0 oy
211 göst.
önce Aile kategorisinde (2,165 puan) tarafından
Kızlar annem eşimi sevmez bu da her halinden belli 2.5 yıl oldu evleneli 1 kere gittik eşimle o da düğünden sonra eve bile davet etmemişlerdi eşim de bir daha gitmedi 

Önümüzdeki ay erkek kardeşimin sünnet düğünü var 

Eşim de yok anne demek içinden gelmiyor falan diyor haklı ama ona karşı ailemi de kötüleyecek bişey demek istemiyorum ama haklı da yüzüne bile bakmıyorlar el gibi davranıyorlar 

Annemin yanına kuzeninin kızı ve kocası gitmiş fotoğraf atmışlar eşimde haliyle onlara nasıl davranıyor bana nasıl diyor 

Bunun üstesinden nasıl gelirim acaba 

10 Cevaplar

0 oy
önce (480 puan) tarafından
Hiç bi şekilde:(
önce (2,165 puan) tarafından
Onlar sürat yapsa benimki yapsa ortada kalan ben olacam desene :)
Annenle hiç konuştunmu niye öyleler
Konuşulmuyor onunla ki hemen bağırır çağırır telefonu kapatır ama o hep böyleydi ailesine karşı kötü insanlara karşı iyi
Bana bile öyleydi
Bazen eskiden kavga ederdi biri geldiğinde çok iyi olurdu insanlar gidince de kötü olurdu o hep buydu
O zmn hiç takma, eşin haklı
-Reklam-
0 oy
önce (1,261 puan) tarafından
Niye öyle davranıyor? Baban yok mu ona anlat durumu annenle konuşsun kendine bir çeki düzen versin. Sevmese bile belli etmesin bari. Sonuçta kızı o adamla evli. Damadını değil kendi kızının mutsuzluguna sebep oluyor. 
Annem babam ayrılar canım
Eşi var ama ondan beter
Selam verirken elini sıktı yüzüne bile bakmadı
Niye ama?
Doğulu olduğu için
Hey Allahım ya. Sülalede ki bütün batılı damatlar çok mu iyiymiş
önce (198 puan) tarafından
Biz karadenizliyiz ırkçılık yapmam kesinlikle . Doğulu diye insan degilmi sanki .ne kadar yanlış düşünüyorlar
0 oy
önce (194 puan) tarafından
Neden kocanı sevmiyor ki 
Doğulu diye
önce (194 puan) tarafından
Allah'ım yaa sen akıl fikir ver, adam gibi adam olsun sana sahip çıksın mutlu etsin gerisi boş yaa ama böyle saçma nedenlerden dolayı da insan sevmemek onun ne kadar cahil olduğunu gösteriyor kusura bakma canısı ama öyle eşine cidden üzüldüm saygı görmediği bir yere gitmek istememesi çok normal bence
0 oy
önce (2,273 puan) tarafından
Sebep ne canım niye sevmiyorlar 
0 oy
önce (770 puan) tarafından
Bence de anne demesin canım madem annende sevmiyo o da istemez zaten anne demesini. Adı neyse sonuna hanım ya da teyze eklesin öyle konuşsun 
0 oy
Ailenizi asla kötülemeyin. Eşiniz ne dese haklı ama yine de bir kere daha gitmeyi teklif edin. Eğer bir daha aynı şeyler olursa gitmeyiz diyin. Annenize de tembihleyin. Anneniz ile bu konuyu hiç konuştunuz mu? 
0 oy
önce (335 puan) tarafından
Canım dugunden sonra siz davet edilmezsiniz ki kendin esinle rl öpmeyr gidersin keske orda karsi taraftan davet beklemeden siz adim atsaydiniz 

Anneni al karsına konus benim kocamla ne alıp veremedigin var de bi millete olan tavrina bak birde kendi damadina olan tavrina bak de kocanla aran iyiysede kocanı annene karşi savun yani eger ayni sekilde devam ediyorsa annenle arana mesafe koy sende gitme
0 oy
önce (546 puan) tarafından
Bence eşine sahip çık annen sorunlu birisi çok net el iyisi ev delisi denılen tarzdan yeğeninin kocasına ıyı davranana kadar kendı damadın var ne bu hareketler noluyor yani kendı annem yapsa çat çat yüzüne sayarım herseyı koyarım mesafemı uğraşmam herkes bana değer verdıgı kadar değer görür benım hayatımda ne eksik ne fazla 
0 oy
önce (6,110 puan) tarafından
En iyisi düğün dernek hariç eşinle annenler görüşmicekler
0 oy
önce (477 puan) tarafından
Sebep ne peki hiç bu konuyu annenle konuştun mu

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 189 göst.
27 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Cigdem25 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 631 göst.