0 oy
312 göst.
Diğer kategorisinde (897 puan) tarafından

image

Dyson olarak sadece V8 alabilirdim diğerler çok pahalıydı birde ikinci seçenek Philipsti. Acaba dyson mı almalıydım karasız kaldım kullanan var mı

8 Cevaplar

+1 oy
(31 puan) tarafından

Valla A101’den fantom aldım kullanıyorum işte 1milyara buda o işi görüyor aynı çekiyor hatta çekimi süper süper :DGÜLE GÜLE KULLAN  GUZUMM<3

-Reklam-
0 oy
(135 puan) tarafından
Bence iyi olmuş bunlar daha iyi  dyason eskisi gibi değil adı var okadar paraya gerek yok 
(897 puan) tarafından
Bana da çalışan öyle dedi dyson adı var vs birde benim alabileceğim model ilk çıkanıydı ama pjilispten pahalıydı tabiki
0 oy
(224 puan) tarafından
Ben boş daha iyi diye düşünüyorum Dyson bence fazlasıyla pahalı ve gereksiz diye düşünüyor um 
(897 puan) tarafından
Bosch yoktu canım yoksa onu alırdım eğilip bükülüyordu o hem
(224 puan) tarafından
Evet ya heleki o özelliği çok hoşuma gidiyor ama çok pahalı 15 bin vardı en son baktığımda
0 oy
(343 puan) tarafından
Ben bundan kullanıyorum memnunum. Ama onundeki düğme kırıldı dikkat et. Kardeşim bu anneler gününde almisti durduk yere önündeki düğme kırıldı ama ayrı satılıyor ben daha fırsat bulup alamadım 
0 oy
(42 puan) tarafından
Bende Dyson V8 kullanıyorum 1.5 yıldır çok memnunum annem de Dyson bizde dayanmaz kızlar hor kullanıyor çabuk kırılır dedi Philips aldı annemlerdeyken kullandım bir kaç kere ama Dyson kadar rahat değil manevraları daha hantal tüy alma konusunda dysona asla yetişemez zaten. Annem bunları bilerek aldı onun için sağlamlığı önemliydi o konuda başarılı duruyor Dyson çok hassas ama philipsin malzeme kalitesi sağlam duruyor. Yani sizin için hangisi önemliyse o şekilde karar verin 
0 oy
(2,225 puan) tarafından
Bosch aldım çok memnunum 2 ay oldu elim kolum oldu resmen
0 oy
(1,001 puan) tarafından
Ben dyson v8 kullaniyorum cok memnunum ama bubtarz dik supurgeler gunluk temizlik icin.Hic biri ile cam kirintisi vs buyuk parcalar cekemezsiniz yedekte normal supurgeniz de olmasi gerekiyor en ust model dahil cami cekmez cunku dik supurgelerde.
(897 puan) tarafından
Valla bende fakir dik süpürge vardı ben onla çekiyordum camları ama süpürgem 6 yıl sonunda kırıldı
(1,001 puan) tarafından
Sizinki kablolu ama bu kablosuzlar cekmiyor
0 oy
(82 puan) tarafından
Bende var aynısı memnunum ama üstteki siyah yeri kırıldı süpürge yaparken araştırdım kronik sorunlarıymis bu ona dikkat et . Parça aldım sadece duzeldi su an ama 
(897 puan) tarafından
Foto atar mısın ya bir kişi dahanyazmış
(82 puan) tarafından
Evde değilim canım sopa kısmı ile motor kısmının birleştiği siyah bağlantı yerinden kırıldı yani çok da zorlamamisken oldu o aparatı sipariş verdim sonra oldu araştırırken gördüm böyle kirilmalar hep oluyormus yani

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 102 göst.
16 Haziran 2022 Aile kategorisinde Hayat_dunya (625 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
2 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Acemianne06 (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 556 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Minikii (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 391 göst.

392,717 soru

11,744,379 cevap

35,725 kullanıcı

...