0 oy
498 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Selam anneler ben çalışmak istiyorum ama ozguvenim hiç yok iş görüşmesine falan gitmeye cekiniyorum yani cesaretim yok napmam gerek fikir verimizindi nasil kazanırım ozguvenimi

10 Cevaplar

0 oy
(9,651 puan) tarafından
Kitaplar okuya ılırsın you tube de bu konuda güzel sohbetler var onları dinleyebilirsin.. kendini geliştirmek ve aynada kendini güzel görmek güzel hissetmek özgüvenini yerine getirmene yardımcı olur..
-Reklam-
0 oy
(119,319 puan) tarafından
Kiz utanancak ne var rahat ol relex davran cekingen gorunme girisken ol
tarafından
Ya ilk zaman öyleyim alıştıkça iyle degilim
0 oy
(728 puan) tarafından
Burada olduğu gibi sosyal hayattada güven kendine 
tarafından
Tsk ederim yorumun ivin
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Al bendende o kadar çalısmak degilde özgüven yok 
tarafından
Nasıl olacak bu iş yaa
(2,722 puan) tarafından
Ah bilsem canım herseyi çok iyi anliyorum kendimde ama cagre bulamiyorm ilk dogumumdanda patik atak kaldi sanirim kapi kargo bile gelmesini istemiyom kalbim pirpir edyo ellerim titriyo cok sinir bozucu bi durum pskyatra gittim ilac verdi kullanmadimda emzirmeyi birakcan dedi oyle kaldi
tarafından
Ben o kadarda değilim Sadece iş görüşmesi sıkıntı ya
(2,722 puan) tarafından
Allah yardimcimiz olsun canm
0 oy
tarafından
Canım zaten iş hayatına girince o ortadan kayboluyor merak etme. Rahat ol sakin ol kendine güven 
tarafından
Ilk görüşme onemli işte
tarafından
Kendini rahatlatmaya çalış arkadaşlarınla sohbet ediyormussun gibi düşün ayrıca kendine güven iş görüşmelerinde en çok ona dikkat ediyorlar rahat olmak önemli
tarafından
Ona mi bakıyorlar ya
0 oy
tarafından
Çekinip yapmazsan kazanamazsın neyden korkuyor endişe ediyorsan üzerine git kendini motive et karşında ki insan 
tarafından
Nasıl konusacafimi bilmiyorum
0 oy
(7,411 puan) tarafından

Ozguvenim yok dedigin surece asla olmaz canim. Oncelikle kendine inanman lazim. Burda yeri geliyor bizlere laf yetiştiriyorsun sende potansiyel var yeterki iste canim:D

tarafından
Işte heyecan yaparım
0 oy
(2,102 puan) tarafından
Neden sen muhasebe değilmiydin bi ara çalıştım dememişmiydin?
tarafından
Çalıştım evet 2 sene once ama o zaman bi tanıdık vasıtasıyla girmiştim yani
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Bir insan kaynakları uzmanı olarak söylüyorum.kem küm dersen iş olmaz atik olacaksın işi istediğini tavrınla belli edeceksin 
0 oy
tarafından
Ilk gorusme cok onemli.Ne kadar bilgili olursa olsun ben ozguvensiz insanlarla calisamiorm mesela canm.Ozguven demek ulakalik bilmislik deil.Aradaki ufak cizgi onemli.Sana tavsiyem gorusmeye gitmeden once surekli pozitif düşün.Kendini o isin en ust seviyesinde hayal et.Bide gorusme sirasinda durust ol.Bilmiorsan bilmiorm lakin ustesinden gelirim bu isi cok istiorumu goster.
tarafından
Ben mali musavir adayiyim.Muhasebe ofisinde calisiorm.
tarafından
Ben şahsen smm ofislerini tercih etmiyorum
tarafından
Neden Sebebi nedir?
tarafından
Ya smm cok is oluyor ama şirketler oyle degil  maesef
tarafından
Smmmde cok ilerleyebiliosn ama canm.Bilmiorm benim arkadasimin ofisi zaten.Cmtesi pazar tatil.5.yilim bu meslekte.Daha once baskalariyla calistim şimdi 2.yilim arkadasimla.Oyuzden rahatim.Is yuku ewet var lakin maasida guzel.Sabah 8 aksam 6 dedimi cikarim ben.Iyiyerini bulmak lazim canm.Sirketlerde de ben yapamiorm.Bana rahat gelmior.Yeri gelio burda ayagimi uzatirim 2 saat dinlenirim cayim kahvem hep var zaten.Ustumde kimsem yok altımda elemanlarimiz var.Onlara ogretiorm birlikte yapiverioz.Aile gibiyiz.Sirketler daha disiplinli;)Allah gonlunuze gore versn insallah.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 242 göst.
6 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu

379,827 soru

11,369,891 cevap

34,853 kullanıcı

...