0 oy
199 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (114 puan) tarafından
Ana kucağı almayı düşünüyorum ilk çocuğumda almadım çünkü bilmiyordum doğumuma 28 gün kaldı belki faydasını görürüm bebek icinde rahat uyur diye almak istiyorum ama nasıl bir sey alacağımı bilmiyorum kullanıp memnun kaldığınız varsa önerebilir misiniz?

14 Cevaplar

0 oy
(410 puan) tarafından

Kızım 7 aylık olacak ben almadım ama almayı düşünüyorum.

(810 puan) tarafından
Max 9-12 aya kadar kullanılabiliyor zaten. Bu saatten sonra gerek var mı sizce?
(658 puan) tarafından
Arkadaş ana kucağıni kanguru ile karıştırdı sanirim
(9,640 puan) tarafından
ana kucağını 5.aydan sonra kullanamayan ben :)
(10,732 puan) tarafından
Ana kucağı 6. Aydan sonra kullanılmaz ki siz kanguru ile mi karıştırdınız
(410 puan) tarafından
Olabilir
-Reklam-
0 oy
(973 puan) tarafından
Ana kucağından ziyade sling benim işimi çok gördü yedi aylık olana kadar kullandım sonra kilodan bıraktım kullanmayı yürüdü zaten sling çok işe yaradı bende fakat ana kucağı olarak şu kendi kendine sallananları çok öneriyorlardı kullanan çıkar inşallah sizede fikir olur. sağlıkla kavusun inşallah 
(114 puan) tarafından
Allah razı olsun canım inşallah
0 oy
(3,548 puan) tarafından
Ilk oglumda almistim mutfakta is vs yaparken com faydasi oldu. Yanimda duruyodu uyuyodu. Aklim kalmiyodu diger oda da. Gun icinde de oturuyodu etrafi gordugu icinde sikilmasi cok olmuyodu. Ikinci oglumda da kullandim. Hareketlene ve oturana kadar iyi oluyo. Yaklasik 6 7 ay kullandim.
(114 puan) tarafından
Nasıl bir şeydi canim babyjorn muadili olanlardan mıydı yoksa su bazen bime gelen ufaklardan mıydı
(3,548 puan) tarafından
Benimki tiny love di. Besik gbi de kullaniliyodu, iki kademeli oturma seklinde de. Gaz sancisi icin titresimli masaji vardi. Bi de donence muzikli oyuncaklari. Ikisinde de onu kullandim.
0 oy
tarafından
Tabii ki anakucağı gerekli bence. Mutfakta vs iş görüyor. Sonuçta ilk 6 ay falan mama sandalyesinde oturamıyor çocuk..
(114 puan) tarafından
Peki nasıl tarz almalıyım canım su küçük bime gelen gibilerden mi yoksa babyjorn muadili olanlardan mı
0 oy
(882 puan) tarafından
Canım maddi açıdan mümkünse kendi sallanan anakucajları var hiç düşünme onlardan al derim çok rahat edersin. Ha okadar açılamam dersen normalleride iş görüyor salonda mutfakta hatta bazen banyoya girdiğimde bile kapının oraya koyup yıkandığımı bilirim hele tek başıma olacaksan çok kullanışlı bazen gündüz uykularını bile orada yapıyordu bizimki. Hareketlenince işlevini kaybetti tabi ama ilk 4 ay zaten zor oluyor sende biliyorsundur o sebeble bence almalısın
(114 puan) tarafından
O zaman hiç düşünmeden içime sineni alayım canım çünkü bir tane daha oğlum var ve illaki onunla ilgilenirken felan hic degilse yanımızda durur o da
0 oy
(8,247 puan) tarafından
Alsam bile kulanamam benim oğlan var Allah korusun bebeğe bişey yapar normal salıncak yaptım tavana asılandan 
0 oy
(16,260 puan) tarafından
Hastaneden çıkarken bebeği koydukları ana kucağını diyorsun dimi canm bende almayı düşünüyorum 3 4 aylık olana kadar içimde durur aslında çok kullanışlı 
tarafından
Onlar puset oluyor. Bebek arabası için. Evde kullanan birkaç kişi gördüm ben ama anakucağı gibi rahat değil, ev kullanımına onlar uygun değil.
(16,260 puan) tarafından
Ayy evet karıştırdım ben ☺️☺️☺️
0 oy
(130 puan) tarafından
Kızımda almıştım baya faydasını gördüm ama kırıldı tekrar alacam ama çok para veremem ben cıvıl de falan 700 tl ye olanlardan düşünüyorum
0 oy
(658 puan) tarafından
Kizimda kullandım oğluma geri çıkardım ama kızım pek müsade etmedi oğluma ne beşik ne kucağı 4 buçuk aylık olacak şartta değilmis bazı şeyler 
0 oy
tarafından

image

kesinlikle kendine yapacağın en büyük iyilik bunu almak olur 10 kiloya kadar kullaniliyor
0 oy
(4,552 puan) tarafından
E bebekten aldik biz valla demirlerini bile yamulttuk o derece kullandik :) nerdeyse 1 yasina kadar onunla sallanmak istedi ayagima zor alistirtim sonra da yikayip kaldirdim faydasini gordum cok mutfakta yemek yaparken onda uyuyordu
0 oy
(9,684 puan) tarafından
Ben iki bebemde anakucagi almadım kullanmadım puset aldım daha rahat bence 
0 oy
(611 puan) tarafından
Ben ikizlerim icin aldım insallah dogduklarinda dururlarsa icinde cok faydasini gorurum bebek hareket ettikce salllananlardan aldım ben 
0 oy
(183 puan) tarafından
Ben aldım, yaklaşık 5-6 aylık olana kadar rahat kullanılıyor. Tam anlamıyla dönmeye başladıklarında içinde durmak istemiyorlar. 3 pozisyonlu ayarlanabilen ve sallanan ana kucakları çok iyi. Benim mama sandalyesi de 3 pozisyon kullanılabiliyor. Yüksekliği ayarlayabildiğim için daha çok işimi gördü çünkü ilk çocuğum küçüğüne arada sataşıyor. O yüzden mama sandalyesi (yeni doğana uygun olanlardan) işinizi görür. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 316 göst.
1 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
12 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Citipiti (3,666 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 188 göst.
2 Eylül 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yrdsn (407 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 183 göst.
17 Temmuz 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Simsek21 (1,561 puan) tarafından soruldu

398,118 soru

11,905,970 cevap

36,033 kullanıcı

...