0 oy
234 göst.
Diğer kategorisinde (2,216 puan) tarafından
Kızlar 4 aydır korunmasız ilişki yaşıyoruz 5 sene kondom ile eşim korundu korunmayı bıraktık bırakalı enfeksiyon oluyorum 5 sene korununca hiçbirsey yoktu geçen ay rahim ağzım enfeksiyon olmuştu şimdi de idarar yaparken yanma oluyor idrar enfeksiyonu olmuşum napacam böyle ya ilaç kullandım tabiki fakat sürekli olmaz ki ama gebelik istiyorum nasıl yürütecem şaştım kaldim

4 Cevaplar

0 oy
(7,090 puan) tarafından
Eşin tuvalet sonrası yıkanmıyor olabilir bunu sordun mu hiç?
(2,216 puan) tarafından
Çok dikkat eder bakımına sürekli duş alır zaten bn çok hassasım bu konuda hemen kapıyorum
(148 puan) tarafından
Kondomun ucunu delerek cinsel iliski deneyin. Belki işe yarar
-Reklam-
0 oy
(8,680 puan) tarafından
mantar varsa eğer eşinin de ilaç kullanması gerekir
(2,216 puan) tarafından
Yok onun bı sorunu yok bakımınada çok özen gösterir sorun bnm aşırı hasas olmam hemen enfeksiyon oluyorum daha 3 gün önce regl bitti duş aldım gecesi ilişki oldu 1 defa henüz hemen kapmisim
(8,680 puan) tarafından
mantar enfeksiyonu erkeklere pek sıkıntı yaratmaz. çoğu erkek kendinde mantar olduğunu bile bilmez
(2,216 puan) tarafından
Bı sorayım akşam cnm sağolasın
0 oy
(10,919 puan) tarafından
Esinde bi sikinti vardir belki. Doktorlar bazen ilaclari birlikte kullandiriyo
(2,216 puan) tarafından
Yok hiç bı problemi yok cnm bakımınada özen gösterir çok hassasım ben denize bile girip çıktıktan sonra enfeksiyon oluyorum kendime çok dikkat etmem gerekiyor günde 3 çamaşır değişiyorum niye böyleyim anlamadım
0 oy
(257 puan) tarafından
Sprem içeri aktığı zaman enfeksiyon olur zaten canım çok normal eşin korunurken içeri sprem akmıyor du haliyle enfeksiyon olmuyor du travazol krem öneririm 
(257 puan) tarafından
Boşaldığı için oluyor canım o yüzden prezervatif kullanın diyorlar içeri boşalma olmasın diye
(2,216 puan) tarafından
Bebiş istiyoruz şimdiye kadar bizde kondom kullaniyorduk
(257 puan) tarafından
Travazol tavsiye ederim birde vajinal temizlik yapma asla iliski sonrası kendi aksın sprem yoksa çok tahriş oluyor
(2,216 puan) tarafından
Evet gebelik düşündüğüm için kalkmamaya ve su tutmamaya özen gösteriyordum travazolu nasıl kullanmamı onerirsin
(257 puan) tarafından
İçine dışına hep sür bı kaç saat beklesin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 161 göst.
16 Aralık 2023 Aile kategorisinde Suskungirl44 (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 162 göst.
14 Aralık 2023 Aile kategorisinde pembesever (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 361 göst.
0 oy