0 oy
703 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızım hasta öksürüyo ishal kusuyo ateşli. 

Eşim yok gececi . Işi bırakacam diyor . Kaynimla ortak ise girecekmis. Kaynım parayı seven ama çalışmaktan nefret eden birisi . Kafayı yiyecem artık.  Kaynanam çağırdı bize gel evde yanlız kalma diye gelmem dedim eltimle konuşmuyorum hiç surat çekemem. Bugün de mutsuzluğu dibine kadar yaşıyorum! 

18 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından
Bende ağlıyorum şimdi ☹☹☹ yanlız degilsin
tarafından
Sana nooldu:(
(557 puan) tarafından
Niye ağlıyonuz kızlar ,
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yanlız değilsin canım üzülme 
tarafından
Üzülmemek elde degilki
tarafından
2020 sana mutluluk getirir inşallah canım ne diyeyim haklisin
0 oy
tarafından
Allaha sığın canım geçer bu günlerde 
tarafından
Inşallah geçecek
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Biz varız kız <3

tarafından
Yılbaşının mutsuzları olarak burdayiz diyorsun
(5,436 puan) tarafından
Yok öyle demek istemedim cnm bizle dertles biz yeteriz ♡
0 oy
(8 puan) tarafından
Aynen yalnız değilsin benim kocam çalışmadığı halde 7 aylık hamile halimle beni bırakıp anasının yanına gitti sırf ilk yılbaşımiz yanlız kalalım dediğim için hemde
tarafından
Yapıyo erkekler bazen öyle. Ben kaynananın yerinde olsam kızarım oğluma yılbaşında benim yanımda ne işin var gitsene karının yanına derim . Ama kaynanalar nasıl karısından uzaklastirirm diye dusunuyo . Benim kaynanam öyle
(8 puan) tarafından
Benimki de aynen öyle sırf aramızı bozmak için neleer yapıyor neler Allah yardımcımiz olsun inşallah herşey gönlümüzce olur
tarafından
Inşallah canım
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Benimde bebem hasta ateş yükseliyo öksürük ve kusma var. Herifimde işe gitti. Bebemin hastalığı dışında bi sorunum yok çok şükür. Allah yardım etsin bize 
tarafından
Salgın varmış antibiyotik de kullanılmiyormuş bu hastalıkta.  Çocuğum eridi kaç gündür
(1,635 puan) tarafından
Biz bugün özele gittik kan verdik röntgen çektiler burundan örnek aldılar serum taktılar mide bulantısı ve ateşi için. Bi ton ilaç verdiler antibiyotikte verdiler bize. Dünden beri kötü çocuğum. Anne sütünü ek gıdayı suyu bile içtikten sonra kusuyo hemen. İnşallah ilaçlar fayda ederde geçer çabucak
tarafından
Bizimki tehlikeli hastalikmis.  Sonucları eşim aldı adını söylemiş doktor unutmuş eşim. Domuz gribiyle kuş gribinin karısimi falan demiş ordakiler . Size de çok geçmiş olsun
(1,635 puan) tarafından
Domuz gribi influenza A kuş gribi influenza B. Bizimde B pozitif çıktı. A olsaydı serumla tedavi demişti. Sağol canım sizede şifa versin inşallah rabbim
0 oy
(1,429 puan) tarafından
Ben de boğaz ağrısından ağlayıp duruyorum canım boğazımda kömürle kör ateşi yakmışlar sanki 
tarafından
Çok geçmiş olsun . Herkes hasta hastanelerde sıra bulamıyor insanlar
(1,429 puan) tarafından
Aynen canım size de çok geçmiş olsun
0 oy
(103 puan) tarafından

Bende düşünüyodum benden daha mutsuzu var mı diye. Eşimi çok sevmiştim ve ailemi çiğneyip kaçarak evlendim ama evlendikten sonra herşey tersine döndü 5 aylık evliyim 2 kez aldatıldım üstelik 2.'yi Bu sabah öğrendim. Annemi çok özledim kardeşlerimi çok özledim ve bu kaderi kendim elimle seçtiğim için tekrar evime yuvama dönemiyorum. Ve ilk kez yeni bir yıla yalnız ve ağlayarak girecem. Yani üzülme bu durumda olan sadece sen değilsin :'(:(

tarafından
Allah yardımcın olsun . Zamanında aklımın değilde kalbimin sesini dinlesem seninle aynı durumda olacaktık.
(103 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın emin ol. Geriye dönmek için bir şansım olsaydı herşeyimi feda ederdim gerçekten
tarafından
Hergun şükrediyorum.  Sende inşallah feraha erersin
(103 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Herkesin derdi kendine büyük...

Öncelikle bebise geçmiş. Olsun rabbim büyük hastalık vermesin

İkincisi rizki veren Hüda dir..

Üçüncusu ne güzel düşünmüş kaynanan eltin için niye kirmissin

Herşeye mutsuzum demeyin bence daha büyük dertlrr var rabbim dermansız dert vermesin her şeye elhamdülillah de ve gec

Bak bugün tedavisi olmayan omurga hastalığım olduğunu öğrendim sonucu kamburluga kadar hareket edememeye kadar gidiyor

Ama mutsuzum demiyorum
tarafından
Haklisin hemde çok haklısın .  Ama insan üzülüyor.  Kaynanama da gitsem iki lafının birinde laf sokuyo eltim suratını asıp oturuyo . Allah acil şifalar versin size . Umarım sağlığına kavuşursun
0 oy
tarafından

Yalnız değilsin , üzgün olanlardan biride benim , 

Ruh gibiyim ....

tarafından
Allah herkesin yardımcısı olsun
tarafından
Amin. Amin amin inşallah
0 oy
(98 puan) tarafından
2 aylık bebemle baba kapasında 2020 ye giricem :(
tarafından
Allah yardımcın olsun. Çok zor :(
0 oy
(536 puan) tarafından
Yanlız değilsin canım 
0 oy
(557 puan) tarafından
Cnm geçmiş olsun çok  yarım çay bardağı zeytin yağına yarım limon sık sabah akşam bir tatlı kaşığı ver allahın izniyle öksürük diye bir şey kalmaz üzülme sende 2020 yılına hayırla girersiniz inşallah 
tarafından
Şurup içme özgürlüğü var benim kızda 4 yaşına geldi hala aynı.  Babasi ayaklarını kollarını bagliyo ben ağzını açıp siringayla sıkıyorum.  Kusmazsa tabi . Öyle şeyleri içeceğini hiic sanmıyorum ama deneyim yinede
(557 puan) tarafından
Tadı çok kötü değil emin ol içer benim kızda 5 yaşinda
0 oy
tarafından

Yalnızlar postu olsun o zaman bu yalnız değilsin canım bende üzgünüm :(

0 oy
(25 puan) tarafından
Kız ne takıon demle cayını iç oh miss bende yalnızım keyfime bakıom valla 
tarafından
Ne çayı  kiz .Sabah kek yapmıştım kesmedim bile kız uyudu bende yatarım birazdan :(
0 oy
tarafından
gecmis olsun canim
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Cok mutlu sayilmam:/
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Kıyamam ya .rabbim evladına şifa hakkinizdada hayırlısını versin canım ya 

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 980 göst.