0 oy
684 göst.
Diğer kategorisinde (407 puan) tarafından

Buhar olmak üzereyim resmen çocukları yatirdim çamaşırları katlamam gerek oyuncakları da toparlamam gerekiyor ama ben kendimi balkona atıp tarçınlı türk kahvesi içmekle meşgulüm:o 

image

22 Cevaplar

+1 oy
(2,233 puan) tarafından

image

balkonda boş boş oturuyorum. Bu ne sıcak arkadaş. Buharlaşıcaz resmen.
(2,233 puan) tarafından
Sitenin bahçesi. Merak etme kız boyun 155 160 ise sağ çıkarsın :) o kadar derin değil. Oturduğumuz yerde terliyoruz valla. Balkona çıkalım essin diyoruz yaprak kıpırdamıyor. Nem fazla nefes alamıyoruz valla.
(10,685 puan) tarafından
Kiz cocukla zor olmuyomu havuza bakan ev
(407 puan) tarafından
Biz Şey yapıyoruz köpek havuzu pisletmis bak temizlenince inicez diye gecistiryirum :D yada arabayı diğer taraftan park ediyoruz yoksa hergun aynı muhabbet
(10,685 puan) tarafından
Kiz valla benimki canima okur. 4 yasinda. Aman Allahim. Esimi gormeye geldik bi nevi tatil 3 gun otele. Dun kahvalto ettirmedi basimin etini yedi Allahim hadi havuza diye yeme diyo bana
(2,233 puan) tarafından
Yok kız zor olmuyor. Bir kere girmek istedi bacaklarını soktu öyle onda da alerjisi varmış hastaneye gittik ertesi günü o yüzden girmiyor. Parkta filan oynuyoruz öyle.
-Reklam-
0 oy
(6,110 puan) tarafından
Afiyet olsun canım her yerin cami açık yapıyorum ütü bekliyor sadece 
(407 puan) tarafından
Oy ütü yapmiyorum valla bu sıcakta yapamam bir zahmet kendi yapsın
(6,110 puan) tarafından
Kendisi ne anlar ütü yapmadan:D
0 oy
(8,409 puan) tarafından
Akşama kadar yattım yattım yattım (yani evi topladım makinaya çamaşır attım yemek yaptıktan sonra :)) akşam 6 bucjtan beri de koşturuyor um bi makine serdim kurudu katladim o arada ikinci çalıştı çocuk havuzda oynadı onu yıkadım havuzu boşalt kurula söndür baya uğraştırdı her yeri su etmiş zaten balkona döktüm suyu boşa gitmesin diye giderim sıkıntılı çekmedi onunla uğraştım bulaşık makinasini yarı boşalttım cocugu uyuttum şimdi kalkıp devam etcem mutfağı toplucam salonla küçük odayı yaptım zaten diğer odaları mopla silcem sadece halı yok çünkü bi de ses yapmayim sonra da WC bsnyo yıkayıp sarma sarcam diğer vakitler de essek gibi yatıyorum 
(407 puan) tarafından
Kız maşallah yine rahat durmamissin biz mahvolduk ya sıcaktan midem bulanıyor artık
(8,409 puan) tarafından
Kız bende öyleyim yavrum valla koltuğa yapisuyorum azbisey yapıp yatıyorum hemen
0 oy
(157 puan) tarafından

Ben yaz kadınıyım sıcak seviyorum. O yüzden mis gibi de yapıyorum valla zorsundurmuyor beni. :D

(407 puan) tarafından
Ay nefret ediyorum sıcaktan sanslisin
(157 puan) tarafından
50 derece Mersin sıcağı bile güzel bence :D
(407 puan) tarafından
Kız Mersin deme bana Antalyaliyim ama Mersin'de yaşayamam ben nemden dakika durulmuyor orda
0 oy
(5,429 puan) tarafından
Akşam üstü yapıyorum temizliği. Ütüyü biriktirmiyorum iki üç tane bile olsa hemen ütülüyorum. Vantilatör açıp yapıyorum. Yemeğinde vantilatör açıp yapıyorum yoksa çok sıcak çekilmiyor. Bi hafta önce cam sildim yağmur yağdı 
(407 puan) tarafından
Yaz günü şansna :) maşallah yine yapiyosun
0 oy
(16,557 puan) tarafından
Afiyet olsun cnm

Burası da çok sıcak 7 24 klima açık 

Fatura çok gekecek bu ay
(16,557 puan) tarafından
1500 gekse iyidir:)
Geçen ay yakmadigim halde 750 geldi:)
(407 puan) tarafından
Bende 2.5 falan bekliyordum aslında bu ay daha fazla gelir ama
(16,557 puan) tarafından
Ayy hadi ayın 6si gelsin bakalım kiminki fazla:)
(407 puan) tarafından
Yaz ama unutma merak ettim :)
(16,557 puan) tarafından
Tamma inşallah cnm
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Sıcaklarda ısrarla çaya devam :)
(407 puan) tarafından
Ben çay kahve hiç agzima surmezdim kahveyi de uykumu açsın diye ikinci çocukta içer oldum çayla hala aram yok :) senelrce icmesem aramam
(1,207 puan) tarafından
Uykudan uyanır cay içerim. :)
(407 puan) tarafından
Oy oy sen tiryaki modu:)
0 oy
(8,042 puan) tarafından
Ev taşıma işleri vardı. Çamaşır makinesinden kurutmaya, kurutmadan da katlamaya bir çok iş yaptım. Mecbur yapıyorum yani işleri yoksa ucu bucu kaçıyor ipin
(407 puan) tarafından
Benimde tasima işi var dur bakalım şu sıcakta ne yapicam
(8,042 puan) tarafından
Çok zor valla Allah yardımcın olsun. Bir de ablam hamile. O kadar zor oldu ki. Son ayları. Ev sahibinin vicdansızlığı yüzünden çıkmak zorunda kaldılar
0 oy
(7,752 puan) tarafından

