkiliyor oğlum var üç yaşında iki yaşına kadar emzirdim emzirmeyi kestirdiğim ay üç dört kilo verdim diğer ay hamile kalınca daha altına düşmedim 68 hamile kaldım 84 doğuma gittim. Şimdi gece beslenmesi yapmıyorum vücudum kiloyu atamayı anlamıyorum. Normalde emzirenler zayıflar benimiki sabit iki kilo verip alıyorum canım çok sıkılıyo. Bir buçuk yıl daha beklem canımi sıkıyor
(4 puan) tarafından
Evet benim çevremde öyleydi ve herkes emziriyorsun kilo verirsin derlerdi ama ben tam aksine kilo alıyordum 2 kilo verirdim geri alirdim psikolojim bozulmuştu o dönemler. Gece beslemesi dediğim çikolata veya bir iki kaşık tatlı alayım nolcak yemekten alayım nolcak gibisinden bahsediyorum :) malesef canım tek önerim sana ekmeği kes aburcuburu kes ve porsiyonu küçült çocuğunla yürüyüşe çik benim burada imkanım yok yürüyüş yapacağım yer yoktu. Banada çok geliyordu 1-2 yil nasıl bekleyeyim diye esimide darlardim ama şuanda istediğim zamana geldim kilo veriyorum:))
0 oy
(311 puan) tarafından
Boy 1,62 kilo 58 hedef 50, ama daha diyet yok Bi hastalığım bitsin öyle 
0 oy
(3,082 puan) tarafından
Hedefim 55 şimdi 57.5 kg 

Takıldım kaldım 64 kg idim başlamadan 
(7,148 puan) tarafından
Ben niye veremiyom delircem yaaaaa

Geçmiş olsu. Çanimm
(3,082 puan) tarafından
Valla ben tek bir şey anladım boğazı kesiyorsun abicim gerisi boş
(7,148 puan) tarafından
Ya kestim yemedim azalttım yok gram inmiyor ama kaynanam diyorki incelmisisn ama tartıda yok ve bende kendimi.cok incelmis göremiyorum psikolojim bozldu
(3,082 puan) tarafından
Ozaman vücut strese girmiş bir iki gün rutini boz mesela her gün aynı saatte yeme
(7,148 puan) tarafından
2 gündür diyeti bıraktım pazartesi geri baslicam evet yine 6dan sonra birsey yemiyorum ama vitaminlerin çok düşük vitamine basladim
0 oy
(168 puan) tarafından
48 kiloyum 60 istiyorum. Ama sadece istiyorum alamıyorum 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
9 gün önce doğurdum şuan 80 kiloyum 60 olsam yeter 170 boyum 
0 oy
(478 puan) tarafından

160 boy 64 kilo 60 olsaydım iyi olurdu:'(

0 oy
(479 puan) tarafından
60 kiloyum hedefim 65 68 arası kilo almak istiyorum kilo seviyorum ben inşallah alırım:))))bu arada ilk defa hamilelik ve emzirme dışında 60 kg gördüm çünkü triod hastasıyım sprial taktırdım 6 ay önce falan o kilo yapmış olabilir die düşünüyorum 
0 oy
(1,749 puan) tarafından
Almak istedim aldm şimdi vermek istyrum 67  den 56 dusmeye
0 oy
(678 puan) tarafından

Hamilelik dışında hiç 62 yi geçmeyen ben memlekete gittiğimden itibaren 63 64 oldum geri evime geldim şuan 62 buçuklardayım hedef 58 59 boyum 164 emziriyorum bende hakim olamıyorum kendime :'(

0 oy
(1,506 puan) tarafından
Boyum 1.70 kilom 78 hedef 70 olmak ama olamıyorum yemesem de veremiyorum
0 oy
(301 puan) tarafından
2 gün oldu aralikli oruc tutuyorum artı evde yürüme yapiyorum videola 5000 adım 150 boyum 57  kiloyum göbeğim var hedefim gobek gitmesi sadece 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 309 göst.
25 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde est16 (496 puan) tarafından soruldu
0 oy
69 cevap 623 göst.
0 oy
67 cevap 933 göst.
28 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 1,013 göst.
1 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,467 puan) tarafından soruldu

389,443 soru

11,643,798 cevap

35,443 kullanıcı

...