0 oy
307 göst.
Aile kategorisinde (1,121 puan) tarafından
Normalde böyle huyları yoktu ama son bir haftadır eşim uykusu gelmediğini söyleyip telefona bakıp böyle yatağa geliyor işte ağır bir iş nasıl uykusu gelmiyor hayret ediyorum varsayalım ki öyle oldu benim de uykum gelmiyor bazen sen git ben geleceğim zaten diyor ben gidip uyuyorum yanıma ne zaman geldiğini bile fark etmiyorum sabah ve gözümü açıyorum zaten yanımda böyle olunca çok üzülüyorum sabah 8'i akşam 10 çalışıyor mesaiye kalıyor eve geldiğinde bize zaten çok bir vakit kalmıyor ben onunla daha çok vakit geçirmek istiyorum eşim de diyor ki benim de arada biraz sosyal medyada takılma hakkım yok ama en azından bir saat diyor iş yerinde molalarda çok bakamıyorum diyor tershane işi de çalışıyor  ama ben onunla birlikte uykuya dalmak istiyorum çünkü bebeğim uyuttuğum vakitlerde daha çok rahat ilgilenebilirim eşimle az önce de bunu dile getirdim bir şey söylemedi acaba ben mi bencillik ediyorum yoksa bu konuda haklı mıyım bilemedim böyle olduğu zaman uzaklaşmak istiyor gibi geliyor bana 

8 Cevaplar

+1 oy
(967 puan) tarafından
Bence eşinin bie sorunu var yanlız kalmak istiyor her zaman böyle değilse tabi
(1,121 puan) tarafından
Son bir kaç gündür böyle sıcaktan uyuyamıyorum diyor yatakta neden bakım sigara iciyom içecek içiyorum salonda  diyir
-Reklam-
+1 oy
(959 puan) tarafından
Eşin sana karşı bencillik yapıyor gibi daha çok 
(1,121 puan) tarafından
Bugün annemdeydik eve geldik bir kaç eşya taşıma işi vardı halletik oturduk ben makarna yaptım hemen makarna peşime sürecinde bebeğim de uyurken sohbet ederiz dedim ama tele baktı yine gözlerinin içine baktım yere fln baktım bjrde vede TV var
(1,121 puan) tarafından
Ama arızalı wifi felan da yok ben bakamıyorum tele şuan netim yok arada eşimden açıyorum yani o tele bakarken oyalanacak birşey yok ama tel ile ilgilendi sohbet etmedi eder diye ummustum
0 oy
(1,003 puan) tarafından
canım sende haklısın tabi ama adam belki kendinr valit ayırmak istiyordur.şöyle bi yalnız kalıp başını falan dinlemek istiyordur.bu alışkanlık olursa sıkıntı ama arada böyle yapıyosa normal.Bir iki takılsın madem sonra gelsin yanına nolcakki.benim eşimin işi ağır değil memur 5 de eve geliyo ama çocuktan gene çok takılamıyoruz.ben bebek uyuyuncs uyuyırum yoruluyorum 9-10 gib o 12-1 oturuyor oyun oynuyo film izliyo ne bilim hiç gel beraber uyuyalım aramıyorum da yani o kadar yorgun oluyorum ki zatem
0 oy
(407 puan) tarafından
Ara sıra olabilir tabi ki mesele alışkanlık yapması.Ama sürekli aynı anda yatıp kalkmak istemem ben mesela uykum geç gelir geç yatarım biraz eşine alan aç stresli yorgun vs olabilir. 
(1,121 puan) tarafından
Son bir kaç gündür böyle misal şuan annemdeyiz sigara Almaya gidecem dedi yarım saat oldu yok yanlız kalma isteği çok bu aralar  ve ben çok üzülüyorum benden mi kaçıyo diye
0 oy
(3,790 puan) tarafından
Yorucu bir işte çalıştığını söylüyorsun, mesela ben de yorulduğumda hemen uykuya dalamam. Off der biraz tv keyfi yaparım mesela uyumadan önce, belki eşinde günün yorgunluğunu böyle atıyordur. Sürekli huy haline gelmediği sürece arada anlayış göstermen gerek diye düşünüyorum. Uykusu yoksa ve biraz telefon ya da tv de takılmak istiyorsa bu alanı da tanımalısın bence. 
0 oy
(172 puan) tarafından
Canım belkide bir sıkıntısı vardır bir derdinin olup olmadığını sor belki bir derdi vardır 
0 oy
(477 puan) tarafından
Yoo hiç bencillik değil haklısın sonuna kadar benim eşimde öyleydi çık moralim bozulurdu gün içindedi tartışırdım çünkü kırgınım ona oturup konuştum o yatağa telefonle girilmeyecek ve biz aynı anda yatıcaz  sosyal medyada gezmeleri hakları olduğu kadar koca olduğunuda bilicek şimdi takımının maçı varsa izin ister yada bekle der  ne o öyle iki yabancı gibi telefonuyle vakit geçirmenin derdine düştüyse onunla evlenselermiş o zaman açarım ağzımı yumarım gözümü hiçte haksızlık ettiğimi düşünmem
0 oy
(34 puan) tarafından
Yani senin de haklı yanların elbette var ama belki bunalmıştır o da kendi içinde sen yatağa girince hemen uykuya dalma bekle onu seni bekledim yanında da oturmadım rahatsız etmemek için dersin bir kaç gün bekleyince belki huyundan vazgeçer 

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 473 göst.
7 Eylül 2022 Aile kategorisinde Lale030507 (269 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 457 göst.
7 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 895 göst.
18 Haziran 2023 Aile kategorisinde Brf.... (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 221 göst.