0 oy
495 göst.
Diğer kategorisinde (638 puan) tarafından
Dalin kullanıyorum ama çocuğun gözleri kıpkırmızı oluyor ve sürekli ağlıyor banyoda gözlerini yakıyor gibi geldi cıvıl den yada e bebekten bulabilcegim başka marka şampuan öneriniz var mı ? 

35 Cevaplar

0 oy
(2,743 puan) tarafından

Ben de dalin kullanıyorum, hiçbir sorun yaşamıyoruz çok şükür. Ben gözlerini kapattırıyorum sıkıntı olmuyor

(638 puan) tarafından
Gözlerini nasıl kapatiyorsunuz
(2,743 puan) tarafından
Gözlerini kapat oğlum diyorum durularken kapatıyor hemen
-Reklam-
0 oy
(2,530 puan) tarafından
Niveanin kini kullanıyorum az kaldı bitince Eyüp Sabriye geçecem çok severim o markanın ürünlerini eminim o da guzeldir
(638 puan) tarafından
2 kişi daha söylemiş Eyüp Sabri'nin sampuanini
0 oy
(215 puan) tarafından
Mustela kullanıyorum doğdugu günden beri şu an 32 aylık. Ama elimdeki mustela bitince pureseed deneyeceğim. Trenyolda stok güncellemesini bekliyorum. 
0 oy
(9,116 puan) tarafından
Ben eczaneden alıyorum mustela. Çok memnunum 
0 oy
(9,132 puan) tarafından
Dalinde petrol türevi maddeler var kullanmayın. Ben mustela kullanıyorum e bebekte baby me var onu kullanabılırsınız
(638 puan) tarafından
Mustelayi çok söyleyen olmuş onu deniycem canım baby me kullandınız mı o nasıl
(9,132 puan) tarafından
Kullandım o da iyiydi kız erkek ayrı onun sampuanı
(1,337 puan) tarafından
Artık kız ve erkek için ayrı değil ortak tek ürün üretiyorlar temiz içerik olduğu için kullandım ama çok kurutuyordu cocugumun cildini o yüzden kullanmayı biraktik
0 oy
(1,779 puan) tarafından
Uni Baby kullanıyorum canım 
0 oy
(103 puan) tarafından
Bübchen kullanıyoruz yanma olmadi
0 oy
(302 puan) tarafından
4 yıldr Dalin kullanıyoruz bı sorun yaşamadık cnm.. 
(638 puan) tarafından
Çocuk çıldırıyor banyoda gözüm yandı diye bende banyodan kaçıyor sandım kendi yüzümu yıkadım gerçekten aşırı yandı
(302 puan) tarafından
Hala hala neden acaba sahte şampuan falan mı acaba bizim hiç öyle sorunumz olmadi
(638 puan) tarafından
Belkide olabilir sahte hiç aklıma gelmemişti bu gerçekten aşırı yakıyor
(302 puan) tarafından
Kullanmayın cnm ya tarihi gecmistr ya sahtedr çünkü mümkün değil Dalin göz yakmaz
0 oy
(510 puan) tarafından
Büyük ogluma Dalin küçük ogluma(atopik dermatitdi) mustela kullaniyorum (iyi geldigi icin)
0 oy
tarafından
Dalin kullanıyorum başka hiç denemedim 
0 oy
(1,545 puan) tarafından
Organik şampuan almıştık trendyoldan eşim kokusunu beğenmedi dalin almış onu kullanıyorum 
0 oy
(754 puan) tarafından
Mustela yada sepamed
0 oy
(555 puan) tarafından
Doğduğundan beri mustela kullanıyorum çok memnunum 20 ayı geçti 
0 oy
(1,136 puan) tarafından
Dalin misafirlikte kullandım felaket göz yaktı. Mustela çok iyi 
(638 puan) tarafından
Çoğu kişide hiç öyle sıkıntı olmamış bizde neden oldu aceba
(1,136 puan) tarafından
Oğlum suyu çok seven bir çocuk. bir anda banyoya kaçıp banyo yapmak istiyor. Ama dalinle 2 kere yıkadım çocuk banyodan kaçıyor
0 oy
(201 puan) tarafından
Mustela kullanıyodum bir kez denemek istedim benim gözüm yandı Dalin denedim onda yanmadı ama yorumlarda içeriği temiz değil yazılmış bende değişirim artık
(638 puan) tarafından
Evet ya Daline çoğu kişi karşı

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 506 göst.
1 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mavi-beyaz (1,894 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 158 göst.
9 Ağustos 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Sarioglusumm (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
28 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bebegimdogdu (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 144 göst.
17 Ocak 2023 Aile kategorisinde nurr001 (1,940 puan) tarafından soruldu

393,745 soru

11,774,858 cevap

35,792 kullanıcı

...