0 oy
354 göst.
Diğer kategorisinde (263 puan) tarafından
Eşime ölürsem mezarıma gelme vasiyetimdr asla gelme dedim nee dedi vasiyetimdr gelme mezarımın başına dedim böyle ölümden konu açıldı durduk yere söyledim ama birikmisliklerden dolayı çıktı galiba ağzımdan yüzü düştü çok üzüldü bir yarım saat sonra ne oldu dedim ısrarla ben seni böyle seviyorken ömrümü adamisken bana mezarımın başına gelme dedin dedi gözleri dolu dolu ama beni hiç savunmadi korumadi hep ailesi öncelikli geliyor önceki postlarımi bilenler bilir içimde kaldı ya üzüldüm

4 Cevaplar

0 oy
(8,147 puan) tarafından

Yaaa ben sanki senin eşinden şöyle bir vibe alıyorum kaynana ve o elti gitse yanlız kalsaniz çok mükemmel bir eş olacakmista içinde tutuyormuş gibi duruyor o fırsat verilse adam mecnun olacak vibe aliyorum:P

Nedenini buraya anlattığın gibi sakince anlatsana bakalım ne diyor 

(263 puan) tarafından
Kendisi romantik biri ama annesi eltim yüzünden ben hep üstüne gidiyorum kavga ediyoruz
(8,147 puan) tarafından
Bak bu söylediğinin üstüne sorarsa sakince anlat şöyle belki anlar
(263 puan) tarafından
Hiç açıklama yapmadım valla boşver üzülsn
-Reklam-
0 oy
(16,275 puan) tarafından
Diyeceğini demişsjn bence artik açma konuyu anlamıştır yaşattığı durumlardan ötürü öyle dedigini söyledigin sözün arkasında dur bence 
(263 puan) tarafından
Arkasında duruyorum da zaten ama öyle uzulunce bende kötü oldum
0 oy
(589 puan) tarafından
O üzüldü diye sakın onu teselli etme. Seni bu raddeye getiren kendileri. Utansınlar işte eserlerinden. Hatta tavrına devam et anlasın tam olarak 
0 oy
tarafından
Çok mu yakın oturuyorsunuz kaynana ve eltiyle
(263 puan) tarafından
Alt katimdalar dünde eşimden 100 milyar istiyorlar eltim ev aldı sanki eşim mecbur gibi davranıyorlar

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 1,198 göst.
6 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Bir sen bir ben (112 puan) tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 937 göst.
4 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Niloyaa12 (204 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 445 göst.
8 Ocak 2021 Aile kategorisinde Sheyma (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,057 göst.