0 oy
998 göst.
Diğer kategorisinde (652 puan) tarafından
Kizlar ben bi halt etyim kendimce hakliyim ama ayipta ettim diye sonradan kendimi yedim bursada yasiyorum evim saat 2 den sonra oturma odam ve mutfagim ful gunes aliyor aksam yaklasik 7 ye kadar ve hava zaten cok sicak biz gunduzleri esim isteykn oturma odasini oek kullanan olmaz siler supurur kapatirim tv izlemek isteyen girer sadece cocuklar odasinda olur genelde bende zaten 10 aylik kizla ugrastigim icin gunun tamamk nerdeyse mutfak ve yatak  odamda veya arkada kucuk balkonda olurum neyse esim isten gelince aksam 4 5 gibi odanin kalin perdesini kapatir klimayi acar oturur bu gayet normal bisey gunesten iceri isiniyor diye 1 haftadir karsi komsum bana kafayi takti beni her gordugunde kiz yine perde kapandi kocan gelince diye laf sokuyor ama imali bi sekilde yani afedersiniz resmen kocanla ordami yatiyorsunuza getiriyor lafi bide diger komsularda var oluyor yaninda sokakta bu denirmi erkekler gelip geciyor köy yeri bende en son bugun yine diyince dayanamadim evet haberin yokmu kocam gelince kamerayi acip ciplak film cekiyoruz dedim oyle diyince aaaa cok ayip o nasil laf filan dedi ama cok kizdim o nasil laf ya insan perdesini illa lamba yakincami kapatir bir degil  iki degil evimde 4 tane cocugum var aklimimi kacirdimda gunduz saati cocuklarim ayakta esimle yaklasacam neyse eve ciktim sinirim gecince keske demeseydim dedim sizce yanlismi yapmisim ozur dileyip gonlunu almalimiyim yoksa haklimiyim bu arada daha once dediginde tv filan izliyor sicak diye aciklama da yaptim kirmadan

34 Cevaplar

+15 oy
(8,674 puan) tarafından
patavatsız komşuya hak ettiği cevabı vermişsin. ha kendine yakıştıramıyorsun bu lafı ama bazıları bundan anlar. ayrıca ona ne yani
(652 puan) tarafından
Inanki dayanamdim bu kac oldu
(8,674 puan) tarafından
derler ki içinde tutup sana dert olacağına sal başkasına dert olsun :)
-Reklam-
+5 oy
(11,654 puan) tarafından
Kız keşke benim evimi mi izliyorsun diyip geçseydin be hani tavır komşuya cuk oturmuş ama cümleler ayıp olmuş 
+1 oy
(7,439 puan) tarafından
İyi demişsin her boka karismasinlar
(652 puan) tarafından
Ya ne biliyim icime dert oldu evimiz baklal yani insan dolu koy yeri birde komsularda disardaydi herkes o oyle diyince guldu cok utandim bi an dayanamayip soyledim
+1 oy
tarafından
Yani söylediğinşey biraz ayıp olmuş aöa o da haddini aşmış ona ne ki belki adam atletle dolaşacak perdeyi kapatmış 
(652 puan) tarafından
Inanki artik dayanamadim bu kac oldu nikahli kocam sonucta kapatsam bile bu onu ilgilendirmez ki
tarafından
Bence de ilgilendirmez böyle patavatsız insanlara bende tahammül edemem neyse bir daha cesaret edip sormaz herhalde
+1 oy
(523 puan) tarafından
Daha bide ne özrü bırak onlar haddini bilsin önce iyi etmişsin 
(652 puan) tarafından
Bi yanim evet iyi ettin diyor diger yanim icimi kemiriyor valla
+1 oy
(459 puan) tarafından
Haketmis bence.
+1 oy
(2,021 puan) tarafından
Aman boşver onane yani ne yapıyorsan yapıyorsun hesap mı verecem millete 
+1 oy
(428 puan) tarafından
Yani böyle demeseniz daha iyi olurmuş, ama artık hiç geri adım atmayın. Hadlerini bilsinler, onlar da o şekilde konuşmasınlar. 
+1 oy
(43 puan) tarafından
Haddini.bilir insanların mahremine dil uzatmaz işte
(652 puan) tarafından
Umarim artik oyle yapar
+1 oy
(1,620 puan) tarafından
Tam dozunda bir karşılık bence sinir olurum böyle sürekli açıklama yaptırana 
(652 puan) tarafından
Dayanamadim patladim sanirim
+1 oy
tarafından

Benim komşum olanilie misin :D

Benimde böyle hadsiz komşum var

(652 puan) tarafından
Hemen geliyorum konum  at fena gaza geldim:))
tarafından
Gel gel yunuselideyim :D
+1 oy
tarafından
Sen haklısın canım.insanlarin mahremiyetini de karışılmaz ki.hatta samimiyetimi keserdim.birde sane ne perde kapatirimda acarim da benim evim.genelde kendi kocaları ilgilenmedigi için seni kıskanmış olabilir.baksana evini dikizliyor
(652 puan) tarafından
Yok canim nerde kocasi gece gunduz kahvede oda bos bos demekki milleti izliyor
tarafından
Kocası ilgilenmedigi için öyle oluyor maalesef kıskanç komşu
+1 oy
(1,741 puan) tarafından
Ee merak ettiği cevabı almış kız boşver ne özrü dileyecen , karışmaması gereken şeyleri konuşmasaydı 
(652 puan) tarafından
Bir degil iki degil guzelliklede aciklama yaptimki mecburda degilim aslinda ama en son dayanamadim
+1 oy
(402 puan) tarafından

Ay çok ağır olmuş ben hayatta diyemem öyle bir şey :D

(652 puan) tarafından
Inanki dayanamadim artik
+1 oy
(49,474 puan) tarafından
ne özüru kiz sacmalama senin evi mi gözlüyor sürekli onun yaptigi yanlis 

senin cevap alakasiz olmus ta olsun utandiysa iyi bisey
0 oy
(9,132 puan) tarafından
Komsuna de ki düşünmeden konusuyosan aldıgın cevaptan incinmeyeceksin. Ne hadsızlık ya benım yakın arkadasım gecen esimle tatıldeydık kızımızda var. Uyumadı dedim laf arası uyu kızım babanla işimiz var felan diye gülücük attı. Hoslanmadım onu dusunmesı bile hosuma gitmedi. Ama seslenmedim de. Kımse kımseye heleki baskalarının oldugu ortamda bu sekılde konusmamalı.
0 oy
(7,090 puan) tarafından
Cevabın saçma olmuş bunun yerine size ne evimi neden gözetliyorsunuz ki diye bir tepki vermeliydin. 
0 oy
(8,683 puan) tarafından
Kız hakliyken suçlu çıkmayı nasıl başardın valla helal olsun olan olmuş sakın özür falan dileme ayıp etmiş diğer komşulara da ders olmuş işte bi daha kimse öyle yaklasamaz o ne be öyle bütün gün oturup sizin evi mi rontluyo manyak karı 
0 oy
(560 puan) tarafından
Çok merak ediyorsan bir gün gel deseydın :) 
0 oy
(410 puan) tarafından
Ay ne özür dileyeceksin çok daha ağır bir laf deseydin keşke sanane yapragm benim evimden falan deseydin hadsiz ve terbiyesiz olan o çünkü 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 414 göst.
14 Eylül 2022 Aile kategorisinde Sevgi semiz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 557 göst.
13 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 962 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Bercemkaya (571 puan) tarafından soruldu
+1 oy
37 cevap 650 göst.