0 oy
138 göst.
Diğer kategorisinde (279 puan) tarafından
Arkadaşlar bebeğim 1 yaşında 1 haftayı geçti isal ve asla geçmiyor günde 6 7 bez gidiyor altı çok kötü eşime acile götürelim diyorum bişey yapmazlar diyor neden olur bu isal ve acile gidimmi

13 Cevaplar

+1 oy
(5,476 puan) tarafından
Çok afedersin ama artık dayanamıyorum yani. Gerizekalı kocanı dinleyip oturacağına çağır ambulansı gitsene. Neyi bekliyorsun!!! Dehidrasyondan yerlerde sürünmesi mi! Allah aşkına deli mısınız siz ya. ÇOCUĞU HASTANEYE BİLE GÖTÜRMEYECEKSENİZ NİYE ÇOCUK YAPIYORSUNUZ KARDEŞİM!!! Yemin ederim Avrupa'da Amerika'da sosyal hizmetler bırakmaz o çocuğu size. Dua edin Türkiye'desiniz
-Reklam-
0 oy
(2,982 puan) tarafından
Götür canım yinede serum verir belki geçmiş olsun 
(279 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Bizde öyleyiz salgın var sanırım 
0 oy
(17,581 puan) tarafından
6 7 gün çok fazla. Muz yedirdin mi . Bence gitmelisin. Bak sonra çok sunkaybeder Allah korusun. Hava da sıcak. Hastanede yatmak zorunda kalır Allah korusun 
0 oy
tarafından
Benim kızım diş çıkarınca çok kötü pişik oluyof
0 oy
tarafından
Patetes hasla yada muz yedir canım.genelde sivi kaybından oluyo corba icir
0 oy
(2,121 puan) tarafından
Tabiki de götürün olurmu öyle şey sıvı kaybı yapar neden oluyor ayrıca sebebi önemli zaten serum verirler sıvı kaybı için zaten mutlaka 
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Sen eşin öyle dedi diye niye bekliyorsun. Benim kızımda ishal vardı iki haftadır gitmediğimiz hastane kalmadı. Iki defa serum taktılar. Kân ve kaka tahlili yaptılar 3 defa . Çocuğumun vücudu susuz kalmış şekeri düşmüş. Elinde kalır çocuk Allah muhafaza. Prebiyotik kullanıyor musun mesela. Bir şey değil her şey yapıyorlar. Gerekirse yatırıyorlar bekleme.
0 oy
(566 puan) tarafından
Bir hagta çoook büyük bir zaman bir yaşında bebek için o kadar durulurmucanım ya yazık günah o bebeğe.yarın al en kötü sağlık hekimine götür
0 oy
(359 puan) tarafından
İshal llik ciddi Bi durum ben ilk gün götürmeme rağmen 12 gün sürdü ateş ishallık iştahsızlık vardı bağırsaklarında enfeksiyon çıktı Malesef sizde çok beklemşsnz hemen acile götürün serum takıolar zaten vücudu susuz kalırsa hastaneye alırlar 
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Rota olabilir,  mutlaka git 
0 oy
(6,137 puan) tarafından
Olur mu öyle şey nasıl bişey yapmazlar. Belki sıvı kaybı vardır serum yaparlar ilaç verirler 1 hafta ishal fazla canım götür tabiki
0 oy
(4,552 puan) tarafından
Susuz kalir vucuttaki tuz orani bozulur serum verirler belki bagirsak enfeksiyonu olmustur gotur canim cok gecmis olsun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 126 göst.
30 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 51 göst.
25 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Hayalseveranne77 (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 105 göst.
+2 oy
7 cevap 150 göst.
23 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Berna_ (1,491 puan) tarafından soruldu

398,124 soru

11,906,180 cevap

36,033 kullanıcı

...