0 oy
211 göst.
Diğer kategorisinde (232 puan) tarafından
Kızlar az önce rastladım tümü duye bı site çok uygun gercekmi doğru bı sitemi

3 Cevaplar

0 oy
(2,526 puan) tarafından
Evet canım siye doğru ama yurtdışından geliyor yani hem geç geliyor hemde sonradan vergi ücreti çıkıyor Türkiye'den 
(232 puan) tarafından
Nasıl yani 11 tlilik küpe ne kadar oluyor kargo bedava ymis
(2,526 puan) tarafından
Kargo bedava ama ülkeye giriş ücreti oluyor onların yani ekstra bide vergi ödüyorsun
(461 puan) tarafından
11 TL lik küpeyi alacağını mi sandın sjsjjsjsj kız 2...3 bin alış veriş yapman lazım ki gelsin
(5,437 puan) tarafından
Sonradan ödeme yok kızlar. Ödeme adımında ne ödediyseniz o
(2,526 puan) tarafından
Canım zaten ekliyor oraya vergi ücreti ödemeye geçince
-Reklam-
0 oy
(2,450 puan) tarafından
Site doğru 2 bin TL alışveriş yapan lazım ödeme sırasında gümrük vergiside çıkıyor onuda ödüyorsun, sonradan ödeme çıkmıyor. Esim kurban bayramdan önce sipariş vermişti dün geldi araya tatil girince epey geç geldi. 
(232 puan) tarafından
He anladım fiyatları uygun ama 2 bin TL ye harcayacağım bişey bulamam
0 oy
(200 puan) tarafından
Gözümü karartıp aldım denemek istedim. 21 haziranda sipariş verdim 9 temmuzda teslim edildi. 2000 civarı alışveriş yaptım 600 civarı vergi ödedim kargo ücretsizdi. Vergiyi de alışverişle aynı anda ödüyorsun ödemeye geçince vergi de karşına çıkıyor. Siparişi, birkac gün icinde gönderiyorlar ama gümrükte yaklasik 10 gün bekliyor o yüzden gecikiyor gelmesi. Buraya kadar güzel ancak gelen ürünlerin çoğunu beğenmedim. (19 ürünün 4 tanesini beğendim.)ölçüleri yazıyor ona dikkat etmemiştim küçük ebatlarmış. Ayrıca kaliteli falan da değil. Depolama çantası gibi birşey aldım ip inceymiş bir tarafı söküldü bile.İlk alışverişte her şey ne kadar uygun diyordum simdi bakıyorum fiyatlar artmış ilk olunca mı öyle diye düşünüyorum şuan. Bir daha almam ben. Uğraştığına, beklediğine değmez. Çin malı dedikleri işte!  Ülke içi sitelerden alsan vergiden dolayı aynı hesaba gelecek. aynılarını bulamayabilirsin ama benzerleri vardır, bizim alışveriş sitelerinden bakmanı tavsiye ederim.
(232 puan) tarafından
Tm teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 54 göst.
23 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Minigimm (2,033 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.
4 saat önce Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegulllllllll (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 148 göst.
21 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (637 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 84 göst.
3 Temmuz 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Jajakkn (8 puan) tarafından soruldu

393,785 soru

11,776,088 cevap

35,794 kullanıcı

...