0 oy
71 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
3 ay oldu hormonlu spiral taktırdım takınca hemen baktı yerinde başka kontrole gerek yok dedi akabinde adet oldum ilk iki ay ara ara kanamam oluyodu ve 2 günde bitiyodu üçüncü ay sürekli kanama 1 ayda toplasam 5 gün kanamam yoktu doktoru arayıp sordum normal dedi ama aklım karıştı dün parça geldi gibi ilişki esnasında da patnerim hissediyo spirali bende normal mi bu durumlar ilk defa taktırdım

2 Cevaplar

0 oy
(128 puan) tarafından
Bende 3 ay oldu spiral taktıralı. Kontrole gittim 1 kere sorun yok dedi sonra kendim sordum eğer kayarsa nasil anlicam diye. Dedi eşin hisseder o zaman demek ki kaymıştır  
(1 puan) tarafından
Kayarsa hormonlu spiral hamile kalır mıyım
-Reklam-
0 oy
(82 puan) tarafından
Ben taktırmistim 4 yıl kaldi hormonlu sprial lekelenme şeklinde oluyordu ayda bir hafta bazen hiç olmuyordu eşin hissetmesi tuaf hissedilmez 6 ayda kontrol oluyor devlletemi taktirdiniz
(1 puan) tarafından
Özelde taktırdım çok özür dileyerek söylüyorum netten evde kontrol yöntemi gördüm parmagımla ne ipi ne sertliği hissetim düşse bilmem gerekir ama sanki
(82 puan) tarafından
Hormonlu sprial koruma yöntemi diğerlerinden çok dha yüksek kaysa bile hormonlu olduğu için yumurtlamayi baskılıyor ki kayma ihtimali çok az   ama kanamaniz yoğun olur devam ederse kontrole gidin ne kadara taktirdiniz bende tekrar taktircam normal bakırlı taktirdim hiç memnun kalmadim çıkartcam
(1 puan) tarafından
Girişe 500 verdim 2500 de spiral e 3 oldu ama kola takılanı taktırmadıgım için pişmanım oda  4 e denk geliyodu

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 203 göst.
+1 oy
5 cevap 247 göst.
0 oy
2 cevap 147 göst.
10 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 119 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ymckrm (364 puan) tarafından soruldu

399,731 soru