0 oy
322 göst.
Diğer kategorisinde (74 puan) tarafından
1.60 boyum ve 50 kiloyum kilo alamıyorum ne yapacağım kızlar yediklerim yaramıyor 

26 Cevaplar

0 oy
(3,556 puan) tarafından
Cici bebe ye
(74 puan) tarafından
Onu da denedim olmadı hemde gece yatmadan önce bir su bardağı sütle yiyordum
(5,348 puan) tarafından
e gayet iyisin alipda napcan ki. 160 boyum 47 48 falan olmak istiyorum bende bes kilo icin kicimdan terler akio:))
-Reklam-
0 oy
(96 puan) tarafından
Kuruyemiş ye
(74 puan) tarafından
Bol bol tüketiyorum hemde bol bol ama bana mısın demiyor nasıl bir vücut yapım var anlamadım ki
(96 puan) tarafından
Özel mamalar oluyor onlardan al canım herballife filan
0 oy
(577 puan) tarafından
Metabolizman hızlı çalışıyorsa ne yersen ye kilo yapmıyor bende 1.60 boyundayım sürekli 50 55 arası kilom sabit kalırdı 9 ay önce doğum yaptım 60 kiloda sabit kaldım sprial taktırdım belki o da kilo yapmış olabilir die düşünüyorum ama bende sizin gibi hiç alamazdim şimdi de bu kilo da sabit kaldım bende biraz almak istiyorum 1.60 boy 60 kilo şuan 
(74 puan) tarafından
Aynen canım metobilizmam hızlı
(11,609 puan) tarafından
Kiz nerene alcan daha 1.60 boy 60 kilo diyosun
(577 puan) tarafından
Ayyy 65 67 arası almak istiyorum kilo seviyorum ben:)))))
0 oy
(384 puan) tarafından
Bence hiç kilo almayı isteme bende tam senin boyun ve kilon gibiydim şuan zayıflamak istiyorum ama olmuyo
(74 puan) tarafından
Ama çok zayıfım
(384 puan) tarafından
Olsun en güzeli zayıf olmak bende çok istedi. Kiloyu aldım ama veremiyorum işte şimdi
0 oy
(310 puan) tarafından
Yemekten yedikten yarim saat sonra ballı çörek otu ye 
(74 puan) tarafından
Ay deneyeceğim çok teşekkür ederim
(310 puan) tarafından
Benim kardeşim öyle kilo almıştı
tarafından
Tam net tarif verir misiniz
(310 puan) tarafından
1 tatlı kaşık bal 1 tatli kaşık çörek otu
(4,717 puan) tarafından
Zayıflama tarifi yok mu kizlar:)
(310 puan) tarafından
Ac karna iyecen o zaman
(4,717 puan) tarafından
Bunu tahmin etmiştim cnm sagol❤️sadece sabahlarımı gunde 1 kere
(310 puan) tarafından
1 kere sabah
(4,717 puan) tarafından
Teşekkür ederim ❤️
(310 puan) tarafından
Insallah faydasıni görürsün yazarsın olur mu canım
(4,717 puan) tarafından
Evimde değilim şuan cnm tatildeyim gidersem denerim ınsaallah. Bi de kardeşime sorayım diyetisyen kendısı. Bal ac karınla sekerı anı yükseltebilir, bakayım onun fikri ne olur:)
(310 puan) tarafından
Oda dogru ben aralikli oruc yapiyorum ve evde spor kışın şekersiz bal alırsam yapacam ama senden yine haber beklerim canım
(4,717 puan) tarafından
Ben 2 ayda 10 kılo verdım sonra tkrr aldım malesef, aralıklı oruç yapıyordum diyetle birlikte çok güzel inceldim. Organik bal önemli benm dedem kendısı sekersiz üretiyor ondan alıyoruz
(4,717 puan) tarafından
Eve döndüğümde tkrr başlıcam ınsaallah cok kılo aldım
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Muzlu süt cicibebe mama gibi sütle hamur işi kuruyemiş bunlar çok kilo aldırıyor 
0 oy
tarafından
Daha ne olsun kilon alma gaeyt ideal kilon 160 boy 36 kilo hayalimdeki kilo 50 olma
0 oy
(9,061 puan) tarafından
Rabbim banada 50 kilo olmayı nasip et ama sağlıklı bir şekilde bende eskiden 46 koluydum 165 boyum var son 1 senedir ne oldu bilmiyorum 60 oldum tabi 1 sene içinde o kdr kilo almadım yavaş yavaş aldım son 1 senede hızlı aldım:(
0 oy
(2,184 puan) tarafından
Kız aynı boyda ve aynı kilodayız ,bence yeter neden kilo almak istiyorsun ama benim biraz göbeğim var oda olmazsa muhteşem olurdu 
0 oy
(137 puan) tarafından
Bende kilo almadığım için çok kötü piskolojim bozuldu Hamile kaldım kilo aldıkça mutluyum Bi bebiş daha yap hahaha şaka Bi yana diyetisyene gitmek çözüm sanırım bende ne yaparsam yapayım kilo alamamıştım 
0 oy
tarafından

Gel aşkım ben sana benim kilolarımı veririm istediğin kilo olsun :D

0 oy
(592 puan) tarafından
Bu saatte otur makarna ye gece geç yemek ye abur cubur ye hamur işi ye 
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Keçiboynuzu ye 
0 oy
tarafından
Kaç kilo istersin sağdan soldan kesip verecem :)
0 oy
(643 puan) tarafından
Bende alâmiyordum 1.5ayda 5.5 kilo aldım 65kiloydum doğum yaptığımda emzirme doğum stres derken verdim hepsini bir baktım 40kilo olmuşum :( Günde 5 öğün yemek yiyorum ara ogünleri söylemiyorum bile valla sağlıksız ama ben hep hamur işi pilav makarna bulgur bunları çok severim yemeklerin yanında da yaparım yatmadan önce ne yemek yaptiysam yerim kahvaltımı da tıka basa yiyorum bir yumurta haşlanmış yeşillik roka maydonoz pekmez zeytin peynir fındık ezmesi günde bebemle beraber meyve yerim mutlaka bir iki tane. Boğaz bir açılnca kapanması zor oluyor ama dikkat et. Kilo almak için ihtiyacının fazlasını yemelisin ihtiyacın kadar değil 
0 oy
(529 puan) tarafından

Bende 168 boy 47 kiloyum bende alamıyorum hayatım gel ağlayalim :D

0 oy
(9,718 puan) tarafından
Bende 160 boy 50kg ve çok memnunum :) hatta bazen 49u göruyorum sabahları. Alıp napcan boşver :D
0 oy
(1,447 puan) tarafından

Gel vereyim bacım hemde istemediğin kadar :D Ah ahh kimi kilo almak ister kimi vermek herkesin derdi farklı işte zalımsın dünya :woot:

0 oy
(14,168 puan) tarafından
Bazı vücutlar ne yersen ye almıyor bende öyleyim napalm bizim nasibimize düşen de bu :D 
0 oy
(14,013 puan) tarafından

Kilon iyi bende kışın bende 50 kiloydum şimdi 54 oldum tekrar inmek istiyorum 50 kiloya :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 133 göst.
28 Kasım 2023 Diğer kategorisinde ahlas04 (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.
24 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minyondabir (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 247 göst.
24 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minyondabir (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 381 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Buglemila (223 puan) tarafından soruldu

399,885 soru

11,961,910 cevap

36,128 kullanıcı

...