0 oy
472 göst.
Diğer kategorisinde (1,520 puan) tarafından

image

İşten geldim mutfakta oturdum kaldım kapı açılınca hemen koştu geldi dibime özlüyor herhalde akşama kadar :D çocuk gibi tepemde sürekli bıcır bıcır ötüyor :angel: kız evde oldu mu rahat bırakmıyor sağolsun kıskanıyor sevemiyoruz o yokken sevdim besledim <3

Sizin de var mı kızlar böyle evcil hayvanınız ? Benim kızım annem de kalıyor her gün gidemiyorum yanına o yokken limon umla vakit harcıyorum :)

9 Cevaplar

0 oy
(1,207 puan) tarafından

Oy çirkin.        <3

(1,520 puan) tarafından
Yeni aldık ama eğitimliymis  canım sahibi bakamamis  benim başta alışmak istemedim çünkü bı şey oldu mu çok üzülüyorum ama çirkin alistirdi kendine:)
(1,207 puan) tarafından
Benim iki tane vardı dışı erkeği öldürdü,  sonra yanliz kalmasın diye aldığım 3 tane daha kuşu öldürdü bende yigenelre verdim gitti
(1,520 puan) tarafından
Bizim de maviş vardı geçen yıl ama baya alıştı konuşuyordu yemek yerken sofraya gelirdi çok sevmiştim sonra bı kaçtı kızım çok ağlamıştı bende alışmışım bı gelirdim.isten eve ev bomboş
(1,207 puan) tarafından
Kacinnca evi bukursa geri gelir benimki gelmisti
(1,520 puan) tarafından
Gelmedi kuzum 1 yıl gecti üstünden istemedim o kacinca eşim almış gelmiş :) yatak odasını topluyorum aynanın tepesine çıkmis kolyem var orda onu çekiyor :D
(1,207 puan) tarafından
Artık gelmez :)
(1,520 puan) tarafından
Gelmez kuzum bizde yeni aldık işte :)
-Reklam-
0 oy
(4,123 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Var iki tane k.edim var canım biri brtish biri tekir tekir eşimi kapıda bekler koltuğa beraber otururlar britsh daah sakin uysal kendi halinde bı yavrucak

(4,123 puan) tarafından
Hahahah h.ayvan sevgisi iyidir canım yaaa merhametli olurlar
(1,520 puan) tarafından
Çok seviyor kedi köpek kuş hepsini. Köpek istiyordu babam gitmiş gecen sırf o istiyor diye köpek almış bahçeli ya orda rahat olur diye hergun deli gibi oynuyormuş onunla :)
(510 puan) tarafından
O britsh nasıl söyleniyor canım :D börd gibi bir şey mi
(4,123 puan) tarafından
Aynn britsh diye cnm dur resim ekleyim
(1,520 puan) tarafından
Ekle kız hadi merak ettim bende :)
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Papağanim var benimde ya ****** candır kedi istiyorum bu aralar
(1,520 puan) tarafından
Bizde istiyoruz da ben çalışıyorum bakımı yapamaz kızım 4 yaşında annem de bakmam ben dedi :D
0 oy
(14,517 puan) tarafından
kizin kac yasinda ☺
(1,520 puan) tarafından
4 buçuk canım:)
0 oy
(13,884 puan) tarafından

Kvalidem de mavi beyazı ver öyle çok konuşuyor ki sabah evde ses duyunca başlıyor :)

(1,520 puan) tarafından
Bizimde vardı gecen yıl kaçırdık :( buda konusuyor 2 hafta oldu alalı cici kuş babacik diyor daha bı şeyler söylüyor da anlamıyorum:D
0 oy
(1,094 puan) tarafından
4 muhabbet kuşu da bende var. Bir taneydi yanına arkadaş alayım dedim uresi gitti :)
(1,520 puan) tarafından
Abow kız :D masaAllah nasıl başa çıkıyorsun hepsiyle
(1,094 puan) tarafından
5 yıl oldu bile maşallah çok tatlışlae evin neşeli üyeleri oldu ama aşırı urediler nerden baksan 15 ten fazla yavru oldu isteyenlere verdim kimi de yaşayamadı hep albino lutino oldu yavrular da
(1,520 puan) tarafından
Ayy sabır işi o kadar yavru
0 oy
(1,616 puan) tarafından

image

1 tanede bizde var ama dha yeni 1 ay oluyor alalı  :)))
(1,520 puan) tarafından
Bizimde yeni canım 15 gün oldu :)
(1,616 puan) tarafından
Ne güzel   yanına geliyor:)
(1,520 puan) tarafından
Geliyor kız sesimi duydu mu hemen :) yatak odasına geçiyorum üstümü değiştirmeye duş almaya koştu geldi yanıma:D
(1,616 puan) tarafından
Maşallah   nasıl alıştı öyle
(1,520 puan) tarafından
Zaten alışıkmis canım sahibi bakamamis yavruyken vermiş
0 oy
(510 puan) tarafından

image

bu da benim yavrum :) yapışık ikiz gibiyiz oglumla 
(1,520 puan) tarafından
Oyy yerim tipini poz vermiş bide :D
0 oy
(611 puan) tarafından
Yaa maşallah :) biz de iki gün önce aldık ama iki tane aldık. Orada hata etmişiz sanırım, herkes konuşmazlar diyor :( 
(611 puan) tarafından
Biz daha salı günü aldık, iki hafta falan çok salmayın alışsın dedi kız ondan daha salmadık hiç.
(1,520 puan) tarafından
Aslında salinca daha çok alışır size gelir gider
(611 puan) tarafından
Salayım mı peki? Tutamazsak daha çok korkar diye de korkuyorum
(1,520 puan) tarafından
Ben bi şey demek istemiyorum canım yine sen petshopa sor böyle böyle duydum diye
(611 puan) tarafından
Tamam canım sağ ol

İlgili sorular

+2 oy
11 cevap 186 göst.
4 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 309 göst.
9 Haziran 2024 Aile kategorisinde Ecrin-Busra (1,520 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 480 göst.

398,110 soru