0 oy
918 göst.
Aile kategorisinde (242 puan) tarafından

İlk önce belirteyim benim evimde yanımda herseyden haberi var danışmak için yazdık yorumlarıniza ihtiyaci var 

3 senelik evli ama eşi tarafindan cok.mutsuz arkadaşim çok seviyor 

Telefonunda kadinla konuştuklarını yakalamıs bu sabah kavga ettiler arkadaşim bana geldi ...

Anlattı kavga sırasında eşiinin söyledigi söz

Senden görmedigimi ondan gördüm dedimiş

:(

Evde herşey normal gidiyormus yatak hayati olsun ...... felan sizce ayrilmalimi ?  

Bana söylediği birakmicam kurtarcam diyor

33 Cevaplar

0 oy
(3,543 puan) tarafından
Kendini kurtaracak herhalde ,kast etigi o dur diye düşünüyorum.Çünkü ortada malesef bir evlilik kalmamış.
-Reklam-
0 oy
(5,476 puan) tarafından
Yok hayatım ne ayrılması. Onu da eve getirsin hatta. Üçü birlikte gül gibi geçinirler. Balım siz ne kafalar yaşıyorsunuz yaaa. (Arkadaşından bahsediyorum) yani gurur denen birşey var. Baş tekmeyi kı.çına. ömür dediğin hak etmeyene verilmez
0 oy
(9,308 puan) tarafından
Benim bi arkadasım vardı evinde namusuyla ıkı bebesine bakarken eşi bi kadınla ilişkiye başlamış mı baslamak üzeremiymiş neymiş. Sonra kıza yazıyo ediyo arkadasım bişeyler yine canım cicim diye paylaşıyor kocasını. Affeden affediyor kız keşke anlatmasaydı sana bile muhtemelen kocasından ayrılmayacak ve sen bunu bılıyor olacaksın 
0 oy
(184 puan) tarafından
Büyük konuşmak gibi olmasın ama öyle bir şey bana yapılıp söylense bir daha yüzüne bakmazdım. İnsan sevmiyorsa düzgünce söyler ya da başkasından hoşlanıyorsa konuşur ayrılır ne yapıyorsa ondan sonra yapar. Bende bulamadığını başkasında buluyorsa defolsun gitsin
0 oy
(1,846 puan) tarafından
Kazanacgim derken umarım çok şey kaybetmez o kocasının peşinden suruklendikce kocası belki de ondan kaçacak, kaçan kovalanır misali ben olsam asla bir .......spu için hayatımı mahvetmem hakkında hayırlısı olsun
0 oy
tarafından
Ya çocuk olmadan hemen ayrılsın gitsin yazık etmesin kendine buraya bu soru mu ya ne sevmesi ******** adam 
0 oy
(2,168 puan) tarafından
Arkadaşın birde ne yapayım diye mi düşünüyor. Adam daha ne desin pi.slik herif 
0 oy
(350 puan) tarafından
Bana düşmez yorum yapmak çünkü hayatın ne getireceğini sadece Allah bulur ama çok üzüldüm 
0 oy
(2,077 puan) tarafından
Madem birakmayacak boynuzlariyla yaşamaya devam etsin o zaman
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Bari adam pişman olsaydı arkadaşın affetmek istiyor belli ki . Hani bir umut birşeyler düzelebilir derdim. Adam bas baya gözden çıkarmış belliki yüzüne karşı istemediğini beyan etmiş. Bence arkadaşın kurtarmaya çalışmasın çünkü adam halinden memnun kurtarılmaya ihtiyacı yok isterse bırakır döner eşine zaten. Adam sevmiyor arkadaşını belli ki kendine yazık etmiş olucak böyle devam ederse
0 oy
(611 puan) tarafından
Zevmekle hic bir yere varamaz arkadaşın karsisindakinde sevgi yok saygi yok nereye kadar açik acik soylemis ben karaktersizim demis daha napsin 
0 oy
(19,830 puan) tarafından
:(( yaa çok üzücü gerçekten 
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Bence arkadasın 3lü grup kurmaya müsait kumasını acaba boşansam mı diyerek çoktan kabul etmiş çok acı adam daha ne desin hem aldatmış hem cinsellikten anlıyor demiş yuh yani 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 323 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,345 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 255 göst.
14 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,345 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 541 göst.
19 Eylül 2024 Aile kategorisinde Aşık û maşuk.. (2,090 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 684 göst.
4 Ağustos 2024 Aile kategorisinde 3mhnads (2,072 puan) tarafından soruldu

398,185 soru

11,907,601 cevap

36,039 kullanıcı

...