0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde (1,126 puan) tarafından
Nasıl yaptım bu cahilligi bilmiyorum.Zaten sorunlu bi evlilik vardı ortada daha da kötülesti her sey  bütün düzenimi alt üst ettim geldim gurbet ele deprem bölgelerine.O gelirse cocuklar babasız kalır dedim ben tüm sorumlulugu almak durumunda kalacgm bir de kayınvelidemler rahat bırakmayacak derken bütün evi topladım geldim..Çocuklar büyüdü ona muhtacliktan cikmistm kendi memleketimde kendi basima ya da cocuklarla bir seyler yapabiliyordum o olmasa da.Burada yapacak hicbir sey yok.Nerede yasadigim belirsiz henüz bi evim düzenim yok köy konteyner arasında gidip geliyorum çok yoruldum .Ne yapacagima yön veremiyorum bugün neredeyse kendimi atıyordum arabadan öyle bi noktaya geldim ki...Cok üzgünüm güclü olacagım her seyi toparlayacagm dedikce cıkmaza giriyor.Babam olsaydı ne bilim arkamda bi dag giderdm cocuklari alıp bi ev düzen olustururdum ..Bunu kendimde yapabilirim ama nasıl ve nereden baslaym bilemiyorum.Rabbim bi yoluna koymustur diyorum akısına bırakıyorum olmuyor olmuyor .Kendinizi benim yerime koyun ne yapardınız ya da ben ne yapmalıyım buradan baska akıl alacak konusacak es dostum yok...

1 cevap

0 oy
(545 puan) tarafından
Sevince samanlık seyran canım

Eşinle sorunların var dıye sımdı herşey gözüne batıyor senın bunu çözmen bır karar verip hayatına yine vermen lazım ev şehir düzen vs hıkaye senın temelde ki sorunın iç huzur buda eşten geçiyor
(1,126 puan) tarafından
Iste bunu çözemiyorum memlekete gidip uzaklasıp bi ev duzen olustursam bakalım onsuz nasılım daha mı mutlu olacagm bunu denemek istiyorum
(545 puan) tarafından
Mutlu olamazsan pekı döndüğünde herşey kaldıgı yerden devam eder mı yoksa daha mı kötü olur kumar oynanmaz evlilikle bence koca insanlarsınız konuşup çöz
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 431 göst.
22 Mart 2023 Aile kategorisinde Hicrannn (1,126 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,678 göst.
13 Ocak 2022 Diğer kategorisinde 3prens annesi21 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 164 göst.
26 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy