0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde (20 puan) tarafından
Arkadaşlar çok küçük yaşta başladı kirpiklerimi ve kaşlarımı yoluyorum ama her zaman değil dönem dönem bir şeyi problem ettiğimde ve strese girdiğimde olduğunu biliyorum şuan 22 yaşındayım kaşlarımı sürekli boyamak zorunda kalıyorum yolduğum için araları açıldı ve kirpiklerimde çok seyrekleşti doktora gideceğim ama gitmeden sormak istedim daha önce böyle bişey yaşayan şöyle yaparsan iyi olur geçer dediğiniz bir öneri varmı fikri olmayan yargılamadan geçsin lütfen. Kendine bir uğraş bul dediler ama boş vaktim zaten olmuyor bebeğim var onunla uğraşıyorum akşama kadar ama en ufak boş vaktimde bile yapıyorum ne yazıkki 

8 Cevaplar

0 oy
(3,637 puan) tarafından
Tedavisi yok maalesef tamamen bırakan çok az insan vardır 
(20 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(2,192 puan) tarafından
Senin acilen hastanede yatman şart normal diyil bu durum piskoljin bozulmuş gecmiş olsun bacım 
(1,207 puan) tarafından
Abartmayın.
(2,192 puan) tarafından
Bizim memlekkete böyle bir şey yaşandı abartılacak bir şey yok sonunda kadın tırnaklarına kadar kopardi sonuc kötü. Oldu
(1,207 puan) tarafından
Ayaktan tedavisi var .
(2,192 puan) tarafından
Biliyorum canım
(20 puan) tarafından
Sağolun teşekkür ederim fikri olmayan geçsin demiştim ama neyse
0 oy
(508 puan) tarafından
Çokk zor canım benmde saçımda oluyor inann stresten oluyor ve tamamen gecmiyor kımsenin yargılamaya hakkıda yok ayrıca kımse istemez bunu şu saçımı birgğn salamadım okadar üzülüyorumki benm annem babam ayrı ondan sonra oldu genelde travma sonucu oluyormus adıda kriptomani mi neymiş yeni duydum ve asla bilmiyordum suan 27 yaşindayım 10 yaşimda falan başladı çokk üzüldm inan keşke craesı olsa
(20 puan) tarafından
Evet yaşanayan için konuşması çok basit oluyor maalesef
0 oy
(1,373 puan) tarafından
Bende kaşlarımı yoluyorum kuaförüm bana zeytinyağını kulak çöpüyle kaşlarına her akşam yatmadan sür iyi gelir demişti ama ben denemedim bilmiyorum hala yolmaya devam ediyorum belki ile yarar denemek istersen 
(20 puan) tarafından
Kaş ve kirpik serumu acı badem yağı VS kullandım ama çıkınca geri aynı oluyor maalesef ya
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Amcam saçını yoluyor stresli olduğu zamanlar o çözümü saçını sıfır keserek buluyor ama seninki kaş kirpik kesilmezki cnm
(20 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(2,281 puan) tarafından
Haberlerede cikmisti birisi bu sikayetle
0 oy
(302 puan) tarafından
Benim ablam 44 yaşında bildim bileli stres yaptığı zaman yolar antidepresan kullandı geçmedi hala aynı bazen stres yaptı mı çok yolar bazen az stres yapar az yolar sıkıntı strese bağlı
0 oy
(402 puan) tarafından
Annem de sac yolardi ama ensede bebek küçük saçları yolardi. Cat cut ses gelirdi. Annem bir gün yapmicam artık dedi be6bir anda birakti 35 sene yoldu o saçları 
(20 puan) tarafından
Kafada bitirmek gerek belkide

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 113 göst.
15 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Cigdem2 (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 160 göst.
1 Mart 2021 Diğer kategorisinde Birkizannesi (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 39 göst.
0 oy
7 cevap 235 göst.
24 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gulistaN18 (2,195 puan) tarafından soruldu

393,730 soru

11,774,423 cevap

35,790 kullanıcı

...