0 oy
792 göst.
Diğer kategorisinde (532 puan) tarafından
Ya kızlar cok tuhafıma gitti yrnı evli eltim bişey desem yaygara cıkarcak bir tip egolu ve cokda güzel allah var ama arıza baya neyse bana ekran kaydı atmış sosyal medyadan bizim mesai başladı diye kaynım yszmış işte cocuk istiyorum artık yeter calişmalara başliyalım eve gelince öpücük vs atmiş bana atmasındakı amaç ne anlamadım utandim yani kocanla özelin ayıp benmi tuhafım ya büyük eltimle yakınız onla bile konusmam bukadarını 2 aylık evliler bu arada cocuk istemiyorum diyordu birkac gün önce hayırlısı dedim allah saglıkla hayırlı evlat versn dedim bende ay siiznkler büyüsün öyle dogurcam sevilsin dedi ne alaka her torun evlat ayrıdır öyle şeymi olur simdi dogursa sevilmicekmi yani aılede hiç kız yok kız ıstyormuslar cok olmamiş kaynnamın 3 oglan eltımde 2 oglan şimdi büyük eltimdr kız dogurcam diyor neyin kafası bu kızı erkegimi var allah saglıklısnı hayırlısını versn bana bencillk geliyor kac defa dedim ben hep hayırlısını istedım senon kız aılede tek olmasn diyorlar sidik yarışı sanki bm kızım cok hareketlı 15 aylık sahsen ben istemiyoruö buyuyene kadar cok zor evlat büyütmek ya insanlarda nasıl kafa var sinirm bozulfu gece gece sanki ben dogurma diyorum bana bukadar mahremı atmiş cıvık cıvık yazışmışlar bana atmiş  şaştm kaldm 

19 Cevaplar

+2 oy
(399 puan) tarafından
E deseydın ya ozelını bıdaha bana atma sen nıye cekınıyorsun o cekınsın bıraz agırbaslılık edep be ay. Susmayın bazı şeyde susmayın bırakın kötü desınler ama şu kadar lafa susmayın yada o ekran görüntüsüne k. Bakma ama bana bır daha atma böyle şeyler demek zor degıl bence 
(532 puan) tarafından
Cidden sorun benm kafada degıl demi insan bunu atarmı kocamda gördü ortak hesaba attı nekadar ayıp
(566 puan) tarafından
Aaa ortak hesap birde
-Reklam-
+2 oy
(795 puan) tarafından
Eltin özelini sana açarak bi halt etmiş, sen onun özelini bi yığın yabancıya açarak daha büyük halt ediyosun. Etme eyleme bacım girdiğin günaha değmez
(532 puan) tarafından
Canım eşimle ortak hesabımıza attı ztn eşimde gördü mesaji ben gercekten insanların niyetını cok gec anlıyorum cogu zmn danısmak istedım benmi geri kafali jaldım diye
(795 puan) tarafından
Açıkçası yazdıklarının yarısına yakınını bile okumadım, sadece uyarmak istedim seni boşu boşuna günaha girme diye.
(49,924 puan) tarafından
ortak hesap olduğunu bilerek attiysa ar damari çatlamış demektir
(532 puan) tarafından
Bliyor ve benm eşim bakar arada ztn
+1 oy
(17,586 puan) tarafından
E yuh yani. O eltinden uzak dur bence 
(209 puan) tarafından
Görgüsüz bence iletişimini kes mesafeni koru
(532 puan) tarafından
Bide kendi kendini yüceltiyor tuhaf
(532 puan) tarafından
:)) malesf işte sınanıyoruz
(2,633 puan) tarafından
Ananem deli Gönül'ün çok sevdiğim bir lafı vardır. "Başkasının övdüğünü alıp kaçasım gelir, kendi kendini övenin ağzına s..çasım gelir." Ne bilge kadınmış.
