0 oy
392 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (10 puan) tarafından

Sürekli sivilceyle mücadele ediyorum kullanmadığım krem kalmadı yüzüm sürekli lekeli duruyor bebeğim de durmuyor ne yapsam biraz düzelir bilgisi olan var mı :(

9 Cevaplar

0 oy
(529 puan) tarafından
Ben haftalık cilt bakımına gidiyorum aşırı fayfa etti sivilce ve komedonlara
(529 puan) tarafından
Karma cildim var hergun değişiyor. Bazen çok kuru bazen çok yağlı
(10 puan) tarafından
Benim cildim çok yağlı nemlendirici bile kullanamıyorum sivilce yapıyor
(1,219 puan) tarafından
Canım bende cilt bakımına giymek istiyorum da bu arada ilk defa gidecem hangi işlemler yapoliyor bife fiyatı ne
(529 puan) tarafından
Çok yanlis. Duştan sonra bile olsa nemlendirici şurup peçete veya pamukla fazlasını almalisin. Cilt yağı nemlendirmez sadece yaglandirir. Cildine de düzenli salisilik asit kullanmaya başlaman lazım
(529 puan) tarafından
Kayseri de gidiyorm ben 1 aylık paket aldım 600 TL odedim. Haftada bir seansim var. ilk önce yoğun buhar veriliyor. Sonra yumuşamasi için masaj yapıliyor. Gözenekleri cihazla vakumlayip siyah noktaları alıyorlar. Sonra mil tarzı bir şeyle kapalı sivilceleri alıyorlar. Sonra envayi çeşit krem masaj maske. Güneş kremi ve kapanış :) 40 dakika yarım saat arası değişiyor süresi de
-Reklam-
0 oy
(1,790 puan) tarafından

Bunu kulln bnimde öyleydi bunu kullndkdan sora özel gün dışında cikmiyor

image

(1,790 puan) tarafından
Sabah akşam cnm
(1,790 puan) tarafından
:):):)
(1,219 puan) tarafından
Bu çok iyi geliyor benimde aşırı vardı bunla geçti sivilceler ama hala yahli
(2,042 puan) tarafından
Enne eeee haftalardır bu ilacın adını hatırlamaya çalışıyprum vallaha beni dertten kurtardın
(1,790 puan) tarafından
Kulnnin kız çok yaryr ise
0 oy
(2,184 puan) tarafından
Kardeşimin yüzünde de sivilce var Fito krem kullanıyor çok memnun geçiriyor diyor 
(10 puan) tarafından
Bende kullandım ama hiç fayda etmedi :(
0 oy
tarafından
Ne kullansam geçmedi diyorsanız, tek çözümü var. O da hap kullanmak. Aylık doktor kontrolünde kullanılan R ile başlayan meşhur hap ve müdealleri var.  Ben nice krem, merhem kullanmıştım. Kozmetik olarak harcadığım paranın da haddi hesabı yoktu. Bu hapı 6-7 ay kullandıktan sonra geçti gitti. Yıllardır hiç çıkmaz.
(10 puan) tarafından
Oğlum daha 6 aylık emziriyorum yinede kullanabilir miyim acaba
(2,042 puan) tarafından
Hayır canım kullanmazsın emzirme gebelik olmaması lazım bu durumda başlarken kan alınıyor ona göre ilacı düzenliyor doktor hatta baştan soruyor gebelik düşünüyormusun düşünüyorsan 6 ay gebe kalmıcsksın ilaç bittikten sonra diyorlar emziren ler için kesinlikle kullandırmıyorlar
(414 puan) tarafından
Bende 5 sene önce kullanmıştım o meşhur hapı Ogün bugündür çok şükür hiç çıkmadı ama ağır bir ilaç yan etkileri çok kimisinde kalıcı olabiliyor karaciğer enzimlerin iyi olması lazım. Bide bol su icebilecek biri isen başla derim doktor kontrolünde tâbi. Günde 3 4 litre su en az oda.
tarafından
Gebelik ve emzirme döneminde kesinlikle kullanmak YASAK. Aman aman :)
Ağır bir ilaç , kullanımı zor. Zaten soru sahibi emzirme döneminde olduğu için şuan kullanamaz.
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Sadece iki ürün önericem akneye meyilli ve karma ve yağlı ciltler için la roche posay effecler yüz yıkama jeli ve kremi. Al bunu sivilceleri kurutuyor cildim çok berbattı bununla düzelttim siyah noktam sivilcem kalmadı bebek gibi yüzüm var. Üstelik eczane ürünü 
(10 puan) tarafından
Yüz yıkama Jelini daha önce kullanmıştım lekelere de iyi gelir mi acaba
(2,405 puan) tarafından
Açıyor evet
0 oy
(654 puan) tarafından

