0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde (966 puan) tarafından
Kızlar ben dün dışarıdayken tansiyonum düştü boylr ufak çaplı bir baygınlık geçirdim baygınlık gobi de değil gözüm karardı dizlerimin üstüne düştüm  eşim hemen hastaneye götürdü tanaiyonum cok dusuktu ilac falan verilecek gebelik olabilir mi dediler olabilir bilmiyorum dedim kan aldılar sonuç 0.19 yani eskiden negatifse de 1.20 falan çıkıyordu:D yükselmez artik demi

3 Cevaplar

0 oy
(966 puan) tarafından
Hatta 9 gün kalaymıs kızlar bugün 8 gün kalmış şimdi baktim
-Reklam-
0 oy
(27 puan) tarafından
Canın bence yükselme ihtimali de var çünkü çok erken daha. Geç döllenme gibi bir durum olduğunda mesela adet gecikmesinden sonra yükselmeye başlıyor.
(966 puan) tarafından
İlişki hangisinde tuttu bilmiyorum normalde adet bitiminde oldu istemiyordum kaza oldu sonra istemeye karar verdim normalde erken yunurtlama oluyor bende ilk çocuğum adetin üstüne kaldım ama bunda yunurtlama akıntısı ayın 14 üde oldu 13 ünde ilişki yasamistim
(27 puan) tarafından
Gebelik ihtimali var bence canım. Sen kendini takip et en iyisi. Adet olman gereken günde veya 1 gün gecikme olsa dahi kanda çıkar diye düşünüyorum erken yumurtlama oluyorsa.
(966 puan) tarafından
Yükselir mi diyorsunuz yani biraz üzüldüm açıkçası çok istemiyor olmama rağmen heveslenmistim adete 9 gün kala 0.19
(27 puan) tarafından
Daha çok erken canım. Kesin yükselir demiyorum tabii ki Allah bilir ama yükselme ihtimali var kanı çok erken vermişsin çünkü. Eğer istiyorsan inşaAllah yükselir Allah gönlüne göre versin
(966 puan) tarafından
Amin canım çok teşekkür ederim
0 oy
(1,111 puan) tarafından
Merkezden merkeze dönemden döneme değişir bu sayılar. Sayılara takılmayın ayrıca sonuç için henüz çok çok erken adet gecikince bile 1 hafta sonra çıkma ihtimali olabiliyor 
(966 puan) tarafından
Yumurtlama tarihinin 6 inci günüydü test verdiğim zaman erken mi oluyor peki
(1,111 puan) tarafından
Hem de çok erken oluyor yumurta gününden eminseniz üstünden 14gun geçmesini bekleyin en erken 11 12.gunde belli olur ama en garanti 14.gun
(966 puan) tarafından
Takvimde 9 u ile 15 i arası yumurtlama haftası 14 ü yumurtlama günü diye gösteriyor bende ayın 13 veya 14 üydu yumurtlama akıntısı oldu belirtilirken anladım az çok 1 gün öncesinde ilişki yaşadım yani en erken 10 unda tutmuş olsa bile 11 gün geçmedi üstünden haklısınız erken olmuş biraz

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 85 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Canparcam (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 555 göst.
17 Mart 2021 Diğer kategorisinde Pasakizz (817 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 444 göst.
5 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Ecem su12 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 76 göst.