0 oy
483 göst.
Aile kategorisinde (142 puan) tarafından
Selam!Siz olsanız ne yapardınız?demek ben eşimin ailesiyle oturan üyeyim,şöyle ki bize ev almış kayınpeder 3 yıl önce,nihayet yakında göçeceğim evime.ama şöyle bir durum var ki öbür oğullarına da benim evimin yanında ev almışlar kısacası komşu olacağız elticiğimle.şu durum beni ZiyAdesiyle geriyor .siz olsanız ne yapardınız?

17 Cevaplar

+4 oy
(1,208 puan) tarafından
Canım bunu neden dert edıyosun evın ayrı sonuçta ve ne güzel kayınpederın ev almış kirada oturanları düşün bide.. İyi anlaşamazsan gıtmezsın olur biter yani
(7,157 puan) tarafından
Aynen öyle mesela bende eltimle aynı sokakta oturuyorum ne onlar bize geliyor ne biz onlara gidiyoruz anca sokakta görğnce selam selam o kadar yani
(1,208 puan) tarafından
Anlasamıyorsanız en güzeli zaten merhaba merhaba gerek yok fazla muhabbete :)
-Reklam-
0 oy
(136 puan) tarafından
Sen evine o evine , bu neden seni geriyorki, boşvereceksin mesafeli olacaksın oldu bitti, tek çözüm bu bnce
(142 puan) tarafından
Hepsinden uzak olmak istiyorum
0 oy
(1,535 puan) tarafından
Evleriniz ayrı sonuçta herkes kendi evinde oturacak neden gerildin mesafeli olursun sen ona gitmessin o sana gelmez oldu bitti 
(142 puan) tarafından
Sonuçta gözümün önünde olacaklar
0 oy
(4,458 puan) tarafından
Hiç gerilme sadece mesafeni koru 
(142 puan) tarafından
Hep aşağı inerken göre bilirim sonra eşim kardeşine göre bana kısıtlamalar yapa bilir onları görmek bile istemiyorum kendi apartmanımda Bile rahat oturmayım mı
tarafından
Kadın ne yasadiysa yüzlerini görmek istemiyor bazen gerçekten seslerine bile tahammül edemezsin bir insanın
(4,458 puan) tarafından
Doğrudur, çok swy yasadık deseydı ona göre yorum yapardım :)
(142 puan) tarafından
Neler yaşamadık ki sevmiyorum onu ailesini görmek bile istemiyorum şimdi de gözümün önüne geliyor dışarıya çıkarken onları görmek. Iyyyy
0 oy
tarafından
Sana zararı var mı benimde eltim yanımda o evinde ben evimde ev buldun idare et kaça aldınız evi 
(142 puan) tarafından
Fiyatı demiyorlar ))
tarafından
Dert arama kendine ne güzel evin olmuş sağlıkla huzurla oturun
(142 puan) tarafından
Kaç yıldır bekliyorum ,yalnız yaşayacağım diye sevinirken şimdi de elticiğim gelecek yanma
tarafından
Ekmeğiniz aynı mi pişecek gelsin sana iyi gelmezse gorusmezsin köyde bile yan yana olup gorusmeyen cok insan var daha oturmadan dert alma başına
(142 puan) tarafından
Kaç yıldır onla yan yanayım .sevmiyorum onu ne yapsa da.bana dokunan o ki ben sevinirken bunların yüzünü görmeyeceğim diye,şimdi de bu geliyor benim yanıma
0 oy
(1,836 puan) tarafından
Valla eltim üst katıma tasindi ondan önce 3 ay bendeydi ev hazir olana kadar. Tadilat vardı. Eşimle kaynim bir meseleden didisti, yani eşimin başkası için dediğini kaynim üstüne alınıp karısı da doldurunca sana dedi sana dedi diye 9 aydır küsler. Dogum yaptım, yurt dışına taşındık aramadı bile. Şeytan eltimde yalandan kendini kötü yapmamak için ayda 1 mesaj atar o kadar. Nankörler 1 senelik evliyken çocuklarına kadar evimi açtım aylarca. İnşallah senin ki iyidir 
(142 puan) tarafından
Ben adı elti olduğu için sevmiyorum güvenmiyorum onun sevgisine iyi yüzüne halbuki büyüğü benim,küçüğü o
0 oy
(1,536 puan) tarafından
Kapını kapatırsın oturursun keyfince. Benim eltim yok çok şükür o kötü duyguyu yaşamadım:D
0 oy
(983 puan) tarafından
Evimde keyfime bakardım. Bakmak istemezsen görmezsin. 
(142 puan) tarafından
Hangi sınırlar mesela ?
(983 puan) tarafından
Onu sen belirleyeceksin canım. Mesela gelip gitme saatleri, konuştuğu konular gibi.
(142 puan) tarafından
Şimdi aynı evdeyiz şimdiden iletişimi kessem mi? Nasıl mesafe koysam
(983 puan) tarafından
Şimdiden sohbet arasında söyle, de ki kendi evime gelince çevreme bana gelecekleri zaman aramalarını söyleyeceğim, şöyle rahat gezeceğim, evşmd istediğimi giyeceğim, çay kapı birileri gelsin istemiyorum de onlar üstüne alınır zaten :)
(142 puan) tarafından
İnşaAllah öyle olur canım
0 oy
(1,716 puan) tarafından

