0 oy
178 göst.
Diğer kategorisinde (883 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar bende hemoroid çatlak var geçen sene doktora gitim çatlak denildi hemoroid olsa daynamsin dedi ama böylede çok ağrı var 2 gündür ruhum çıktı lavboya gitmye korkuyorum oturnca kalkmiyorum kalkinca oturamiyorum gün içinde 3 saatir aglmakdan bir hal oldum halen sızlıyor biraz geçti gibi kremlerim vardı bulmadım hamileikde kulnamayi kestim ama kabız olunca böyle çok ağrı ve memme.ucu büyor eşim araştırdı diyor ufak operasyonla alinyormus sizce alinirimi nails geçer çok canım aciyor  kizmi alıp emziryom kırvran yorum adeta

6 Cevaplar

0 oy
(1,026 puan) tarafından
Ablamda vardı çatlak ağrısı tuttumu gozlari istemsizce akıyordu ilaç filan fayda etmedi.ameliyat oldu bir gece yattı sadece şimdi iyi şükür 
(883 puan) tarafından
Evet evet benimde öyle helki kabız olunca aykda durmayorum bastırıyor af edersin tuveltimi yapamyom canımda çok acıyor eşim az önce kizyor nie ağlıyorsun kız etkileniyor elimde degil canım aciyor dedim ablanizda tekrar yenilme vs olmadı demi bı ara bana dedilerb boşsa yapma gene tekralnyor doktorda çatlak dedi krem  verdi ağrı çok kremide yapamyom yüzeysel sürüyordum bazen oda hamileikde kestim ya öyleyse  bende yapim acba kaç saatlik bı opresyon sonrasında kaç güne normal hayatina döndü bu  arlar gitmek istyom doktora bebiş var cesaret edmiyom
(1,026 puan) tarafından
Yanlış hatırlamıyorsam 2 yada 3 saat sürmüştü ameliyat.ablam çalıştığı için rapor aldı 10 gün sonra bunu ara ara uzattı bu süre zarfında evde dinlendi kontrollerine gitti.ameliyattan sonra dikkat etmek lazım canım kabız olmamak gerek ablam 7 ay oldu ameliyat olalı
(883 puan) tarafından
Ya  rahtladim biraz sağolun işte ah kabız ben kabız olunca daha artyor bu aralr bebiş firsad vermiyor düzenli beslnmedim tekrar çoğaldı ben bı randevu alıp araştırcam geçen sene gitim çatlak dedi amleytalik değil ama baya kabız olunca kocaman birşey var ve hepde var nasıl amleyat olmaz dedi anlmadim amelyat sonrası oturup kalmak acba nasıl kızım daha 1 aylık nasıl yaparım o süre zarfında bide amlyat ederlermi emzryom die? çok kötü bı aci kimse yaşamasın geceden beri başım davul gibi zor gece kalkıp kızı emziryordum agridan
-Reklam-
0 oy
(321 puan) tarafından
Canım çörek otu yağı basur için tam bir şifa sıcaklığına dayanacagin kadar sıcak su leğene koy için 2 yemek kaşığı çörek otu yağı koy soğuyana kadar içine otur bunu her gün yap 
(883 puan) tarafından
Sıcak suyada otrdum dün hafif yumuşyor sanki ciknca  gene zonkluyor he yarn bı aldirayim eşime agriyimı dindiryo dün gece maf oldum gece kremi kulandim biraz yumuşak kalsın enznda zor kalkip kzi beşikde alıyordum şuan korkudan lavboya gidmeyom ağrim gene azcak die:(:(tekimde kızda agalrsa onla ilglnemyom bile düzgün
(119 puan) tarafından
Canım sana mesaj atmıştım gördün mü konuşmuştuk dün
(321 puan) tarafından
Aldır canım tam bi şifa kaynağı benim abimde öyleydi doktordan çok ondan fayda gordu
(883 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Aldıilrddm enznda rahtalr biraz eşimde dior iyce araştır amleyat ol böyle  olacağına her gün
(321 puan) tarafından
