0 oy
177 göst.
önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (288 puan) tarafından
Kizlar haryirli geceler bikac aydir yasadigim birseyden bahsetmek istiyorum ne oldugunu bilemedim icin once bi burda sorayim dedim doktorada gidicem en kısa zamanda kidaca anlatayim ozellikle geceler kafami yastiga koydugumda kalp atislarimi beynimde ve butun vucudumda hissediyorum butun vucudum atiyo ayreten titriyorum yani beynime kadar butun vucudum titriyo uyuyamiyorum yada ben ole hissediyorum bilemiyorum ama bu durum butun hayatimi etkiledi durup durup vucudumun nasil titredigini kalbimin atislarnin vucudumu nasil titrettigini gozlemliyorum ve bu durum beni cok geriyo buna benzer bi durum yasayan varmi acaba ve panik atak dedikleri bumu oluyo bilen yaşayan varsa cevaplarsa sevinirim

11 Cevaplar

0 oy
önce (354 puan) tarafından
Tek geceleri mi oluyor gündüz ve gece sıklığı nedir 
önce (288 puan) tarafından
Ozellikle geceleri oluyo yani gunduz biseylerle mesgul oldugumda yada kalabalik bi ortamda felansam farknda degilim ama gece tekken kafami yastiga koydumda bu durumu yasiyorum
-Reklam-
0 oy
önce (511 puan) tarafından
EKG testi yaptir canim
Yaptirdim bisey cikmadi canim
0 oy
önce (17 puan) tarafından
Bende şu şekil oluyor biranda gelen bir beyinde uyuşmayla beraber o anda deliriyormuyum yada ölüyormuyum diye bir his ve kalbim sıkışıyor nefes alamıyorum gibi.
Bende sanki beynim de dahil butun vucudum titriyo ve kalbim ole bi carpiyoki butun vucudum atıyo
önce (17 puan) tarafından
Çok bilemedim ama sanki kalp ile alakalı gibi geldi bana .
0 oy
önce (809 puan) tarafından
Önce bütün tetkıklerini yaptır canım bır sıkıntı cıkmazsa psikoloğa gıdersin annem daha değişikti kafasını yastığa koyunca bır anda tansiyonu acayip yükseliyordu başı dönüyordu kalbi hızlı atıyodu anlatıyodu sanki biri git kendini balkondan at falan dıyomuş annemin gitmediği yer kalmadı kulak burun boğaz bölümüne kadar gitti sonunda işte o balkon lafını duyunca hemen ruh sağlığı hastalıklarına randevu aldım şükür 1 senedir duzeldı çok cektı annem de bizde
önce (809 puan) tarafından
Ama annemın her gün oluyodu tansiyonu 15 e kadar çıkıyodu ambulansla götürdük kaç kere
0 oy
önce (313 puan) tarafından
Evet tam olarak bu tarif .. teyzem den biliyorum malesef onun kalp ritimleri 140 i bulmuslugu var doktorlar nabiz o kadar hizli atiyorki bazen artik kalp atislarini titremesini konsantre olamayip sessiz bir odaya aliyorlar öyle ölçüm yapiyorlar teyzem psikiyatri ilaclari almadi gitti teshisi panik atak oldu ona doktor daha gencsin kendi ilacini kendib bulmayi dene olmazsa ilaca baslayalim demis teyzem genelde bu gibi durumda dik otururur ve beynine telkin yollar simdi gececek simdi gececek biliyorum bu kalp krizi degil sadece atak diye konusur derin nefes alir 3 e kadar sayar alir verir alir verir 5 dk içinde sakinlesir 
0 oy
önce (315 puan) tarafından
Evet tam olarak bu ve daha fazlası ... İnşallah ilerlemez
0 oy
önce (7,749 puan) tarafından
bu anksiyeteye gibi. ben annemde ve ablamda panik atak krizine şahit oldum. bildiğin kalp krizi gibiydi. şok geçirmiştim annem orada öldü sandım
önce (7,749 puan) tarafından
muhakkak psikiyatriye git ama ilerlerse kötü
0 oy
önce (1,064 puan) tarafından
Canım panik atak değilde sanırım taşi kardi var sende 
0 oy
önce (473 puan) tarafından
Panik atağım yıllardır var ama bu anlattığn şey bende depremden sonra oldu bendede oluyor sürekli canım ne olduğunu bilmiyorum doktora gitmedim 
0 oy
önce (364 puan) tarafından
Bundan bir saat önce ilk önce ter sonra kalp litmim sonra nefes alamıyorum  gibi his uzun süredir panik atağım tutmuyor du panik atak için ilaç kullanıyor dum 8 aydır da ilaç içmedim için bugün  çok ağır atlattım seninki de panik atak ama herkesin farklı farklı psikiyatri ye gut ilaç verir cnm
0 oy
önce (1,020 puan) tarafından
Bu anlattığın bende gunduz de oluyordu ve bas donmesiyle bayilmalar da eşlik ediyordu vertigo teşhisi koydular 3 ay ilaç kullandım duzeldi internette hastaligi teshis eden videoları var bir bak istersen canım sonra da kan sonucuna göre değerlendirilir 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 123 göst.
20 Ocak 2023 Aile kategorisinde Mina&19 (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 269 göst.
13 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde gizemcykr (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 500 göst.
20 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
31 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sena-55. (25 puan) tarafından soruldu

389,227 soru

11,637,098 cevap

35,428 kullanıcı

...