0 oy
645 göst.
Aile kategorisinde (59 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar şey karı koca ilişkisinde ilk adım hep erkekten beklenmesi normal mi ben çok utangaç biriyim eşime o iş için yaklaşmadım evliliğim boyunca 8 ay önce doğum yaptım ztn onceki postlarıma bakarsanız görürsünüz o konuları artık Aştım kac zamandır eşim ruh gibi kadınsın vs demeye başladı bi. Kerede sen iste yanaş  vs demeye başladı kendimde bir sorun görmüyorum sanırım ben  konusunda üst beklentiye girdi 27 yasında 4 çocuk annesiyim canımı zor taşıyorum bide böyle saçma şeyler söylemeye başladı bilmiyorum gecelik giyip kendimi sanki ona sunuyorum gibi his oluşuyo kafam da utanıyorum da ama evliliğim de çalkantılı bir evlilik konu dağıldı sizde gecelik vs giyip eşinizi o iş için teşvik ediyor musunuz sizde durumlar nasıl
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

14 Cevaplar

+6 oy
(3,147 puan) tarafından
Kadınlarımız ilişkiye eşi için değil kendi için, rahatlamak nasıl ki midesi için yemek yemesi gerekiyorsa, bedeni için de ilişkiye girmesi gerektiğini öğrendiği zaman ilişki ona yük olmayacak. 
(59 puan) tarafından
Ben sevmiyom istemiyorum vücudumda istemiyorum ben 14 yasında evlendim ilk gece travma yasadım o günden beri cinsellikten nefret ediyorum ama kocam o konuda çok anlayışsız öyle böyle 4 evladım oldu elhamdülillah ama bilmiyorum yaş ilerledikçe bu erkeklere bir sey oluyor
tarafından
Nasil bi tarvma yasadin,cidden cok kucuk evkenissnn esin kac yasindaydi o zmn
(59 puan) tarafından
25 yada 26 sanırım ya ben evlilerın böyle ayıp seyler yaptığını bilmiyordum erkeklern seyını hic görmemiştim erkek kardeşim 3 yasındaydı tum erkeklern şeyi oyle sanıyorum gerdek gecesi eşimi cıplak bir şekilde gordum ana dan dogma danaya dalar gibi daldı ben ittikçe dokundu elledi benim için bir kadının memesi bebeğini emzirmek için sanıyorum erkekler eller dokunur bilmiyordum dokunma dedikçe daha da hırs yapıyordu tecavüz gibi düşün kaynanam kayın peder görumcem kayınlarım sesimi duydukları halde kimse kapıya gelmedi evin içine birlik olarak gitmiştim ayrı eve degil gerisini anlatmaya gerek yok bence
tarafından
Cok kotu seyler yqsamissin:(
(610 puan) tarafından
Yaa okurken kötü oldum sen bunları yaşadın.  Allah yardımcın olsun inşallah
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ohoooooo tutar bu post:)))
(59 puan) tarafından
Dünya boştur looo
tarafından
Heeee hayat bos eglen cos seviş koş
(1,098 puan) tarafından
Biri benden mi bahsetti hahahhahahah
+1 oy
(3,555 puan) tarafından
Kafamdaki tek soru 27 yaşında 4 çocuğu nasıl yaptın
(3,555 puan) tarafından
Ben biliyorum canım çocuk nasıl yapılıyor ama senin bu kadar genç yaşta bu kadar fazla doğurman ve cinsellikle alakalı bir şey bilmiyormuş gibi davranman benim tuhafıma gitti açıkçası
(1,207 puan) tarafından
Trajedi var ahahahav diye yorum yapmışsın bravo beybi
(3,555 puan) tarafından
Ne diyon kız kelebek hiç bir şey anlaşılmıyor
(1,207 puan) tarafından
Eski gizemli gülmüş de ona diyorum,  ağlanacak hale gülünüyor.  Post sahibi de bi tuhaf zaten :)
(59 puan) tarafından
Bu hayatta her sey biz insanlar için dört duvar arasında kimin ne yaşadığını kimse bilmiyor tecavüzle bile hamile kalan var oldumu oluyo
+1 oy
(9,078 puan) tarafından
Şu durumu aşamayan o kadar kadın var ki aslında onlar bizim nikahlı helallerimiz ilk adımı atmak fantazi yapmak çok doğal bişey bi kadın olarak istemilmek begenilmek istemek ne kadar hoş değil ki eşlerimiz tarafından erkekler içinde durum aynen böyle ilişki de 2 taraflı olan bişey erkeğin ihtiyaciysa kadinin da ihtiyacı hatta kadınlar erkeklerden daha çok isteklidir hepimiz hayat telaşında yoruluyoruz ama bunu yapmak asıl yorgunluğumuzu alır hayattan evlilikten keyif almamizi saglar bi de şu yönden düşün Esin biseyler istiyo ve bunu senden görmek istiyo bu çok güzel bişey ben bazen bakıyorum eşim oralı değil gidip susleniyorum kendim kalk hadi sen istemiyorsan ben istiyorum diyorum bunda kötü bişey yok kendimizi eslerimize sunmak yanlış bişey değil ki 
(59 puan) tarafından
Tabi ki haklısın ama evliliğin ilk baslarda bu tur seyler yapmadığım için suan biraz cekiniyorum yada utanıyorum bilmiyorum ama bende taşın altına elimi sokayım o zaman
(9,078 puan) tarafından
Canım ilk etapta kadınlar çekingen olur zaten bende 3 buçuk senelik evliyim daha 1 senedir böyleyim ama düşünüyorum benim eşim herşeyi gördün tatsin ve bunu benimle yaşasın tabiki sınırlar ve haramiyete dikkat ederek yaşasın yani
0 oy
(11,383 puan) tarafından
Kocan 27 yasinda sana 4 çocuk yuklemeseydide keske az hayatini yasiyaydin ya
(11,383 puan) tarafından
Ah kiyamam ya hala varmi baslik parasi Allahaskina. Kac yasinda evlendin
(59 puan) tarafından
14 yasında evlendim eskisi gibi değil ama evt hala var
(11,383 puan) tarafından
Oyy kiz kucucukmussun ya. Çocuk icin bari korunsaydin ya keske. 3 tane olmus hadi 4u yapmyaydin
(59 puan) tarafından
Spiral varken oldu son ikisi benim vücudum kabul etmiyor kayıyo doktor oyle dedi olan oldu ama anne olmak cok gzl ama zor
(11,383 puan) tarafından
Çok guzel canim ona lafim yok. Ama çok çok zor. Bende 2 tane var canim gidiyo valla hergun uyusalarda dijlensem diye. Allah sana kolaylik versin valla
0 oy
(510 puan) tarafından