(532 puan) tarafından
Ya yemin ederimki sürekli ben diyor en sevmedıgım sey valla
0 oy
(19,830 puan) tarafından
Belki samimi olmak istiyodur belki aklında kötü bişey yoktur ne biliyim atmaması lazım özelini aslında
(532 puan) tarafından
Ne samimi olması ya kac defa kavga cıkarttı kaynnamla bizmle hatta biirnde dedi bana bulaşirsaniz agzınızın payını alrsnz ben şok ama kaynım için hep sineye cektık
(19,830 puan) tarafından
O zaman başka amaçları var uyar bidaha atmasın çok saçma nasıl bi karakter
0 oy
(12,050 puan) tarafından
Ben burada aşırı mahrem de bir şey görmedim. Sanki kadın kendince samimiyetinize(!) Güvenmiş siz de gelip burada açmışsınız bunu gibi. Neyse. Hoşlanmadığınızı dile getirseniz bir daha yazmaz bence 
(532 puan) tarafından
Canım yicemli micemli seni yszmiş hepsınıde yazamam buraya hayatta atamam bn kocamın mesajını o sekılde
0 oy
(1,089 puan) tarafından
Tabiki sağlıklı olsun ama kız bebek başka ya bende kız çocuklarını daha çok seviyorum 
(532 puan) tarafından
Ben hep erkke sandm asla kız erkek ayırmadım ama iyki kızım oldu ogulmda olsa mutlu olurdum
(1,089 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Cocuk yapmaya karar vermis sevincini senle paylasmis bazilari hamile kalip 7 ay gizliyir soylemiyor eltin demek ki seni cok seviyor 
(532 puan) tarafından
Evet okadar severki ablacım derken siz köylü gibi ceyiz serdınız biz okumuş kızlar böyle seylerle iglilemiyoruz elit takılıyoruz kayınbabam bile dedi hayatımda bukadar güzel mobilya görmedık en iysi seninki demiş güya en pahalı urunmuş ztn  böyle oladar iydirki okadar ve ben bende okudum ne alaka deyınce haddını bil agzının payını alirsn demesi benmde herzmn sabrwtmem
(1,089 puan) tarafından
Kac yaşında eltin canım
(532 puan) tarafından
23 canım bende 24e girdm evlendıkten ıkı ay sonra yaşit evlendıl yanı ben buyugum ondan suan 27yım
0 oy
(49,924 puan) tarafından
ne *** yemeye bana attinnndesene sende
(49,924 puan) tarafından
cikarsin ozelini bana nasil atarsin diye carla kaynana da soyle
(532 puan) tarafından
Aman kaynanam o cocuk der buyuj eltımle bana aramzda 4 yas var ustelık bnde onun yasında evlendım ama o cocuk daha diyor bir lafları var parmagında oynatır kocamı keacem sevmedgm herkesten diyor buyuk kaynımı eve kabul etmesıler müsait degılz diye halbukı istemiyor agzıyla dedı yuzume
(49,924 puan) tarafından
yaw desin sende uyar sunu bir daha benimle yüz göz olursa kocasina der herkese rezil ederim kucukse nasil evlendi evlendiyse edebiyle dursun kimseye sarmasin de sen dişlerini goster
(532 puan) tarafından
Canım kac defa dedim ama buyuk elrımle bana yakısmayan her kılıf ona yakısıyor o bir tane cnkü takmıyor
(49,924 puan) tarafından
o zaman esin esine diyecek
0 oy
(1,604 puan) tarafından
Çocuk istediğini söylemiş kocasının bunda ne var yatakta ki olayı çekip atmamış. Abartma bence 

Herkesin kalbinden geçen ya kızı ya erkegı olmasını çok isteyen var bunda saçma bişey görmedim. Rahatsız olduysan dırek söyleseydın ilerde tekrar söylemeye kalkmazdı
(532 puan) tarafından
Canım gelıp bana yatak odasınıda actı anlattı ve ben konuyu degıstrdm en ufak fırsatta kımse benmkı gibi degık bana bebek gibi davranıyor kocam kocam bana dedı sem ne istersen ne o olsn en ufak fırsatta sacma sapan anlatıyor yazsam dag olur yok bu aıleye gelmiş en güzel gelin sensin vs demesi biz köylüymüşz onlar elitmiş vr gercekten hiç normal gelmedı yatak odasımı anlatması
0 oy
(589 puan) tarafından
