0 oy
215 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (47 puan) tarafından
Sorum başlıkta 

20 Cevaplar

+1 oy
(10,689 puan) tarafından
Ben surekli kullaniyorum valla çocuklar kofte ve tavuk çok seviyolar. Yagda kizartmaktansa heryer yag falan atiyorum direk icine. Soslu tavuk köfte patates kizartmasi biber kizartmasi. Tost makinasini cikarmaya usendiysem ekmek bile atiyorum icine kizariyo kitir oluyo. Yemek isitiyorum çocuklara mikrodalga gibi. Kullaniyorum yani ben
(47 puan) tarafından
Teşekkürler canım
-Reklam-
+1 oy
(13,541 puan) tarafından

2 çocuğum var benim için çok iyi bir şey 

Köfte tavuk patates gibi onlar pişirmek çok kolay oluyor 

Mesela etli yemek yapacağım zaman patates havuç tava da kızartmıyorum orada yapıyorum 

Kırmızı biber harika oluyor tadı patatesle pişiriyorum kahvaltı da :)

+1 oy
(160 puan) tarafından
Ay benim elim ayağım oldu herseyi onda pişiriyorum kek bile. Kesinlikle almalısın bence. İki hazneli benimki çok memnunum 
0 oy
(82 puan) tarafından
Eğer çalışıyorsan al ama gerekli bişey değil bence eşim alacakti ben istemedim o paraya çeyrek aldım.d
(47 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
(4,967 puan) tarafından
Aldım ilk zaman kullandım hevesle şuan aklima gelmiyor hep misafir agirladigim için küçük geliuo. Ama 3-4 kişi için süper birşey 
(47 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
(44 puan) tarafından
Valla canım çok fazla gereksiz birşey aldım ama pişman oldum gerçekten 
(47 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
tarafından
Valla benim elim ayağım oldu fırın tepsilerinden nefret ediyorum fırın temizliğinden de evde de 3 kişi yaşıyoruz çok iyi oluyor 
(47 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
(79 puan) tarafından
Valla ben aldım ve çok ta gerekli birşey de değilmiş. Herkesin aşırı övmesine kanmıştım örneğin sesli çalışıyor bir aspiratör gibi koku yapmaz diyorlar ama illaki yapıyor. Kızartma yapıyorum mesela asla tavada kızartma tadı gibi olmuyor sonra dönüp tekrar tavada yapmaya başlıyor insan. Kışın hamsi yapmıştım o iyi oldu koca fırını çalıştırmadigim için ama bu sefer de kokusu çıkmadı günlerce. 
(79 puan) tarafından
Ha birde şunu ekleyim kızartma da çok az yağ kullanılıyor o konuda çok iyi hani yağla alakalı sorununuz varsa
(47 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(479 puan) tarafından
Eltim aldı bir kere olsun kullanmadı gereksiz bence
0 oy
(8,409 puan) tarafından
Herkes bi heves aldı onu zamanında sonra gerekli değilmiş dediler kullanan kullandı coguda atti kenara iyiki ben almadım eşim al dedi tencere fırın mi yok dedim kız ne gerek var ben almadım pismanda degilim 
0 oy
(421 puan) tarafından
ben ywni apdim ben tavuk kizarrtma icin aldim benim firin iyi degil 
0 oy
(411 puan) tarafından
Bana göre gereksiz aynı şeyi fırında da yapiyorum
0 oy
(13,808 puan) tarafından
kisiye gore degisiyor sanirim yagda patatesin tadi hic birseyde yok ben almadim almayi da dusunmedim hic 
0 oy
(6,918 puan) tarafından
Şöyle söyleyeyim kaldırdım dolaba koydum boşuna yer kaplıyor 
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Bence gereksiz. Ben aldım geri sattım 
0 oy
(2,314 puan) tarafından
Ben gibi yemeyen bir çocuğun varsa çok gerekli bence onun sayesinde çocuk yemek yiyor köfte patates kek börek milföy çok güzel oluyor ayrıca koz patlıcan filan çok hoş oluyor ben memnunum balıkta güzel oldu 
0 oy
(12 puan) tarafından
Biz aldık köşede duruyor öyle normal patates kesinlikle pismiyor mağazadaki çalışanlarda aynısını soyledi hazır patates pişiyor 25 dakikada anca az koyman gerekiyor birde hazneye .. hiç sevmedim eşimle mağazadaki lerle dalga geçiyoruz gerçekten cunki sürekli Airfry yok Dyson çok güzel reklam yapıyorlar böyle şeyler gerçekten çok gereksiz .. ben patetes için almıştım normal patates için ama olmuyor içi baya çiğ kalıyor deneyip görebilirsiniz insanlari sömürmekten başka birşey yapmıyorlar 
0 oy
(392 puan) tarafından
Ben patates kızartmak için aldım daha çok ama yağda kızartılmış tadını vermiyor o yüzden pek kullanmıyorum biber közlemek için falan kullanıyorum 
0 oy
(2,647 puan) tarafından
Benim elim ayağım vallahi tavuk köfte kızartma tatlı ne ararsan yaparım içinde çok pratik ve güzel ben memnunum 1 yıl olacak alali 
0 oy
(7,762 puan) tarafından
kaldırıp çöpe atasım var. çok matah bir şey değil üstelik şimdi mikrodalga gibi zararı olduğunu söyleniyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 111 göst.
13 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikcikiletaaa (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 40 göst.
19 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (776 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 467 göst.
5 Şubat 2023 Aile kategorisinde Lale030507 (269 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.
6 Ekim 2022 Diğer kategorisinde denizimsi (6,918 puan) tarafından soruldu

389,258 soru

11,638,254 cevap

35,431 kullanıcı

...