+1 oy
523 göst.
Aile kategorisinde (242 puan) tarafından

Oğlum 3 yaşinda kaynatam her geldiğinde çocuğun özel bölgesini açiyor pipin nerde bakayim nerdedir 

Gibi kelimeler dedim babaaaaa bak cocuk ..anliyor sürekli evde çikim çikim fiye bahsedyor yapma söylenecek gösterilecek örnek degil dedimmm darildi

Şimdi de babasina söyliüyor oğlum .... o kısmı demek istemiyorum .... :( 

Neymiş seviyormuşsss öyle eşime dedim  söyle babanaa yapmasn söyle ona da darilmiş kaynatam

:(

12 Cevaplar

+1 oy
(1,207 puan) tarafından
Evine gitsin açsın kendi şeyini sevsin pislik insan. Sapık 
(242 puan) tarafından
Valah zor duruma düşüm bunlarda gördüm boyle birsey istemiyorum ters ters bakiyorum

Anlamak istemiyir
(1,207 puan) tarafından
Anlamıyorsa almayın eve çocuğundan kıymetli değil bosver
-Reklam-
0 oy
(9,078 puan) tarafından
Esin ne dedi 
(242 puan) tarafından
Eşim söyleid babasina baba yapma.bak cocuk bizede aynisini yapiyor ne duyduysa soylüyor diye eşime de darildi kaynatam
(9,078 puan) tarafından
İstediği kadar kusebilir ben kaynanamın yanında çocuğumun altını degitirmiyorum kayinbaban kim oluyo ds çocuğun pipisini cikariyo
0 oy
(318 puan) tarafından
Aynen canım anlıyorlar benimki de 4 yaşında eşimin ailesi dokunuyor seviyor kızıyorum erken uyarılma olur daha küçük ya
0 oy
(3,887 puan) tarafından
Zihniyetsiz resmen    
0 oy
(32 puan) tarafından

26 aylık oğlum ben üzerimi degiştirirken bluz falan bakma oğlum ayıp diyorum arkasını dönüyor:D bıdıgım 

Eşimin babası tarafı diyeyim yok ayıp falan diyorlar çocuk ne görürse ne ögrenirken onu yapar 

O tarafta p... Meraklsı çok görüşmüyoruz Allah'tan

0 oy
(2,553 puan) tarafından
Si.ktirsin gitsin azmis.moruk.darilacaksa darilsin çokta tin deseydin 
0 oy
(3,810 puan) tarafından
Benim pis kaynana kayınbaba da öyleydi kaynamaya büyük girdik birbirimize daha ağzından öyle cümle duymadım oda gelip çocuğun şeyini tutuyordu elliyordu ölüm falan diyordu en son git kocanınkini ye dedim bağırış çağırış o düzeldi sonra kayınbaba başladı bir kaç defa eşime dedim o sert dille uyardı baktım aynı çektim eşimi köşeye ben büyük patlayacağım bana karışırsan kötü olur dedim kayınbaba bize geldi işte ben mutfaktayım açmış çocuğun şeyini az dur bakim ***** mu diyor bir gittim içeri eşim kaçtı hemen bir başladım konuşmaya daha adam tövbe etti o akşam evden çıktı gitti bir daha böyle yaparsan kapıdan içeri almam dedim 

Tavrını net dille kat ortaya ister küssün ister darılsınlar pis sapıklar ya 
0 oy
(1,362 puan) tarafından
Seninki nerdeyse onunkide orda diyip defedeceksin ne değişik tipler var ya.İyi olmuş darılması bir daha gelmez moruk bu vesileyle belki
0 oy
(16,260 puan) tarafından
Küserse küssün lafıni esirgeme 
0 oy
(2,167 puan) tarafından
Sapık bir zihniyet işte. İyi yapmışsın
0 oy
(2,557 puan) tarafından
Sapikmi ne koskoca adam tepki verirdim yerinde olsam
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Çok fena bozarım. Ve böyle davranacaksanız gelmeyin görüşmeyelim derim. Ağzınız diliniz yok mu anlamiyorum. Ne diye bunu dert ediyorsun. Si.çarım ağzına kim olursa olsun. Bu konular çok kötü yerlere gidebiliyor. 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 831 göst.
0 oy
2 cevap 144 göst.
23 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 651 göst.
16 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 409 göst.
16 Nisan 2024 Aile kategorisinde Bahar_6565 (145 puan) tarafından soruldu