0 oy
53 göst.
önce Diğer kategorisinde (78 puan) tarafından
Merhaba genel anestezi aldım yumurtalıktan kist aldılar cuma günü ameliyat oldum ne zaman sigara içebilirim

2 Cevaplar

0 oy
önce (12 puan) tarafından
Şimdi içme diyecem sanane diyeceksin biliyorum ama sagliniz çok önemli .. bırakın içmeyin :)
Yok tövbe et içme bak bende çok stresliyim kimsem yok ama bak bende elime aldım sigara içmek istedim sinirden ilk defa tukurdum geri hemen dişimi fircaladim bu mikropu nasıl içiyorlar dedim ileşşş ya .. içme sakın başlama bilene başka birşeyler yap ben mesela stresimi yürüyüş yaparak geçiriyorum kulaklık takıyorum şarkı dinliyorum 2 veya 3 saat yürüyorum anca kendime geliyorum başka şeyler yap kendine zarar verme sonra kurtulması zor oluyor
önce (78 puan) tarafından
Çok haklısın canım seninde Allah yardımcın olsun
Amin cümlemize inşallah ♥️ üzülmeyin hiç birşey sağlığınızdan kıymetli değildir bu hayatta .. sağlık sağlık sağlık ♥️
önce (10,689 puan) tarafından
Kiz 1 aydir baslamissin o kadarmi bagimli oldun hemen
Yo bağımlı değilim aslında keyfi günde 4 tane falan içiyorum bazen hiç içmediğim günler oluyor şu sıra çok stresim var o yüzden sormuştum içecek müsaitliğimde yok aslında
-Reklam-
0 oy
önce (13,808 puan) tarafından
kac cm idi ya bende de var hamileyim 
Benim normalde alttar bakıldığında hep 8 buçuk 9 santim görüyordu doktorlar ameliyat oldum 6 buçuk santim 2 tane çıktı dediler yanyana olduğu için mi o kadar büyük gördüler bilmiyorum. Senin kaç santim sezeryanla alıyorlar normalde ama benim çocuğum normal geldi 1 hafta öncesi
3 cm dedi doktor 2.5 cm de acilmam varmis bayadir bekliyorum bebe de gelmedi acaba kist mi engel oluyor diye dusunmustum bende ama doktor dogumda patlatirlar muhtemelen dedi
Anladım canım baya küçükmüş seninki. Benimde doğumda o kadar bir şeydi 2 senede 6buçuk santim olmuş. Emzirdiğim için aldıramıyordum emzirmeyi 23 aylıkken kestim o zaman oldum
dogumu etkiler mi peki
Hiç bilmiyorum canım ben kist varken normal doğum yaptım

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 288 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde elis (2,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 83 göst.
26 Aralık 2022 Aile kategorisinde Melekyuzlu44 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy