0 oy
149 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (35 puan) tarafından
Geçen kayınpederim mesaj atmıştı neden mesajım sonuna baba dememişim bunu takmış kayınvalidem gelmiş baba demeyi unutma diyor çok fazla değil mi ya bu 

5 Cevaplar

+1 oy
(980 puan) tarafından
Şimdi nasılsınız iyi misiniz yazıp direkt mesajı yollamak var bir de nasılsınız iyi misiniz baba demek var sevgide özgürüsnüz ama saygıda mecbursunuz demek zorundasın bence kusura bakma 
(35 puan) tarafından
Saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum her kelimenin sonunda baba diyeyemem unutmuş olabilirim bişey olmuş olabilirim bende insanım
(1,207 puan) tarafından
Ne zorundası ya sanki oz babası herkes k.p baba demek zorunda degil tercih meselesi ben demiyorum mesela samimiyetsiz geliyor
(35 puan) tarafından
İsteyen desinde baba demedik diye saygısız olmadık iyice şeyini çıkarmak bu:D
(980 puan) tarafından
Ya sen kelebek misin nesin sen bilerek mi yapıyorsun ya???? Her yorumuma saldırı şeklinde cevap veriyorsun yeter artık şikayet edicemm seni en sonunda insanı durduk yere tahrik edip durma işine bak
(28,143 puan) tarafından
Arkadaşlar rahatsız olduğunuz kişinin postuna veya yorumuna cevap vermeyin sonra tarstima çıkıp konular uzayabilir saygı çerçevesinde yorumlarınızı yapalım...
-Reklam-
0 oy
(7,752 puan) tarafından
yani mesajda baba demek o an insanın aklına gelmemiştir. babama bile yazmam bazen 
(35 puan) tarafından
Robot gibi her kelimenin sonuna baba ekleyemem
(7,752 puan) tarafından
bundan sonra her cümlenin sonuna baba getirip yazmak var :)) tabii ki yapma bunu bu baya saygısızlık olur maa insan unutabilir yani büyütülecek bir şey değil. bir baba kelimesiyle saygı olmaz saygısızlık da olmaz
0 oy
(3,975 puan) tarafından
Telefonu size veriyim siz benim yerime kendinize nasıl istiyorsanız öyle msj attım isterseniz canım babam babiskom falan yazın deseydin yuh yani inanın takacak şey aramışlar 
(35 puan) tarafından
Kelimelere bile karışır oldular
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Böyle karisamazlar bana. Baba bile demiyorum ben
0 oy
(130 puan) tarafından
Çok saçma ya gerçekten sırf bir şeye alınmış olmak için alınıyorlar

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 77 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Duruu12 (267 puan) tarafından soruldu