0 oy
434 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (999 puan) tarafından
Kızlar erkek bebeğe hamileyim.pudra renginde lohusa takımı aldım.arkadasim erkek bebeğin olcak mavi niye almadın dedi içime kurt düşürdü pudra rengini daha çok seviyorum ama giysem bişey olurmu hastanede yoksa mavi rengiyle mi değiştirsem 

21 Cevaplar

+5 oy
(2,482 puan) tarafından
Neden bir şey olsun. Renklerin cinsiyeti yok. Her zaman bunu savundum bunu savunurum. 
(999 puan) tarafından
Tşk ederim canim
(4,809 puan) tarafından
tobe . bebege de degil kendine:))) yok bu erkek dogurdu ama pudra gecelik giyiyor mavi giymiyor ayyy ne ayiiipp biz bunun bebegine bakmayiz . mavi giyseydi daha iyi ilgilenirdik falan mi dicek hemsireler:)))))  ne olsun istersen yesil giy turuncu giy kim karisir kendi zevkine
-Reklam-
0 oy
(10,340 puan) tarafından

Valla erkek çocuğum olsa bende mavi giymezdim heralde  Genel olarak mavi sevmiyorum oğlum olsa haki yeşil sarı kırmızı filan giydirirdim :)

(999 puan) tarafından
Sende mi mavi sevmiyon
(10,340 puan) tarafından
Sevmiyorum vallahi kızda da pembe sevmem kıyafetleri genel olarak mor sarı kırmızıd turuncu olur genelde
(4,409 puan) tarafından
Kendı gycekmıs ay
(10,340 puan) tarafından
Anladım onu zaten ilkte yazdığımı iyi oku giymezdim dedim ya
(4,409 puan) tarafından
Hee pardn canm gıydırırdıım dıyınce anlayamamısım
0 oy
(693 puan) tarafından
:D ay saçmalama ya mor gıy istersen ne alaka
(999 puan) tarafından
Kız ne biliyim yaa hamilelik psikolojisi işte hemende kandım:)
0 oy
(34 puan) tarafından
ne alaka aşkom pudra kıza da erkeğe de olur sen neyi beğenirsen o eskide kaldı ya o mavi pembe olayı arkadaşına bakma sen sağlıkla inşallah 
(999 puan) tarafından
Yaa çok sağol canım içim rahatladi valla
0 oy
(86 puan) tarafından
Bence kalsın canım sonuçta sen giyeceksin hangisi içine siniyorsa öyle yap ama bana sorarsan illa erkek diye mavi giymene gerek yok diye düşünüyorum sagliklica al kucağına 
(999 puan) tarafından
Tşk ederim canım güzel yorumun için
0 oy
(27 puan) tarafından
Hayirli olsun. Giyin hicbi sıkıntı olmaz 
(999 puan) tarafından
Tşk ederim canım.ben bebeğe değil kendim için soruyorum kendime pudra lohusa takımı aldım:)
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Hic cinsiyete gore pijamam olmadi.ne buldum giydim valla:):):) dogumdan sonra pijamanin rengini dusunecek halinde olmuyo acikcasi. Gonlun ne istiyorsaonu giy salla cnm
(999 puan) tarafından
Tşk ederim canım
0 oy
(2,373 puan) tarafından
Kız ne olacak millet oğluna pembe giydiriyor artık cinsiyet ayrımı kalmamış sen kendin pembe giyecem ne bu stres giy tabiki güzelim istediğin renk giyebilirsin yani mavi şart mıymış mavi gitmeyince bebek kıza dönüşecek mis 
(999 puan) tarafından
Tşk ederim canım güldürdün beni :)
(2,373 puan) tarafından
Ama öyle güzelim içine sinemi giy ya bu millette nasıl sıkıntı yaratirizda içine kurt düşürürüz diye uğraşıyor aman takma kimseyi
(999 puan) tarafından
Tmm canim tşk ederim
(2,373 puan) tarafından
Ne demek tatlım Allah sağlıkla kucağına adlırsın inşallah
(999 puan) tarafından
Aminn ins
0 oy
(408 puan) tarafından

Bende pudra pembesi giydim erkek olacak diye mavi giyemem ya  banada hep eltilerim erkek olacak niye pembe aldın bunu sevdim dedim bitti 

Yatağımı bile pembe yaptım gelen kizmi oldu diyordu kaynanam tarafından ne alaka diyodum eee kız pembe erkek mavi diyorlardı sinir olmuştum
(999 puan) tarafından
İste arkadasimda öyle deyince benimde aklım karıştı ama yok karar verdim pembeyi giycem:)
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Ne alaka ya :D pudra giy bir şey olmaz
0 oy
(6,330 puan) tarafından
Ben bu şeylere karşıyım illa erkek için mavi diye birşey mi var ya da kız için pembe valla kızlarım mavi de giydi gri de giydi siyah da giydi giyiyorlarda giydirmeden önce bana erkek şeyine benxiyo diyen çok oldu takmadım giydirdim 
0 oy
(3,674 puan) tarafından
İlk oğlumda Pembeli beyazlı takım giymiştim hastanede herkes kız sanıyordu erkek diye illaki mavi mi olması lazım saçmalık 
0 oy
(13,986 puan) tarafından
kiz bende siyah aldim annem dedi matem mi var siyah aldin ama yok insan neyde rahat ederse onu giysin amannn 
0 oy
(2,261 puan) tarafından
Rengin cinsiyeti yok ki eskiden mis  o bazen ogluma da pudra rengi krem gibi seyler aliyorum kizlarda mavi giyiyolar
0 oy
(1,520 puan) tarafından
7 sene önce bende oğlum için almıştım. Sonra dayanamadım gittim şeker pembesi aldım. N istiyorsan onu giy bacım,o daha çok yakışır 
0 oy
(63 puan) tarafından
Ne alakası var kızda pembe erkekte mavi olacak diye bı şart yok ki. Sem Kendine ve yakıştırıyosan ne seviyorsan o. 
0 oy
(7,340 puan) tarafından
Pudra giyenlere erkek bebeği vermiyorlar hemen degistirmelisin :) 
0 oy
(708 puan) tarafından

Ne alaka :D saçmalamış arkadaş renklerin cinsiyeti yoktur 

0 oy
(774 puan) tarafından
Yaaa sizin kıyafetleriniz ile çocuğun cinsiyetinin ne ilgisi var ki? :) Siz kendinizi nasıl mutlu hissedecekseniz öyle giyin. Zaten bazı renkleri cinsiyet uğruna kaybettik. Bir de kendimiz için renk kaybımız olmasın :) 
0 oy
(1,306 puan) tarafından
Bende pudra rengi ve açık yeşil almıştım illa mavi olacak diye bir şey mi var mış 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 95 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,070 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 409 göst.
0 oy
0 cevap 64 göst.
11 Kasım 2022 Diğer kategorisinde batkaaldu (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 214 göst.
22 Ocak 2024 Moda kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu