0 oy
358 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
Imdaaaaaaat yoruldummmm 4 cocuk var yetisemiyom hava zatn sicak en kucugu 10 aylik gece uykusu zatn yok 6 yasinda kizim var bebegi uyuturken haliya kolayi sermiş  utu birikti ev komple duruyor oglen oldu hergun de temizlik yapan biriyim ama yetisemiyom halim yok yapmaya kizlar hele bi el atin nolur bee:))))

9 Cevaplar

0 oy
(294 puan) tarafından
Kac kız kac oğlan  :D
(18 puan) tarafından
1 erkek 3 kiz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Alınma ama niye bu kadar çok doguruyosunuz kız yazık değil mi caniniza 4 çocukla insan duş bile alamaz herhalde Allah yardımcın olsun multivitamin falan kullanman gerekir sürekli dinç olabilmek için 
(1,000 puan) tarafından
Spiralle mi oldu nasıl yani kaydimi çok korktum bende de var spiral
(14,140 puan) tarafından
Spiralden korkun. Ben spiral kaymadan hamile kalmisim
(1,000 puan) tarafından
Gerçekten mi o nasıl oluyor ya , çok korktum valla eskiden bilmiyodum spiralle hamile kalındığını bu uygulamayı kulaninca fark ettim çok kişi var
(14,140 puan) tarafından
Milim bile kaymamis..
Üstelik 2 sene olcakti ağustosta takilali.
Yani 2 sene korumuş ama sonra kaymadan gebe kalmışım.
Mutlaka başka korunma yöntemiyle destekle
tarafından
Ben taktirdigim ay kaymış ilk kontrolde çıkardılar kaydı diye :) iyi ki ilk aydan guvenmedim güme gitmiştim yoksa... Bence de güvenmeyin :)
0 oy
(2,225 puan) tarafından

Gel kucaklaşıp ağlayalım bi 5 dk sonra çay yapar içeriz :D benimde 4 tane en küçük 12 aylık ve yürüyor heryeri birbirine katıyor..kedi ve kuşumuzda var daha onların temizliği var tuvaleti kafesi. Her oda yatak odası benim büyük oğlan 12 yaşında ergenliğe girmek üzere odasına girmek istemiyorum kokuyor :blink: kızlar kursta 1 saate gelir onlar bari yardım ediyor 10 ve 8 yaş 

(18 puan) tarafından
15 yasinda pglum var sen bide ozaman gor allahimmmmmm kizim 13 tam ergen herseye of diyor ama iyi kotu yapiyor ama yarim yamalak 6 yasindakk tam bir dagitim uzmani dur durak bilmiyor digeri 10 aylik tam bir koala bana yapisik cami acip imdaaaat diye bagircam valla
(2,225 puan) tarafından
Ay evet 10 aylıkken öyleydi benimkide . İnmiyordu tepemden. Şimdi şükür indi ama sürekli dağıtma peşinde.. küçükken ayrı Ergenlik daha bir ayrı. Laf geçmiyor Allah'tan babadan çekiniyorlar . Beni dinleyen yok zaten
(18 puan) tarafından
Babadan evet cekiniyor ama baba gelene kadar ben hergun 1 yas yaslaniyorum valla lise 2 ye gidecek bu sene tam ergen bi biz yasamadik bu ergenligi vay canina:))
(2,225 puan) tarafından
Bizimki 7.sınıfa başlıcak . Bu yaz ilk defa işe verdik biraz okulun kıymetini bilsin die akşamaları yorgun geliyor fazla modu kalmıyor :))) yoksa kızlarla birbirine giriyor..
0 oy
(2,928 puan) tarafından

Aboooooo Allah kolaylık versin bacım :woot:

(18 puan) tarafından
Verecek verir vermek uzere galiba sanirsam verecek yani:))( umudumu kesmeyim
0 oy
tarafından
Hahaahha hem senin hayrına hem senin evini toplasın :-) e her türlü sen karlı oluyor sun 
0 oy
tarafından

4 ne giiiii 4 çocuk anam babam sen ne ettin kendine, 4 çocuk :D 

4 çocuk ya 4 çocuk 

Düşündüm kendimi 2.ye cesaretim yok 

4 çocuk bakıyorsun :D:D

(18 puan) tarafından
Yapacak bisi yok allah vergisi ikisi kaza sonucu ikisi isteyerek ama ben yandim sen yanmaaaaaaa yapmaaaaaa allah verirse o ayri tabi bir yeter inanki yeter:))
tarafından
Bize Allah verene kadar çocuk yok sjsjsjsjsj sanada Allah yardımcın olsun
(18 puan) tarafından
Amiiiiiiinnnnnnnn
0 oy
(5,918 puan) tarafından
Normal doğummu yaptın. Allah bağışlasın canım. 3 doğumun nasıl geçti :D
0 oy
(14,140 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun gülüm hiç kolay değil hic
0 oy
(714 puan) tarafından
Ah her gün evin detyina giren ben hamileikden beri bide şimdi bebek var 1 aylık hiç bir şeye yetişemiyorum bu aralarda sıcak şuan mutfak göçüyor sular kesilmiş bir sürü iş sabah duş alcaktim su yok piskolijim orda yuzmum elim sızlıyor sicakdan kaşınıyor gecde sivri sinekekr sıcak hiç yatamdim şaun ben bende değilim bebeği yatyrom 5 dk yatıp kalkıyor  sizi çok iyi anlıyorum bide 4 çocuk sizn daha zor olsa gerek

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 472 göst.
31 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaaa (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 373 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde nefestugce.asaf (852 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 138 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,890 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 118 göst.
12 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Sugra (1,205 puan) tarafından soruldu

392,740 soru

11,744,872 cevap

35,728 kullanıcı