0 oy
297 göst.
Moda kategorisinde (55 puan) tarafından
Balık gelinlik mi kabarık gelinlik mi sizce 

16 Cevaplar

0 oy
(14,209 puan) tarafından
bence kabarik prenses gibi ☺
-Reklam-
0 oy
(4,903 puan) tarafından
gelinlik dedigin kabarik olur bence. heee tas gibi vucut vardir ince bel firlak popo 36 beden fizik. balik giyilir ama icimde ukte kabarik kalir. ikinci glinlik giyerim arada degisirfim ukte klmasin diye
(1,875 puan) tarafından
Kız ikiside zor be ama kabarıkta alttan estir görmezler para düştü al altına görmezler en son çıplak ayakla geziyordum vallaha kimse fatkında değildi ama kabarık gelinliği hakkını kabul edelim romanlar veriyor vallaha bayılıyorum ya çok iyi tayt altına terlik :)
(4,903 puan) tarafından
o da cok kabarik canim okadar degil A kesim tarzi severim ben en gazla oyle kabarik. orenses modeller cok kilolu gosterio
(4,903 puan) tarafından
icimdeki gelinlik aski kabarttin suan. gecen knusuyorduk esimle sevgili gibi girip gelinlik denesemmi diye yav isin mi yok voluklu ccklu kadinsin dio:) ikna edebilirsem bigun var bi hayalim magaza magaza gezip gelinlik denemek istiyorum
(1,875 puan) tarafından
Hahaha kız giymekte zor be ben çok sıkılmıştım giyerken şimdi ki mağazalar deneme olayına karşılar eskisi gibi de değil hemen alcanız demi bilmem ne benden hatta mağazanın biri deneme için kapora istemişti
0 oy
(670 puan) tarafından
Vücut yapisina göre olur eğer kiloluysa giyecek kişi A kesim giymek lazım kabarık da balık d olmaz kilo varsa .çiti pıtı kısa boylu kızlara kabarık uzun boylu güzel fiziği olanlara balık yakıştırıyorum ben
0 oy
(161 puan) tarafından
Tabiki kabarık 
0 oy
(10,508 puan) tarafından
Balık modeli normal abiyelerde de giyersin ama kabarık prenses modeli istediğin ger zaman giyemezsin 
0 oy
(664 puan) tarafından
Valla benim ki kabarık di özel dikimdi ve iri yapılıyim.... Gelinliğim 10 kg ydi...  İki kere giymek zorunda kaldım İstanbul da nikahim oldu marşta düğünüm ve gelinliği uçaklarda taşı helak olduk gelinlikle ben balık ve kibar naif olması tercihimdir .
0 oy
(2,281 puan) tarafından
Kabarik bence 
0 oy
(496 puan) tarafından
Kabarık prenses model vs cok hoş fizigin elverisliyse ve rahatlik arMazsan balık model sma kabarık bi tık daha rahat oluyor 
0 oy
(3,391 puan) tarafından
Kabarık benim tercihim ,balik zaten abiye gibi Nisan kina söz harici çevre düğünlerde bile gidilebilecek bir model tek fark renk bana göre.
0 oy
(1,145 puan) tarafından

Kesinlikle kabarık :D

0 oy
(217 puan) tarafından
Balık modelin daha zarif durduğunu düşünüyorum ama vücut tipine göre değişir elbette.
0 oy
(927 puan) tarafından
Bence de kabarık ..balık model normal elbise de bile çok itici geliyor bana tuhaf bı model bence öyle bı elbise giydin mi raht Olcan balık model çok kasma geliyor bana 
0 oy
(7,157 puan) tarafından
Tabiki kabarık
0 oy
(8,674 puan) tarafından
tarz işi a kesim giydim ama böyle deniz kenarı bir yerde yaşıyor olsaydım helen tarzı isterdim
0 oy
(3,812 puan) tarafından

Kabarık gelinliklerden nefret ediyorum :). Fiziğine uygunsa kesinlikle balık model. Çok zarif duruyor bana göre. 

(1,875 puan) tarafından
Anam onada fizik lazım şimdi ben gibi fiziği olanda sırıtır giymek istermiydim isterdim :) ama kabarığında ayrı zevki sıcakladınmı alttan gizli gizli estiriyordum vallaha ama yinede eziyet iki türlüde :) tuvalet işleri başladı mı gelinliğin bana uygun bişey olmadıpını anladım
0 oy
(1,004 puan) tarafından
balık modeli düğünlerde istediğin zamanda giyersib bence en güzeli prenses model böyle simli tüptüllü bir şey all

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 149 göst.
9 Haziran 2022 Moda kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 214 göst.
0 oy
8 cevap 164 göst.
6 Temmuz 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yaya09. (217 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 109 göst.

393,730 soru

11,774,439 cevap

35,790 kullanıcı

...