0 oy
280 göst.
önce Aile kategorisinde (14 puan) tarafından
Yıllardır evliyim hep eşimle sorunlarımız kavgalarımız oldu boşanmak istediğim o kadar günüm oldu ki ama aşiret töre gibi saçmalıklardan boşanmaya 8zin vermediler boşanmadım tabi bu süreçte de çocuğum  yoktu belki çocuğum  olur eşim düzelir doye yıllarca tedavi gördük ve hamile kaldım yine düzelmedi aldattı yanımda biri olur doye bekledim bu sefer boşanırım diye düşündüm yine izin vermediler bu iğrenç  evliliğe devam ettim eşimden yana şansım olmadı ailem sever beni dedim o da olmadı çocuğum bir yaşına girecek sadece üç aylıkken gelip görmüşler oda hediye olarak meyve getirdiler bir takım elbise dahi almadılar çok  zoruma gidiyor çok üzülüyorum yıllarca çocuk tedavisi gördüm yıllar sonra çocuğum oldu bebeğime taktıkları bir-kac kilo meyve içimdekileri anlayacak kimsem yok belki biri azıcık da olsa moral veriri diye yazdım 

7 Cevaplar

0 oy
önce (194 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun . Bende evliyim birsuru arkadaşım ve akrabam var inan sıkıldım. Tek tabanca takılmak istiyorum artık.  
-Reklam-
0 oy
önce (530 puan) tarafından

Sen çocuğunu sev yeter en azından senin olmadıysa bile onu seven annesi ölsün  çok da dert etme <3

0 oy
önce (541 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım. Bir çıkış yolu göstersin sana 
0 oy
önce (5,130 puan) tarafından
Kocam düzelir diye çocuk yapmak... Ne diyeyim ki
0 oy
önce (2,273 puan) tarafından
Canım kapına bile gelmeyen insanlar için mi töre Allah aşkına boşver yöreyi kendini ve oğlunu kurtar bu saçma evlilikten madem sevgi yok böyle bütün hayatın zindan olur 
önce (14 puan) tarafından
O kadar haklisin ki ama hep o korkuyla büyütüldük kaç defa aileme gittim bosanacam istemiyorum dedim kalkıp sığınma evinde bile kaldım kurtulamadım boşanma.davası açtım onu bile kapattılar
Valla su insanlar ne kadar seviyorlar eziyet etmeyi ya bitmisse bitmiştir ötesi yok zorla devam etmez yani dadece eziyet bunu anlamak bbu kadar zor bunlar için
Maalesef öyle hele bizim burda kızları çıkış kapısı olarak görürler boşandın mi bir yıl dolmadan 35 bilemedin 40 altına başkasına satarlar normal bir dugun gibi bisey de olmaz damat tarafı gelir altına babaya verir evde dini nikah kıyar bir yemek yerler alıp kızı giderler
Biliyorum canım doğulu değilim ama hep doğulula büyüdüm ve şuan eşimde doğulu
Ah bu doğulular
0 oy
Sende doğulusun dimi, ahhh şu kızların çoğunun doğulu aileden çektiği nedir ya vallahi billahi, bende doğuluyum bizde de eskiden öyle saçma sapan töreler vardı ama elhamdülillah beş yıla yakındır yıktık o duvarları bizimde konuşma çalışma sevme okuma hakkımız var dedik şimdi ailelerimiz bizden korkar oldu, sen korkma kendin ve evladın için ya Allah diyerek ayağa kalk kurban olduğum rabbim elbet yardım edecek ve o şeref***adam dan kurtula bilseydin iyiydi rabbim yardımcın olsun inşallah kardeşim 
Maalesef doğulu olduğuma  lanet olsun 24 yaşındayım omrumden  ömür gitti
Lanet okuma canısı lanet sadece şeytana getirilir dua et Allah büyüktür
Öylede insan içindeki isyanı öfkeyi susturamıyor
İşte o isyan yerine sabır göstersen tabi eşinin değişecegine inancın varsa
Sende haklisin
0 oy
önce (240 puan) tarafından