Bitkisel tedavi de yap doktoru da ihmal etme doktorun iyiyse doktorunu dinle benim abiminde çok ağrısı vardı memeler çıkardı oturamazdi bununla rahatladi
0 oy
(2,449 puan) tarafından
İlk doğumdan sonra olmuştu bende de fitil krem vs geçmişti. Şimdi ikinci doğumdan sonra yine tekrar oldu ama yok geçmiyor özellikle kabız olmamaya özen göstermek lazım birde gerekirse tuvalette uzun süre durmak gerek yani afedersin kendini sıkmadan ıkınmadan büyük abdestin gelmeli ya değilse çatlak daha da çoğalıyor ve acısı daha beter oluyor. Ben bol su iciyorum kabız olmamak içinde kayısı suyu vs içiyorum birde doktor fito krem verdi onu sürüyorum 
(883 puan) tarafından
Sizin doğumda çıkmış benim kaç yıl oldu var koydeydim bu kdar kdar degilim burda hep evde harketsiz krem falanda fayda etmedi yara var içeride sikamiyom.gecen kuzneimde dedi hamileikden çıkmış krem kulanmşm geçmiş  işte ıkımiyorum korkudan sadce kabız oldgum gün aniden zorluyo ee bu sefer ağigri şiddetleniiyo dahada çıkamıyorum o ağrıyla bi sefe rahtlarsam agirya razıyım sonra dün 3 kaşık zeytin yağı yedim çok az geldi gecden beri ruhum çıktı şimdi korudan gidemiyorum acıyıp ya gelmese yine hamielyken süt icyordum kabızlık yoktu simdii emziryom.bebek küçük firsad bulup düzgün yemek yapmyom ondanda  oldu
0 oy
(2,201 puan) tarafından
Canım böyle makattan içe sıkılan bir krem vardı eczaneden ondan al bence hem ağrını keser hem yaranı iyileştirir. Arkadaşım da da vardı oturamıyordu bile kız 
(883 puan) tarafından
He evet benim oda vardı hamileikde bıraktım ama içe sikamyordum yardan dolayı dışardan sürüyordum benimde zorlandigim gün oturamiyorum oturnca kalkmiyorum dün bebeği emzirne kadar agliya agliya  çok kötü bı durum
0 oy
(3,556 puan) tarafından
Ameliyattan başka kesin çözüm yok maalesef canım sıcak suyu oturma banyosu yapıp ağrını hafifletebilirsin muhakkak lifli gıdalar ya kabız olmaman lazım kabız olursan daha çok ağrın olur ama dediğim gibi kesin çözüm değil bunlar
(883 puan) tarafından
Oda hafifletmiyor yumuşyor biraz gibi gene zonkluyor işte düzgün beslenmedgim zamn kaysi falan yemdgim zmanalr çabuk kabız oluyorum catlkta azdığı için kabizda zorlaninca maf oluyorum geçen sene gitim çatlak bu dedi amleyt olmaz ama arastrdim oluyirmus amelyat bu son 3 yıldır daha çok oldu şimdide bebek emiyor fırsat olmuyor düzgün beslenin kotulestim
0 oy
(882 puan) tarafından

Canım şu krem iyi gelmişti bana görsel ekliyorum. Ama hamilemisin öyleysem eczaneye sor bi o doğrusunu bilir ben normalde kullanmıştım hamilelikte fark edebilir

image

(883 puan) tarafından
Sağol cnm Aa bu krem bendede buydu sanrm  3tane vardı kulaniyorum bu içe sıklanmi yok yeni doğum yaptım rahtaltyirmu peki
(882 puan) tarafından
İçeriye sıkılan evet valla bende çok işe yaradı ne yalan söyleyeyim ilk kullanırken ağrı yapar ama sonra çok rahatlıyorsun hiç düşünme bence kullan eczacına sor bu ilacı kullanabilirmiyim diye o sana bilgi verir
(883 puan) tarafından
Sağol cnm teşekkür sorarım insallh yarar işe

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 148 göst.
0 oy
0 cevap 76 göst.
29 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 2,117 göst.
0 oy
7 cevap 127 göst.