0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde (1,640 puan) tarafından
Bocekmi, yoksa kelebekmi, kelebek ucusması gibi kanat cirpma sesi, cinlama gibi, cızıltı gibi geliyor sol kulağımdan saçıma falan baktım iyice ama yok bisey kulağmın içinde tel tokayla falan cikarmaya calisdim gelmedi elime bisey , belkife sinektir nasıl cikarcam gecenein bu satinde

4 Cevaplar

0 oy
(1,640 puan) tarafından
Kulagimda vızıldadkca korkuyirum
-Reklam-
0 oy
(490 puan) tarafından
Bence acile.git nolur nolmaz 
0 oy
(2,147 puan) tarafından
Bi dus al belki gecer
0 oy
(14 puan) tarafından
Oyyyy valla sen çıkaramazsın bence canım Dr a git 
(14 puan) tarafından
Yeni evliyken başıma geldi köydeyiz eşim süpürge tuttu kocaman bahçe hortumuyla bide bir gür su akıyor ki onu tuttu beni perişan etti heralde o sinek öldü kulağımda sesi kesildi
(3,614 puan) tarafından
Selva iyi kulak zarını delmemiş öyle mi yapılır kız kalıcı hasara neden olur öyle şeyler Allah korusun
(1,640 puan) tarafından
Şian sesi kesildi benimde kulagimda ama hafif rahatsılık var kulagimda herhalde öldü ama cikarılması gerek doktora gidcem orda kalirsa zararlı olur
(14 puan) tarafından
Aynen canım git mutlaka
(14 puan) tarafından
Sorma bacım yıllar önceydi 20 yaşındaydim her şeyden bi haberdim bişey olmaz dediler gerek yok dediler Dr a gitmeye o kendi çıkar dedir artık ses etmedim
(1,640 puan) tarafından
Gittim yikattim bisey cikmadı, ama kulak zarım kızarmış ilaç yazdı. Kulak damlası falan,

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 92 göst.
11 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Nisa17 (315 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.
0 oy
13 cevap 439 göst.
10 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 127 göst.

389,238 soru

11,637,250 cevap

35,429 kullanıcı

...