Kaç yaşındasın cnm ? 

Bnmde ergenlikte çok yogun degildi ama yinede vardı. Dr hap verdi 6 ay dozu artırılarak + 3 ayda düşük doz kullanmıştım. Geçti bitti hatta burnumdaki siyah noktalara kadar:) cildiyeye kremlerin fayda etmedgini söyle test yapıp ona göre  o tedaviye başlanıyor

(10 puan) tarafından
20 yaşındayım canım benim önce daha çok vardı yüzüm çok kötüydü hap kullanmak istiyorum ama emziriyorum öyle olunca da kullanılıyor mu hap bı doktora gitmem lazım ozaman
(654 puan) tarafından
Emzirirken vermez cnm . Sütten kesince git. İçerden etki ediyor ya haplar. Mesela bnm t bölgesi yaglı olurdu artık yaglı degil. Cildi kurutuyor dudaklar falanda kuruyor ama degiyor. Öyle agırda geçmedi bnm şahsen. Bnde senin gibi o kremlerin hepsini kullandım ama sorun içerden olunca fayda etmiyor malesef
(10 puan) tarafından
İnşallah bende bı an önce kurtulurum şu leke ve sivilceden çünkü herkes bişey diyor veya soruyor bişey kullanmıyor musun yüzün niye böyle çekirdek yeme cips yeme vs oysa hiçbirini yemiyorum bile aman sivilcem çıkmasın diye
0 oy
(900 puan) tarafından
Her şeyden önce düzenli uyku ve düzenli beslenme istiyor vücut, bunları beceremiyorsan boyaydi badanaydi bakimdi pek fark etmiyor kendimden biliyorum 
0 oy
(1,135 puan) tarafından

Ayy ben bekarken pirinç suyu kullanıyordum çok faydasını görüyordum hatta bana fondoten markan ne diye soruyorlardı:) bende de siyah nokta falan çok vardı. Lekelere de çok fayda ediyor. Şimdi yine yapmak istiyorum ama üşeniyorum bende sabununu aldım kullanıyorum ama suyu kadar fayda etmiyor.

(5,416 puan) tarafından
O nasl oluyor cnm
(1,135 puan) tarafından
1 2 yemek kaşığı kadar pirinci su da haşlıyorum. Pirinçler iyice piştikten sonra süzüp suyunu kavanoza koyup buzdolabına koyuyorum gün içerisinde sabah akşam pamuk ile yüzüme uyguluyorum ama hiçbir şekilde yıkama silme yapmıyorum cilt onu emiyor zaten. Bir nevi tonik. Makyajlarımı da onunla silerdim mesela ben
(5,416 puan) tarafından
Hiiiii anladım cnm teşekkür ederim
0 oy
(456 puan) tarafından
Cıldım yaglı demıssın yaglı cıltlere özel krem kullanmalısın nemlendirici çok onerılmıyor daha çok yagı alan esıtleyen bır krem kullanman lazım oncesınde tedavı olman gerek bence 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 90 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (3,028 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 33 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde esrausen676 (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 110 göst.
22 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Sarioglusumm (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.