30 yaşında 2 çocuk annesiyim. Valla canım çekmesin yeterki. Uykusundan uyandırır atlarım üstüne :D gecelik de sadece eşin için giyilmez. Kendini daha iyi daha dişil hissetmek için de giyilir. Böyle devam etmemelisin

tarafından
Sjsjjsjs yine gelen yorumlar sahanee
(59 puan) tarafından
Ben yok ben yapamam masallah sana ama takdir ediyorum
(510 puan) tarafından
Eşin de senden bu beklentiye girmiş iste. Biraz zorlasan bsi olmaz gibi
0 oy
(794 puan) tarafından
Erkekler hep kendi isteyince istenmediğini düşünüyor. O yüzden arada da olsa ona sen yanaş tabiki hep ona bırakma. Hem böyle daha istekli olursun hem de o seni daha çok ister. 
0 oy
(1,004 puan) tarafından
ah be cnm neler yaşamışsın.14 yaş ne ki daha çocukmuşsun o eşin denecek itin yaptıkları çna bak kb pedocuymuş eşşek herif.4 tane de çocuğun üstine ilgi alaka mı bekliyo bi de hiçbir şeyi hak etmiyo boş ver..sıruna gelirsek ben severek evlndim eşime süslenirim isterim demem tahrik ederim o yansşır
0 oy
(743 puan) tarafından

Ben hamilelik öncesi ve hamilelikte aşırı aktif bı insandım isterdim direk söylerdim hatta yapmayınca neden diye sorguluyordum adamı. Ama bende de öyle gecelik vs olayı yok ondan aşırı utanıyordum çünkü kendimi beğenmiyorum ben. 

