0 oy
95 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (200 puan) tarafından
Hanımlar merhaba herkese. İyi markalardan defalarca teflon ve granit tava tencere aldım hiç yapışma olmuyor cok güzel pişiriyor ama ne kadar dikkat edersek edelim çiziliyor soyuluyor bıktım. Sağlığa zararlı olduğu için atıyorum sürekli yenilemek de maddi zarar artık. O yüzden çelik tava tencere kullanıcam bundan sonra. Dibine cok yapismayan sağlam kullanışlı çelik tava önerileriniz var mı? Ne alabilirim?

6 Cevaplar

+1 oy
(805 puan) tarafından
Karacadağ Emsan aldım bin pişman oldum teneke gibi görünüşü güzel aldandım bir işe yaramıyor ne süt kaynatiliyor ne sütlaç ne çikolata sos bir tek pilav ve sulu yemek yapıyorum herşey yapisiyor
(200 puan) tarafından
Dikkate alacağım teşekkürler
-Reklam-
+1 oy
(171 puan) tarafından
Benimkilerin hepsi tefal marka. İlk evlendiğimde teflon almıştım, dediğiniz gibi her türlü soyuldu. Şuan sadece çelik kullanıyorum ve 2 teflon tavam var. Öncekiler de tefal markaydı ama çıkardıkları seriye ve fiyata göre kalitesi değişiyor. Şimdiki tavalarım daha kaliteli mesela. 
(200 puan) tarafından
Teşekkürler
+1 oy
(6,462 puan) tarafından
Benim evde ki bütün çelikler korkmaz marka 5 sene olacak kullanali çok memnunum.
(200 puan) tarafından
Korkmaza bakıyorum teşekkürler
+1 oy
(8,674 puan) tarafından
korkmaz alabilirsin ama bütçen yetiyorsa fissler al 
(200 puan) tarafından
Bakayom fisslere de
+1 oy
(16,952 puan) tarafından
Korkmaz marka iyidir
(200 puan) tarafından
Bakıyorum tesekkurler
0 oy
(496 puan) tarafından
Korkmaz steama modeli cok guzel kendinden suzgecli olan modeli yanma yapısma yapmiyor 
(200 puan) tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 159 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde My Rose (426 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 34 göst.
26 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Onlygirl (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 102 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Fdmdn (186 puan) tarafından soruldu