0 oy
222 göst.
Diğer kategorisinde (250 puan) tarafından

Kızlar aldım bide suntalama aldım ***** gibi kırık geldi iade oluşturdum direk, ay asla ve asla suntalama almayın masayı açtık kırık çıktı direk paketledik ama kaldırıp indirirken bile elimizde kalacak korkusuyla paketledik o derece. Morkese dıe satıcıdan aldık. Kayseride üretimi yapıp yolluyorlar. 

image

Ay alacak varsa uyarayim keşke videoya çekseydim alttan birleşim yerlerinde olan menteseler bile paslı takılmış ay sakın almayın 

3 Cevaplar

0 oy
(2,350 puan) tarafından
Benim annemler de Trendyol dan gardrop almışlardı bayram girdi araya felan bayramdan sonra kurmaya geldiler sonra parça eksik deyip gitmişler ama varya dolapta hiç bir işe yaramaz yani kurulu değilken bile belliydi sonra iki kere daha geldiler kurulmuyor deyip gittiler babamda satıcıyı aradı kaç kez dönmediler bende en sonunda şikayet edeceğimi vs söyledim öyle döndüler Allah'tan iade ettiler. Biraz da şans işi bunlar ya 
(250 puan) tarafından
Tabiki ben direk iade kodu oluşturdum
-Reklam-
0 oy
(7,749 puan) tarafından
suntalam çabuk kırılır canım mdf almak lazım 
(250 puan) tarafından
Kız yok artık almayacam, evdeki emektarla devam, kiracıyım nezmn evime geçerim o zaman gidip mağazadan iyisini alırım
0 oy
(674 puan) tarafından
Zaten bu tarz masa takımının sandalyeleri çok dandik oluyor yaslandığın zaman düşecek miyim acaba diye bi sorguluyor insan gacır gucur eltimde de vardı bundan
(5,429 puan) tarafından
Ay eşim ikinci el aldı birinin ayağı gitti biride gitti gidecek gerçekten hiç güvenli değil en iyisi meral ayak bunlar dandik
(674 puan) tarafından
Her şeyi sıkıntı desene
(5,429 puan) tarafından
Biz trendyoldan almadık ama bu model sandalyeler iyi olmuyo atacam yakındır çöpe
(250 puan) tarafından
Tek sandalyemi sen masaya bk elleyemiyorsun bile
(250 puan) tarafından
Evet beş kuruş etmez

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 107 göst.
13 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,273 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 145 göst.
0 oy
2 cevap 238 göst.