Vel hasil dogumdan sonra o duygularımi kaybettim. Aylarca birlikte olmadık falan neyse eşim bir gün bunu laf yapmaya başladı işte sanki zorla yapıyorum hiç sende iş yok diye. Dedim bigun sürpriz yapım giyimdim hazirladim eve geldi kapıyı açtım adam şok. Sonuç hiç bir şey yapamadı :))).
Güler misin aglar misin...
Sonra bı kendime geldim bikac bişey aldım. Ama yok yani benim kumasimda yok ya. İnsanın içinden gelecek bi kere gitti o duydum. 
(59 puan) tarafından
İnsan evliliğini ayakta tutmak için kendinden feragat ediyo ama bazen kimin için ne yapıyoruz ya diyorum esim pr***no izlediğini gördükten sonra kendimi sorgulama ya başladım ama his yok deniycem ama bakalım Rabbım herkesin yuvasına huzur mutluluk versin
(743 puan) tarafından
Aman kız çokta kasma yani evet ilişki evlilikte onemlide sonuçta herkesin de mizacı başka. Onun aşırılıklari senin isteksizliginle denge kuracak orta yolu bulacaksınız. Herkes panter olmak zorunda değil yani.
 Birde Allah hepsine uzun sağlıklı ömür versin ama bacım 4 çocuk bu yaşta...
Benim 1 var ondan sonra gözüm ztn bişey göremiyor.
Diğer konularda eşin nasıl çocuklara sana ilgi alaka vs...
Mesela ben eşime diyorum ben öyle pat diye o kıvama gelemem beni yatakta öyle işveli cilveli istiyorsan benim dediklerimi yapacaksın ki ben o kıvama geleyim.
Biz mesela gece dışarı çıkarız eğlenceye gezdirir beni gönlümü yapar gelince de ben onun gönlünü yaparım. Öyle yok kenki kokmuş donuyla Toto devirip yatsın ben gecelikle ona atliyim falan...
(59 puan) tarafından
Ya hep çalisan akli fikri calişmakta babalık konusunda babalıgı karın doyurmak sanıyor eve gec gelir pazar günü evde kalır uyur zar zor bir yerlere goturuyoz piknik gezme konusunda biraz geri kafalı bi tip hayırlısı olsun inşallah
(743 puan) tarafından
Çabaya değmez. Kendi yanasinca verdiğine sukretsin Ozman :)))
(59 puan) tarafından
Aman kızım yuvan dagılmasın diye diye ağzıma sıctılar kimse o kısmı düşünmüyo
0 oy
(589 puan) tarafından

Geceliği kendini özel hissetmen için giymen lazım öncelikle eşin için değil. Evet benim ilk yanaştığım zamanlar da oluyor, çünkü bu benim de ihtiyacım olan birşey. Hatta heyecanlı olsun diye ben gündüz mesaj felan atarım seni özledim akşama görüşelim gibi gibi :D o da karşılık verir daha güzel oluyor :)

