0 oy
673 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (12 puan) tarafından

Slm .. eşim dişlerin çok büyük diyor sizce nasıllar ?psjilojim bozuldu..orta disinde boşluk var diyor bazen ..?

image

28 Cevaplar

0 oy
(335 puan) tarafından
Madem oyle diyor git bi randevu al esin paşa paşa odesin kendi kusurlarını görmeyipte senin moralini bozmaya hakkı yok ayrica gayet guzel diruyor 
-Reklam-
0 oy
(983 puan) tarafından
Allahım kimseyi şükürsüz birakmasın 
0 oy
(6,711 puan) tarafından
Maşallah kız keşke benim de öyle olsaydı benim orta dişler ayrı ayrık araya bir diş daha sığar büyük bide diğerleri onlara göre küçük alt çenem ve alt dişlerim önde üsttekilerle arasında boşluk var baya kurban oldugum öyle yaratmış bunada şükür ama valla senin gibi olsun da isterdim yani 
0 oy
(7,909 puan) tarafından
Benim seninkinlerden berbat benim hiç bir şey demez  ayriklik var sonra dişlerim çok kücüktür 
0 oy
(710 puan) tarafından
Maşallah çok güzel bakımla daha da güzel olur kötü dış görmediniz mi benimki de önde bir tanesi eğri 
0 oy
(4,367 puan) tarafından
Dişlerin de güzel gülüşün de güzel. Senın dişini begenmeyen kocanın dışlerını cok merak ettim 
0 oy
(12 puan) tarafından
Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim ♥️ gerçek anlamda söylüyorum beni biri kötü gordummu ben ozaman sürekli takarım kafama çok takintiliyim küçüklüğümden kaynaklanıyor şukur ediyorum her halime tabikide neden etmiyim elhamdülillah 
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Seni alırken altın kaplamamiydi ki dişlerin eşin şimdi kusur arıyor bence kıskanıyor dişlerini gayette güzel 
(12 puan) tarafından
Altın kaplamalı olsa bilene kusur bulurdu :D ♥️sağolasın teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 471 göst.
+1 oy
1 cevap 43 göst.
13 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Prensesp (7,909 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 154 göst.
28 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Evrim.34 (500 puan) tarafından soruldu
0 oy