Dert ararken ben. Kız evin ayrı yolun ayrı aşkom yakın olsun nolcak mesafe koyduktan sonra en azından kalabalıktan kurtuluyorsun 

(142 puan) tarafından
Evet en azından kalabalıktan 10 kişi aynı evde yaşamaktan kurtuluyorum
0 oy
(1,430 puan) tarafından
İlkten nasıl davranırsan ömür boyu öyle gider sen mesafeli davran yani onlara o rahatlığı vermezsin olur biter 
(142 puan) tarafından
Eskiden aramız iyiydi sonra bozuldu
0 oy
(16,632 puan) tarafından
Kendi açından değil de kayinbabanin açısından bak..ikinize ev almış ayrı gayrı haksızlık olmasın diye iki oğluna da aynı yerden ev almış. Allah razı olsun ki almış ev de geç boş ver her dk birbirinizi göremeyeceksiniz ki
(142 puan) tarafından
8 yıl aynı evde yaşamışız daha ne olsun
0 oy
(2,045 puan) tarafından
Sonuçta evin ayrı, bence ona odaklan moralini bozma. En fazla gitmez gelmezsin mesafe koyarsın 
(142 puan) tarafından
İnşaAllah öyle olur
0 oy
(11,649 puan) tarafından
Aynı evde yaşamışsın kapısı ayrı kendi evinde de gayet yaşarsın kendinize dert aramayın elticiği salıverin bi
(142 puan) tarafından
Hala aynı evdeyiz :(
0 oy
(3,540 puan) tarafından
Muhattap olma yüz verme istemiyorsan
(142 puan) tarafından
İnşaAllah
0 oy
(1,255 puan) tarafından
Kız boşver takma koy araya mesafeyi gelip gitme olmasın samimiyet kurma ozaman eltin anlar zaten 
(142 puan) tarafından
İnşaAllah öyle olur
0 oy
(580 puan) tarafından
Kız bacım etme eyleme bizim kayınpeder ev alıcak, kira derdşnden ev sahibiyle uğraşma derdinden bi tur daha taşınma derdinden kurtulucam, eltim yakınıma taşınıcak da onu dert edicem oldu. 
(142 puan) tarafından
Keşke böyle olmasaydı görmeseydim suratlarını
(580 puan) tarafından
Suratlarını gene de görmek zorunda değilsin ki, aynı evde yaşamıcaksınız neticede. Sürekli bana gel sana geliyim de demez diye düşünüyorum
0 oy
(7,374 puan) tarafından
Adam almış evi sizin keyfinize göre almak zorunda değilm kendiniz alsanız Uzak alırdınız. Evim var birlik oturmaktan kurtuldum kira sıkıntısıda çekmiyorum cekmiyecem diyip şükredin oturun bence
(142 puan) tarafından
8 yıldır aynı evdeyiz yetmez mi?almalı tabi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 160 göst.
0 oy
40 cevap 1,362 göst.
0 oy
30 cevap 2,014 göst.
0 oy
12 cevap 701 göst.
13 Şubat 2023 Diğer kategorisinde 80dlk_bassari (2,530 puan) tarafından soruldu