0 oy
246 göst.
önce Diğer kategorisinde (1,487 puan) tarafından
Kızlar bebeğim üç aylık ama Erken doğdu bende mamayı hiç bırakmadım sütüm arttıkça azalttım ama şuan yine bı kere iki kere kendi isteğimle veriyorum kilo alsın diye ama sürekli sütümun yetmediğini ve bununla ilgili süt artırıcı videolar atıyor artık sinir olmaya başladım ne diyim buna sizce vazgecsin 

9 Cevaplar

+1 oy
önce (480 puan) tarafından
Belki kötü bir niyetle yapmıyordur. Yardımcı olmak için atıyor olabilir. Rahatsız oluyorsanız bunu kırmadan dile getirmeniz daha iyi olur sanki. 
-Reklam-
0 oy
önce (13,808 puan) tarafından
goruldu at gec kafaya taktigina deger mi 
önce (13,808 puan) tarafından
cok bilince boyle oluyor
önce (545 puan) tarafından
Sütün olmayada bilir kafana takacagın bırsey yok görmezden gel insanları susturmayı bil canım onlardan önce sen de kendınle ılgılı ne varsa kı ağızlarını acamasınlar diyelım kı sütun yok ve sana bununla ilgili laf çarpma potansiyeli olan insanların yanındasın süt yoksa mama var amaaaan modunda konuş zaten senın umursamadığını görunce bırsey diyemezler
Unutma insanlar karsısındakının en zayıf noktasını bulduğu an ordan sızmaya calısır o zayıf noktayı asla bellı etme
önce (1,487 puan) tarafından
Ay çok teşekkür ederim yorumlarınız için
önce (545 puan) tarafından
Ne demek canım besleme onları ıstedıgını verme sinir olsanda bellı etme onlar kendı kendıne kudurur sen umursamayınca
Kesinlikle öyle bide kaynanam diyor eltin ikisini de emziriyordu aynı anda yaşları yakın
0 oy
önce (471 puan) tarafından
Görüldü at sadece cevap verme 
Mantıklı valla
0 oy
önce (1,489 puan) tarafından
Sende Google yaz cahil insanla nasil baş edilir diye ona at, ayy yanlislikla attık de :)))
Valla ya
0 oy
önce (512 puan) tarafından
Sen doğur seni de görücem de
İki tane kızı var zararlı diye hiç vermedi mama sütüm yetiyor derdi ama çocuklar hep ağlardı
önce (512 puan) tarafından
Kendini belli ettirmemis demek ki
0 oy
önce (1,534 puan) tarafından
Goruldu at bakma bile
Evet canım doğru diyorsun
0 oy
önce (1,135 puan) tarafından
Bir iki en son engel atardım dediğinde derdim morelimi bozuyorsun sütüm azaltiyorsun gerek yok böyle videolar atmana bende engel attım derim
Ayy bu çok iyi bidaha atarsa engelliycem
0 oy
önce (194 puan) tarafından
Bu gorumceleri belediye toplasın en iyisi
Kesinlikle ya
0 oy
önce (3,153 puan) tarafından
Doktor ne diyor? Doktorun ne dediğini, gayet iyi vs. kocaman kocaman yaz gönder.

Sadece süt arttırıcı videolar atıyorsa bildirimleri sessize al attığıyla kalsın ya da o mesajlara sözlere tepkisiz kal. 
Gayet iyi kilo alımı canım erken doğmasına rağmen doktor mamaya gerek bile yok dedi ama ben içime sinmiyor diye aradan veriyorum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 81 göst.
0 oy
16 cevap 234 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Fatma330 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 43 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde asminim09 (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 143 göst.
24 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Aye1 (439 puan) tarafından soruldu