0 oy
488 göst.
Aile kategorisinde (49 puan) tarafından
Ya kızlar çocuğumu kimsenin yıkamasını istemiyorum kaynanamı 50 defa uyarmama rağmen deniycem yıkayacağım diyor sürekli ,kızım banyodan pek haz almıyor zaten kaçar kayar düşer dedim yok anlamıyor, dün görümceme gitmek istedi kızım 2 saat onun kızıyla oynamak için almaya gittiğimde bu sefer görümcem demezmi banyo yaptıracaktım ama kızın istemedi ya hu bunların derdi ne anlıyorlar çocuk yıkamaktan

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Gönderme o zaman. Bana göre bu bir sorun değil. Babaannesi sonuçta ve halası yıkasın ama sen sorun yapıyorsan gönderme bu kadar basit 
-Reklam-
+1 oy
(146 puan) tarafından
Vah vahh demek yıkamak istiyorlar bu sıcakta bu düşünce çok büyük problem 
(49 puan) tarafından
Siz o zaman öyle yaparsınız ki istiyorsa vah vah etmeden yıkatın çocuğunuzu, bu uslub yüzünden kimse birsey sormak istemiyor
(146 puan) tarafından
Halası zaten yıkıyor bunda anormal olan ne onu anlamadım ki ben de halayım yeğenlerimi de çok yıkamışlığım var durumun ne kadar normal sizin de ne kadar anormal olduğunuzu ancak bu şekilde anlatabilirdim kusura bakmayın
(49 puan) tarafından
Yeni yıkanmış tertemiz giyinmiş birsekilde yolluyorum ayda yılda bir  görmek isteyen bir babanneden bahsediyorum, evladımı bırakıp çalışmadım veyahut gezmeye gitmedim doğum yaptım 1 tabak çorbasını görmedim, ben bu babannenin istemediğim halde ısrarından bahsettim anormal değilim sadece hassas ve bebek büyütürken yalnız kalmış bir anneyim uslubunuzdan ötürü tekrar tebrik ederim
0 oy
(7,439 puan) tarafından
Abartıyorsun biri halası biri babaannesi.
0 oy
(14,212 puan) tarafından
cocuk istemiyorsa hakli ama ne bileyim babannesi ve halasi ne olur ki anlamadim 
0 oy
(8,674 puan) tarafından
gönderme canım. tavrın net olursa yapamazlar
0 oy
(10,350 puan) tarafından
Bende oğlumu kimsenin altını değiştirip yikamasini tasvip etmem madem inatla seni dinlemiyorlar o zaman gondermeyeceksin cnm başka yolu yok gonderiyorsan bunların önünü alamazsin
0 oy
(6,419 puan) tarafından
Eğer yıkanmasını uygun görüyorlarsa benlik sorun yok kimse durduk yere yıkamaz istemez sonuçta ya yağlı ellerini sürmüştür ya taş toprakla oynamıştır 
(49 puan) tarafından
Haftada 2 saat dışında torununu kabul etmez asla işlerim var diye yani çamurluk veyahut yağlı olma gibi durumu yok
(6,419 puan) tarafından
O zaman bende müsade etmem
0 oy
(841 puan) tarafından
Torununu yıkamak istemiştir art niyeti yoktur sen yıkarken bir kere eşlik etsin gönlü olsun
0 oy
(3,813 puan) tarafından
Çocuğuna onlar bakarken altına yaptıysa ya da ne bileyim saçına kum geldiyse ya da yemek döküldüyse vs yıkamalarını sorun etmem. Ama ortada bir sebep yokken de hadi yıkayayım demeleri bana da gereksiz geldi. 
(49 puan) tarafından
Hiçbir sebeb yok işte problem orada yıkanmış tertemiz giymiş çocuk 2 saat onlarda olacak diye banyo yaptırmak istiyorum diyor
(3,813 puan) tarafından
Mantıksız, çok heves ediyorsa bir gün sana geldiğinde beraber yıkayın alsın hevesini ki bana göre bu bile hereksiz.
0 oy
(49,474 puan) tarafından
beni de halam çok yikadi kızımı da yikamak istiyor ama bana sormadan yikamaz zaten sevmiyor benimki de bas bas bagiriyo banyoda dövüyomusum gibi

oynasin diye bir yere tek gondermiyorum ama gonderdigimde yikarlarsa tepkim ağır olur
0 oy
(8,108 puan) tarafından
Annem yikiyo benim oğlanı bazen sorun etmiyom kızimi dün annemle yıkadım beni kücüken yengem yikardı köye kalmaya gitiğimde 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 355 göst.
1 Nisan 2024 Aile kategorisinde GnlRenat (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 599 göst.
13 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Minigim500 (298 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 641 göst.
0 oy
14 cevap 592 göst.
13 Nisan 2022 Aile kategorisinde ilayda4646 (854 puan) tarafından soruldu