0 oy
312 göst.
Aile kategorisinde (148 puan) tarafından
Ya dün demiştim eltimin oğlu kizimin burnunu masaya çarptırdı sabah kalkıp kahvaltı hazırla onlara dedi sinirliydim dedim zıkkım yesinler bana diyo ben hazırlarım neyse onlar var diye kalkıp hazırlayıp çıktım koca ya da dedim madem öyle sen gelme ben götürürüm hastaneye getirdim kızımı doktora oylayi anlattım diyo nasıl kizmadin eşin niye çocuğu acile getirmedi dedim hocam koca onlardan ne yapalım şimdi de zar zar ariyo gidecek yerim olsa bir dakika kalmam da yok işte:((

10 Cevaplar

+1 oy
(28,275 puan) tarafından

Sabirmin ince çizgisi var o çizgiye olaylar konular kişiler dayaninca gözüm kimseyi görmez.

Her kişi farklı senin yaşadığın olay zor olmuş anlayışsiz insanlar Allah Hidayet versin 

(148 puan) tarafından
İnsan herşeyi yazamıyor her şeyi anlatamiyor valla Allah herkese hayırlı bir kapı açsın bana da acsin
(28,275 puan) tarafından
Aminnn
-Reklam-
0 oy
(3,813 puan) tarafından
Doktor ne dedi çocuğun burnu için? Umarım önemli bir şey yoktur.
(148 puan) tarafından
Kızdı valla
(3,813 puan) tarafından
Yok o anlamda değil, burnu nasıl bir şey olmamıştır umarım. Çünkü kanadı demiştin. Çatlak kırık vs yok değil mi?
(148 puan) tarafından
İşte röntgen çekildi öğleden sonra bakılacak bekliyoruz canim
0 oy
(605 puan) tarafından
Kazalar olabiliyor ama çocuğa da bakmak lazım.  Birsey oldu mu diye . Ben hastaneye gidicem bide eşim evde kalacak başlarım onun babaligina. Zar zar arıyor demişsin ya öyle beni arasa açardım ağzımı yumardim gözümü Allah ne verdiyse . Çok merak ediyorsa yanımızda olacaktı.  
(148 puan) tarafından
Bende öyle yaptım valla işleri bitti ya boş zamanını degerlendirecek
0 oy
(429 puan) tarafından
Valla kalamam. Ben çocuğumu acile götürücem, kocam evde misafir ağırlayacak. Evde İngiltere kraliçesi olsa bırakır çıkarım.  

Bu arada çocuk önceki gün çarptı ertesi gün mü götürdünüz acile? Beklediyseniz çok acil değildir eşiniz de trip attığınızı düşünmüş olabilir. 
(429 puan) tarafından
Valla hiç yorum yapmayayım o zaman daha çok doldurmayayım seni. Evet burnuna ne dedi doktor
(148 puan) tarafından
Canım iki taraflı röntgen çekildi bekliyorum
(148 puan) tarafından
Baya kanadı gecede çok çok agladi
(429 puan) tarafından
Allah senin o kocanı ıslah etsin bacım. Kızına da acil şifalar versin
(148 puan) tarafından
Amin canım inşallah bir şey yoktur
0 oy
(1,017 puan) tarafından
İkisinde çocuk yani neden masaya çarptı diye kizmam ama büyüklerin vereceği tepki benim için önemli 
(148 puan) tarafından
Aynen ben ona kızıyorum zaten demedi oğlum niye böyle yaptın diyo masa sert değil kocasi da diyo kafa değil ki acile gidilsin
0 oy
(1,551 puan) tarafından
Geçmiş olsun kırık falan yoktur insallah
(148 puan) tarafından
İnşallah canım ya
0 oy
(103 puan) tarafından
Ama bunu yapan bir çocuk sizinki de yapabilirdi onlar dikkat etmiyorsa umursamazsa siz dikkat edeceksiniz çok geçmiş olsun çocuğunuza ama gereksiz büyümesin bence bu konu taa gitmeye kadar gelmesin bence 
(148 puan) tarafından
Canım ben çocukta hatayı aramıyorum ki sonuçta dediğin gibi eltimle kaynım diyor sert degil masa masada demirden oturup çaylarina devam ettiler
0 oy
(905 puan) tarafından
Çocuklar kaç yaşında? Böyle bir durum yaşansa ben sakin kalsam eşim kalamaz kendi yeğeni bile olsa aşırı sinirlenirdi. Kızına aşırı düşkün çünkü 
(148 puan) tarafından
Sözde kocada düşkün gördüm düşkünlüğünu
0 oy
(3,548 puan) tarafından
O çocuğu da ona bakmayan anasını babasını da onlardan taraf olup kendi çocuğuyla ilgilenmeyen koca bizuntusunu da deferdedim evden 
(148 puan) tarafından
Ah kuzum hepsi bir birinden beter keşke diyorum ya gidecek bir yerim olsaydı ben giderdim
0 oy
(496 puan) tarafından
Söz konusu evladım olursa hicbirseyi gormem kocansa salakmı senin evladinsa onunda evladı yani yeri gelince cocuk yapalim diye ölüyorlar cocuk dogunca ilgilenmiyorlar
(148 puan) tarafından
Ay öyle haklısın ki kendi evlatları olsa acaba aynı olurlar mıydı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 61 göst.
0 oy
24 cevap 991 göst.
26 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ✨Gafsa✨ (2,891 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 312 göst.
+1 oy
50 cevap 2,577 göst.