0 oy
533 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
4 yıllık evliyim 2 çocuğum var... Ve son 1 senedir hatta 2 seneye yakındır eşimle cinsel ilişki yaşarken zevk almıyorum orgazm olamıyorum ve haliyle isteksizlik arşa çıktı bunun için ne yapmam gerekiyor.... Neden böyle oldu aynı durumu yaşayıp çözüm bulan var mı? 

Sezaryen doğum yaptım 2 doğumuda. Sıkıldım arkadaşlar bu durumdan lütfen yardımcı oluuun..... 

Emzirmiyorum.. 

13 Cevaplar

0 oy
(979 puan) tarafından
Kadın doğuma git sor canım vardır bişiler durduk yere olmaz öyle bişey çünküü 
(3 puan) tarafından
Gittim birşey yok dediler ama sanırım ayrıntılı gitmem gerekiyor :(
(979 puan) tarafından
Tabiikii ayrıntılı git canım belki psikolojik olarak seni çocuklar da etkiliyor olabilir
(3 puan) tarafından
Belkide olabilir ☺
-Reklam-
0 oy
(406 puan) tarafından
İlişki öncesini uzun tutabilirsiniz canım yani eşin seni istekli hale getirebilir hemen ilişki oluyorsa ve bitiyorsa kadın zevk alamaz normal olarak biz erkeklerden daha geç orgazm oluyoruz bunu deneyebilirsin
(3 puan) tarafından
Aslında sadece kendisine de odaklanmıyor uzun tuttuğum zamanda bu sıkıntıyı yaşıyorum
0 oy
(380 puan) tarafından
Birde belinin altına yastık koyarak dene
(3 puan) tarafından
Faydası olur mu ki inşallah faydadı olur
(380 puan) tarafından
Bende de orgazm sorunu vardı öyle denedim daha iyiydi yani
(3 puan) tarafından
Umarım bende faydasını görürüm teşekkür ederim
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Öncesini uzun tutmayı deneyin 
(3 puan) tarafından
Tutuyoruz aslında  ama yine aynı sonuç malesef
(2,273 puan) tarafından
Valla tatlım bir kadın doğuma detaylı git bir baksinlar yani iki taraf içinde önemli
0 oy
(55 puan) tarafından
Piskolojik olabilir.
(3 puan) tarafından
Sanırım
(55 puan) tarafından
Bende 11 yıllık evliyim çokta iyi bir cinsel.hayatimiz vardı 3 ay önceye kadar. Eşimin saçma sapan iş yerindeki kadınlarla muhabbetleri yuzinden gereksiz samimiyet soğudum resmen 3 aydır hiç bir şekilde keyif almiyorum
(3 puan) tarafından
Yok çok şükür öyle bir sorunumuz yok belki doğumdan dolayı olabilir
0 oy
(999 puan) tarafından
hormonlar normale dönmemiştir belki 
(3 puan) tarafından
Ay ne zaman dönecek kaç seneye toparlanır
(999 puan) tarafından
valla 2 sene diye okumuştum ben sezeryandan sonra ama bunun sebebi o mu bilmiyorum da.benimde mesela gebelilte canım hiç istemezdi doğurduktan hemen sonra düzeldi şu anda emziriyorum da.eşinle bunu konuş belki sana yardımcı olur.her şey yatakta bitmiyo flört edin ne bilim tahrik edin bir şeyler işte
0 oy
(489 puan) tarafından
Bence bu yorgunluktan olabilir eşinin sana destek olmamasi iki cocugun eşin sorumluluğu cok agir kendimden biliorum bende 4 yillik evliyim iki cocugum ve küçükler gun icinde okadar yoruluyorumki esim sarilmaya basladiginda dokunmaya basladiginda uyya kaliyorum bazen canim istemiyor hadi olsun bitsin derdindeyim biraz psikolojik olarak rahatlamaya ihtiyacimiz var çünkü cinsellik bizde en son düşünülecek şey sabah baska sorunlulukla kalkiyoruz aksam baska sorumluluk cocuklar gece cok uyaniyor cocuklar uyanmadan banyo olman lazim herseyi kisa tutmak lazim o yuzden biraz sabir edicez zamanla duzelicek bende sezaryan oldum iki dakika uyku bile kâr benim için 