çamaşırı attım eşimin üstüne, benim iş bitti bugünlük :) 

image

(407 puan) tarafından
Allah razı olsun eşinden maşallah benimki yemek hep yapıyor da çamaşır seremez yani beceremez :)
(7,752 puan) tarafından
benim ki yemeği beceremez, eli çok yavaş. yapsa bile 3 saat sürebilir:) ama sağolsun diğer işlerde hep yardım eder. çamaşır komple eşimde:))
(407 puan) tarafından
Benimki yemekte on numaradır:) hamur bile açar bide her halta karışmasın diye ben iş yaptirmiyorum
(7,752 puan) tarafından
yapsın kız boşver :)
0 oy
(13,541 puan) tarafından

image

Afiyet olsun:) bizim de son gecemiz çocuklar uyusa da keyif yapsak diye bekliyoruz :)
(407 puan) tarafından
Tatilde misiniz :)
0 oy
(1,749 puan) tarafından
Dün ütü yaptm bir ton heryerim kasindi yaa ☺️ 
önce (1,749 puan) tarafından
Ay nerde asko
önce (1,758 puan) tarafından
Gebze'ye taşınma durumum olabilir ama bakalım sıcaklar hep böyle gitmez düzelir elbet.
Vla burası guzl bnde İst tasinmayi düşünüyorum snra vazgeçym
Sen dün burdamiydjn
önce (1,758 puan) tarafından
Aynen 5 gündür gebzedeydim canım
0 oy
(5,723 puan) tarafından
Burası serin az yağmur yağdı dışarda eşim ve çocuklarla yürüyoruz :) 
(407 puan) tarafından
O yağmuru Allah rızası için az bu tarafa yollayın:)
(5,723 puan) tarafından
Darısı başınıza ☺çok sıcak yerde oturmuyoruz zaten buranın havasını seviyorum
(407 puan) tarafından
Kaç defadır yazicam çocuklardan unutup gidiyoum ablan nasıl oldu :(
(5,723 puan) tarafından
Çok sağol ❤
Pek iyi sayılmaz canım stresten üzüntüden tansiyonu çıkıyor günlerdir. Normalde tansiyon yoktu onda
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Sevgim yaptım canım bura okadar sicak değil 

Sıcak ama seni yaşadığın yer kadar sıcak değil 

Allah yar ve yardımcın olsun bacım ❤️ ❤️ ❤️ 
(407 puan) tarafından
Gel bize tatile de azıcık sende yan :)
(1,277 puan) tarafından
Sen gelsene balkonda cau içelim serin serin
(407 puan) tarafından
Ay nerde serinlik
(1,277 puan) tarafından
Yozgat
0 oy
(2,219 puan) tarafından
Memleketteyim şuan o kadar serin ki üşüdüm buz gibi esiyor valla :) 
(407 puan) tarafından
Kız nerdesin:)
(2,219 puan) tarafından
Elbistan:)
(407 puan) tarafından
Eniştemin akrabaları Elbistan'dan gelirdi yurtdışında yaşıyorlar zannederdim küçükken :)
(2,219 puan) tarafından
Hiç bilmeyenler ülke sanıyor:)
0 oy
(3,273 puan) tarafından
Bu sıcakta hafta 5 gün mesai şeklinde çalışıp aynı zamanda dört dörtlük ev işlerine yetiştiren koca yürekli çalışan annelere selam olsun buradaysanız yorumumu beğenin kızlar:)
(407 puan) tarafından
Allah herkesin yardımcısı olsun :)
0 oy
(2,042 puan) tarafından
Afiyet olsun. Valla genelde camasır katlama ütüyü klima onünde yaparım diger islerde gercekten asırı sıcaklıyorum yüzüm buhardan yanmıs gibi oluyor. 
(407 puan) tarafından
Evet cidden yapılmıyor bu günlerde aşırı nem var
0 oy
(7,136 puan) tarafından
Anamın evimdeyim 

Anamın bütün evi topladım halıları çıkarttım süpür sil toz al banyo tuvalet çamaşırlar sonra yemek faslı sonra teyzeme gittik sonra parka smdi eve geldim oğlanı uyutup kuzenlerimle keyif yapacagummm 
(407 puan) tarafından
Esma anamın evindeyim bende ama cümlenin ordan sonrası komple tersten bizim annem arkamizi topluyor valla çocuklardan
0 oy
(53 puan) tarafından
Benim temizlik yeni bitti sabahtan akşama kadar çalışıyorum bi de eve geçişim bugün saat 8di  üstüne temizlik yaptım şimdi oturdum daha dinlenmece bu arada bardagına bayıldım afiyet olsun canım (adanadayım temizlik yaparken sıcaktan bittim) 
0 oy
(13,186 puan) tarafından

Aşkım gördüm postu yazamadım benim canavarlar zirvedeydi 

Çoktan afiyet olmuştur :D

Bol uykular olsun bebişlere

0 oy
(2,314 puan) tarafından
Çay içeceğim diye çaydanlığın altını açtım meğer altında şu yokmuş çaydanlık yandı caydanliga mi üzüleyim daha bekleyecek olma ihtimaline mi

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 266 göst.
14 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Lazina54 (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 93 göst.
28 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 12345ebe (808 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 70 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Gamzefb (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 14 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,896 puan) tarafından soruldu

389,246 soru

11,637,511 cevap

35,429 kullanıcı

...