0 oy
656 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (712 puan) tarafından
Bazı seferler orgazm olamıyorum eşimle cinsel ilişkilerinde yani her seferinde olmuyorum orgazm sizde nasil.Kinayacak gereksiz cvp yazmasın.

8 Cevaplar

+1 oy
(153 puan) tarafından
Aynı şekilde bende aslında hiç olamıyorum nadirdir olduğum ve bunu eşime bağlıyorum aslında ön sevişme 1 dk bile değil desem yeridir belki bende de vardır suç bilemiyorum ama internetten baktığım kadarı ile erkekler ön sevişme yapmayı sevmiyormuş hemen konuya girmek istiyormuş. 
-Reklam-
0 oy
(8,674 puan) tarafından
olabilir, bunu eşinle konuşabilirsin
(553 puan) tarafından
Ya kalp krizi geçirdi, ya da çocuklarından birine verdi denetmek için. Yoksa imkansız o demirleri aşıp düşmesi neredeyse hergün geçiyorum ben oradan evim hemen karşıda. Çok üzüldüm yazık oldu aileye
(2,281 puan) tarafından
Hepsinin cenazesi cikmis
(553 puan) tarafından
Evet kahroldum inan görünce :(
(8,674 puan) tarafından
bi arkadaşımın akrabasıymış, şok olmuşlar. tabi sebep ne bilmiyorlar
(553 puan) tarafından
Yorumlardan okudum adam muhteşem bir insanmış. Eşine ve çocuklarına da çok düşkünmüş. Komşularıyla pikniğe gidiyorlarmış o sıra da olmuş. Her pazar giderlermiş pikniğe de. Bence kalp krizi geçirme olasılığı çok yüksek canım. Direksiyon başında geçirdiysen toplayamadı birdaha. Veya 16 yaşındaki oğluna araba sürmeyi öğretiyorsa o da olabilir
0 oy
(54 puan) tarafından
Bende de bir kaç aydır aynı sorun var ama  benim duygusal olarak bazı şeyler bittiği için sanırım ben ona bağlıyorum 
0 oy
(712 puan) tarafından
Duygular ile alakalı bencede..
0 oy
(3,350 puan) tarafından
Kadin tarafindan olaya bakarsak; yorgun olabilirsin, duygusal olarak esin tarafindan tatmin edilmedigin icin o hazza ulasamiyo olabilirsin.

Erkek tarafinda ise; on sevisme kisa veya verimli gecmiyosa, eger temiz degilse vs o durumlarda da olmayabiliyor.

Ama; genel olarak kadini orgazm etmek erkekte bitiyo. On sevisme olsa da dogru sekilde olmazsa olmuyor. Burda da esine is dusuyo.
0 oy
(986 puan) tarafından
Kadınlar süreç, erkekler sonuç odaklıdır. Bu her işte genellikle böyledir. Bu yüzden olabilir bence gayet normal. Bir de erkeklerde o iş geldi mi sonuçlanmadı olmuyor ama bizde her an heves kaçabiliyor ve tekrar aynı hazza ulaşmak zor... 
0 oy
(2,281 puan) tarafından
Birlikte olmadan once erotik hikaye vs oku sonra gir iliskiye ;))
0 oy
(116 puan) tarafından
Bu ben 

Çünkü ön sevişme yok bi iki bacak okşar direk başlar 

Ne bi öpme ne başka bişey 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 775 göst.
26 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,225 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 856 göst.
25 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,225 puan) tarafından soruldu