0 oy
478 göst.
Aile kategorisinde (355 puan) tarafından
Kaynana ile bir oturanlar cinsel hayatınız da rahat olabiliyor musunuz 

Ben bir odaya tıkılmış gibi hissediyorum rahat edemiyorum keyif alamıyorum artık hiç içimden bile gelmiyor bazen eşimi ev arkadaşım olarak görüyorum o derece önceden bız baş basayken hiç böyle değildi heveslenip süslenip puslenirdim ama şimdi pasakliya döndüm resmen kadının varlığı etkiliyor beni hiç bir şey yapmasim gelmiyor sorun bende mi 

12 Cevaplar

+1 oy
(5,240 puan) tarafından
Sorun bu hayatı başta kabul etmeniz maalesef gönlünüzce olur herşey inşallah 
(355 puan) tarafından
Hiç bir zaman kabul etmedim. Hala da etmiyorum ama ne yapayım demekten başka birşey demiyor eşim oysa ki yapacak çok şey var
-Reklam-
+1 oy
(929 puan) tarafından
Aman gülüm kaynanadan yakınma bu aralar kaynana severlik var burda hemen üstüne yürürler . 

Tabiki de rahatsız olursun gençsin sağolsun Kaynanalar hiç bı zaman halden anlamaz ki hep her şeyiyle gelinlere dert tasa vermek için varlar.
(527 puan) tarafından
Ya sevmekle ilgisi yok ki bunun ne farkeder kaynana yada anne ben annemdeyim kirkac haftadır su durumda yine çok rahat değilim insan kendi evinden başka yerde rahat edemiyor kim ne derse desin
(929 puan) tarafından
Evet canım ev üstüne ev olmuyor
0 oy
(8,684 puan) tarafından
yani düşünüyorum böyle olsa nasıl olurdu diye. zor olurdu bence. insan çekinir. depremde 1 ay kaldık kayınvalidemlerde sıfır ilişki:) 
(355 puan) tarafından
Evet çok çekiniyorum ve o kadar mutsuzum ki berbat hissediyorum eşime bunlwri dedigimde de hemen kavga çıkıyor derdmi insanca anlatmama müsade etmiyorlar illa çingene yanımımi sereyim ortaya kız ahhaha
(8,684 puan) tarafından
parasal durumlar yüzünden mi aynı eve girdinix
(355 puan) tarafından
Hayır ayriydik biz normalde evi Ardahan da bacağı ameliyatlik diye geldi doktor ameliyat etmedi uygun değilmiş sonra kaldı böyle kış burda yaz orda olucakmis istemiyorum diyorum en başından beri utanma da yok
(8,684 puan) tarafından
bu baya yerleşmek, olmaz tabi. hasta olsa neyse de herkes kendi evine gitmeli. yerinde olsam ne bileyim biraz seksi bir gecelikle onun göreceği yerde bir görünürdüm.
0 oy
(496 puan) tarafından
Tabi ki sorun sende degil esinle rahatca ozgurce vakit geciremiyorsun kısıtli herseý bi sure sonra keyif vermez zaten 
0 oy
(1,536 puan) tarafından
Kesinlikle haklısın 
0 oy
(7,157 puan) tarafından
Tabi insan rahat edemez ya duyarsa ya görürse diye düşünmekten konsantre bile olamaz kendini rahat hissetmen lazım ki odaklanabilesin keyif alabilesin rahatsızlık duydugun için zevk alamaman çok normal 
(355 puan) tarafından
Evet tamamen böyle geçiyor ay duyucak mi ay anlar mi
Ne yapmam gerek hiç bilmiyorum
0 oy
(188 puan) tarafından
Vallah kayinana kayibaba ve kaynım ile beraber yaşıyorum hep aynı odada zevk vermiyor artık hep sesis olman lazım sakın ses çıkartma aklında var off keşke evim olsaydı gerçekten fantezi 0
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Canım zor olur tabiki yani sonucta yan odada birinin uyuduğunu bilerek rahat edemezsin benim eltim birdi ama 4 çocuk yaptı mesela sonra çok zor durumda kaldılar kaynanamla tartıştı bende iş geregi başka sehirdeyim dedim yenge çık orda benim evim var şimdi diyirki ipek bir arada gerçekten olmuyormuş insan rahat edemiyor Muş her konuda 
0 oy
(124 puan) tarafından
Bir yaşamıyoruz ama yıllık izinde gidince normal duş bile almaya utanıyordum çnk kaynanam farklı anlar diye saçma gelebilir size ama mesela orda çok sık duş almadığım için kaynanam laf atıyordu ortaya siz hiç banyo yapmıyorsunuz sizi anlamadım nasıl bi evlilik diye ki senin ki daha zor bi süre sonra malesef cinsellik bitiyor 
0 oy
(576 puan) tarafından
Başlığı okuyunca Bismillahirrahmanirrahim dedim.

Zor valla Allah yardımcın olsun inşallah. Ben de 2 ay beraber yaşadım yeni evliyken. Kadın ne zaman seviştiğimizi bile biliyordu neredeyse 
0 oy
(257 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum tek odada tıklıyoruz benim kızım var ayrı odası yok o ne zaman uyursa sessiz sessiz ilişki yaşamaya çalışıyoruz bazen uyanıyor gerçekten çok sıkıntı 
0 oy
(5,145 puan) tarafından

Çok haklısın canım 2.5 sene oturdum resmen yaşamışım şimdi evim ayrı çok rahatım gerçi bu seferde çocuklar büyüdü :D

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 266 göst.
6 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,400 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 359 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Susus (46 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 303 göst.
24 Ekim 2021 Aile kategorisinde Birdilektut (1,290 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 542 göst.