(3 puan) tarafından
Ayyyy bu tam benim için yazılmış
(489 puan) tarafından
Oyle tabi hayatim kendinde kusur arama zamanla duzelicek herşey eşler daha rahat bu konuda ama anne oyle degil hastada olsa kirginda olsa uzulsede o cocuklarin karni doyacak alti degisecek oyun kynamacak emmek isteyecek hersey bizde kadında dünya için bir anneyiz siradan ama cocuklarimiz için dünyası bizis suanda bize cok muhtaçlar yemek yerken alti degismesi gerekirken ilgiye sevgiye bize muhtac bu yuzden annelerin hakkı ödenmiyor erkegede gelinde kendi zevkinin sevdasindalar tamam iliskide gerekli mutlaka ama o yorgunluk o hassaslik insana gram zevk aldırmıyor sessiz sedasiz olucaksin aman cocuk uyanir banyoyu sessiz olucaksin aman cocuk uyanir stresi var esim rahatca hadi ben yatar demisti bi tokat attim kalk lan kalk babamin evindenmi getirdim oğlanı uyutta gel zenginin cebine fakirin şeyine dedim lan  oyle diyince hemen yola geliolar
(3 puan) tarafından
Kesinlikle haklısınız umarım kısa zamanda düzelir cinsellik de evlilik için önemli sonuçta
0 oy
(1,495 puan) tarafından
1 saat önce kayıt olup bu soruyu sormak... Gerçekten sıktınız sen ve senin gibiler. 
(3 puan) tarafından
Benim zaten hesabım var 3 senelik ama orada adım soyadım göründüğü için bunu açıp burdan sormak istedim ayrıca rahatsız oluyorsanız " Cinsel ilişki kategorisine girmeniz gerekmiyor başlıkta da belirttim demekki merak edip giriyorsun girme o zaman okuma yorum da yazma....
(3 puan) tarafından
EŞİMLE CİNSEL İLİŞKİ diye başlıkta var farkındasındır umarım rahatsız oluyorsan girip okumazsın ben ayrı durumu yaşayanlar ve sorunu çözenlere sordum
(1,495 puan) tarafından
Aynen aynen
0 oy
(468 puan) tarafından
Gün içinde yoruluyorsun muhtemelen ondandır 
0 oy
(128 puan) tarafından
Öncelikle 2 3 günde bir ilişki deneyin ön sevişmeyi uzun tutun ilişki öncesi hazırlık yapın kıyafet makyaj falan biude öyle deneyin 
0 oy
(453 puan) tarafından
1.5 yıldır evliyim afedersin şimdiye kadar bişey hissetmedim pek dert etmedim kendime. Kimseye de diyemiyorum. 
0 oy
(6,914 puan) tarafından
Sıklığı ne ? Ne kadar araya günler girerse o kadar isteksiz oluyor insan 
0 oy
(682 puan) tarafından
1:heyecanın azalması 

2:yorgunluk 

3:monotonluk 

Hepsi piskolojine yansıyor.Cinsel hayatında en önemli organ beyindir boşuna dememişler gavurlar
(3 puan) tarafından
Aslında heyecan azalmadı yani öyle hissediyorum

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,112 göst.
14 Mart 2020 Aile kategorisinde Edanur'un annesi♡♡ (1,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,368 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hayatbosturloo&04 (805 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 294 göst.
13 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde smrmhmt (292 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 256 göst.
23 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Edaaa4279 (1 puan) tarafından soruldu

389,230 soru

11,637,038 cevap

35,428 kullanıcı

...