(59 puan) tarafından
Rabbım sohbetinizi daım etsin bende mesaj atayım o zaman artık teşekkür ederim
(589 puan) tarafından
At hem o sevinir hem aradaki heyecan artar. Güzelce giy yaklaş emin ol yani bence ilişki evliliği ayakta tutan şey
(59 puan) tarafından
Haklısınız teşekkür ederim fikirleriniz için iyi geceler
0 oy
(12,047 puan) tarafından
27 yaşında dört çocuk mu yarabbelalemin kendini tanımadan anne olmuşsun çok normal yahu
(59 puan) tarafından
Aynen yemin
(6,137 puan) tarafından
14 yaşında evlenmiş maalesef
(12,047 puan) tarafından
14 mü Allahım yani durum aslında bir tecavüz istismar vakası
0 oy
(2,098 puan) tarafından
Valla kusura bakma ama adam haklı. İnsan arada arzulanmakta ister. Onun için süslenilmesi, kur yapılmasına ihtiyaç duyar. İlişki sadece erkeklerin zevk aldığı bir şey değil ki. Hiç mi canın istemiyor. Bunun çocuk sayısıyla bir alakası yok bence
(59 puan) tarafından
Bilmiyorum Bilmiyorum evt istemiyorum gerçekten oda açık açık yuzume vuruyor ztn ama bklm onu da deniyim hadi bakalım
(2,098 puan) tarafından
Senin istemediğini başkası ister sonra da buraya aldatıldım diye post açarsın
(59 puan) tarafından
Kız bende ondan korkuyorum o yüzden bu postu açtım yarın gider alırım kendime ciciler
(750 puan) tarafından
Canım kız daha 14yasinda vermiş babası çocuk daha kocası kaç yaş büyük ondan pedofili 4cocugu yaparken bile kendi rızası isteğiyle değil mecburi yapmış öyle bir adama kadınlık yapmak bile haram benim için
(59 puan) tarafından
Ayy evt iste aradığım yorum Allah razı olsun
(2,098 puan) tarafından
Kadınlık yapsın ya da yapmasın orası beni alakadar etmez. Ama kadın demek ki kocasından memnun ki burada çözüm arıyor. Adam da kadın gibi değilsin demiş en riskli durum. Başka birinin hafif kadınlık yapması olayı başka yerlere götürür
(750 puan) tarafından
Bence kız memnun olduğundan değil kocası bırakırsa gidecek kapısı kimsesi yok elalem arkasından konuşur diye mecburen bisiler yapiyimda beni aldatmasın adım çıkmasın diyordur
(2,098 puan) tarafından
Ya daha kadınsı olacak ya da ben yapmıyorum ne halin varsa gör diyecek
(750 puan) tarafından
İşte mecbur kadınsı olabilmek için çaba sarfediyor Allah'ım yaşatmasın kimseye ya
(59 puan) tarafından
Mırın kırın etmeye başladıgı için yazmak istedim fikir almak istedim sadece bu
(750 puan) tarafından
Yok kuzum seni suçlamıyorum benim içime dokunan seni 14yasinda borç uğruna kaç yaş büyük adama verenler o yüzden Allah kimseye yaşatmasın dedim inşallah eşin sana karşı çok iyidir
(2,098 puan) tarafından
Kimsenin size kızdığı yok. Sorunuzun yanıtı belli. Yaşadıklarınız zormuş keşke olmasaydı ama ne yazık ki kötü bir topluma sahibiz
(59 puan) tarafından
Alttan alan ben olduğum sürece iyi olacaksa iyidir yol uzun imtihan dünyası burası sabır
(59 puan) tarafından
Çok bende biraz kendime çeki düzen vereyim artık
(750 puan) tarafından
Öncelikle kendini ona sunuyormus gibi düşünceyi at kafandan kendine bı kaç güzel gecelik siparis et saçını makyajini yap içinden nasıl geliyorsa o şekilde yanaş helalin sonuçta hiç utanıp sıkılma
0 oy
(969 puan) tarafından
Eğer benim canım istiyorsa giyiyorum :D
(59 puan) tarafından
Umarım hep ister darısı başıma ben de sorun var anladım ruh gibi karıyım evt
0 oy
(540 puan) tarafından
Ben giyerim geceliğimi bazen bazen de gerek duymayız genel de eşim ister bana fırsat bırakmaz ama bende teşvik ederim kafamız essin yeterki gece uykudan uyanır yaparız:)))))))

İlgili sorular

0 oy
59 cevap 1,037 göst.
22 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Gülsüm12345 (294 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 263 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 488 göst.
15 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 247 göst.