Beyin yaşı kaç eltinin merak ettim. Acaba kocası biliyor mu sana attığını böyle ayıp şeyleri 
(532 puan) tarafından
Bilse ortalıgı yıkar emın ol agırbaşlidir
(589 puan) tarafından
Devamı gelirse kocan kaynına söylesin. Ben gördüm hanımın telefonun da hatta hanımın sana söylediğimden de haberi yok desin
(532 puan) tarafından
Ya kız arızalı tek mükemmel o kaynanm bana buyuk eltıme corap açyapsa bana yapmsn der bize yaparsa eşim der kardesine ama ibşallah bana bulaşıp huuzrumu kaçırmaz terbiyesi
(589 puan) tarafından
Valla çok ileri giderse kaynına çıtlatın bu durumu. Belli ki biraz ergen
(532 puan) tarafından
23yasında canım bn 24te evlendm ama böyle seyleri anlatmzdım hatta buyuk eltım der allah razı olsun ayıp edep biliyorsn dıkkat ediyorsn
(589 puan) tarafından
Bende şuan 24 yaşımdayım ama asla ve asla böyle çocukça bir saygısızlık yapmam
(589 puan) tarafından
O aklı sıra seni kıskandırıyor hava atıyor zannediyor
(532 puan) tarafından
İnan migdem bulandi kaynım çünkü gözüme gelcek hep mesela görnce bende canım öyle evlendm
(589 puan) tarafından
Seni kıskandırıyor aklı sıra. Valla yerinde olsam kaynımın duymasını sağlarım
(532 puan) tarafından
Bir daha yazarsa dcem direk eşime aöylesn  bana yazmasn ayıp dıye
0 oy
(137 puan) tarafından
Tamam da eve gelince seni duvardan duvara dememiş sütü çilekli seni sürekli istiyom dememiş.d.d.d srnle olan samimiyetine guvenmis atmış abartacak bişey yok bunda bence
(532 puan) tarafından
Yoo ben bmyle seylerı konusmam esımle olan gayette yazmış evde görüscz muah vs bakamdm fazlasına ben utandım
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ay deli mi ne. Sen ne dedin peki öyle atınca insan ne diyeceğini de şaşırır
(532 puan) tarafından
Evet şaştm ztn bana kızmıslar yok ayıp yok günah brnmı attım mesajı elimde gördü asıl ayıp onun yaptıgı ortak hesabami atılır kım bilir kocam ne  düşündü dedigm hayırlısı olsun eşin dedı öyle yaz uzatma sakın sakın bızım brşeymizi duyamamym kac senedır evlıyız nzmn duydun dedım sen safsn dedı bana ne alakaysa
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Kisa ve net sekilde sor, bunu yanlislikla attin galiba, bayagi özel muhabbet.cunki de
(532 puan) tarafından
Keşke baştan deseydim bende sasrdm yemin ederm durduk yere attı
0 oy
(566 puan) tarafından
Cahilliğine ver canım boş ver sıkma ne sıkıyon canını.o ne öyle ğörmemiş gibi 
(532 puan) tarafından
Neler diyor anlatsam ben utanıyorum okadarına
0 oy
(8,900 puan) tarafından
Ben olsaydım o videonun altına senin yerine ben utandım derdim 
(532 puan) tarafından
Ben desem üste cıkar ufak buyuk dinlemz  cokk edepsiz kaynanma falanda öylr ama kaynnamda ona bayılır büyük eltim nasıl edepli öyle konularda bendrn bile kimseninn hakkını yemem ama kaynnam modernleşti bianda bize dar olan kadın kocaya gitmek harbi sıkıntı
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Daha çok çocuk belli ki. Çocuk yapma bilincinde bile değil. Sevilsin, ilgi gördün diye çocuk mu yapılır? Keşke biraz da ebeveynlik bilinci ile çocuk yapsalar  toplumda bu kadar problemli çocuk olmazdı o zaman. 
(532 puan) tarafından
Ya anlatamıyorum işte ben bak banada dediler ama kendim nzmn hazrsam ozmn dogurdum ayrıcada tek kız diye el üstünde falanda degıl hepsı hıkaye her torun eşit sadece kendı babamgılde farklı az ama orda hiç torun yoktı o yuzden ilgi çok oluyor bu çokta iyi biley degıl herkes karısıyor şsimartiyor bana çokk sacma geliyor
(1,100 puan) tarafından
Çok saçma zaten :)
(532 puan) tarafından
Evet :)
0 oy
tarafından
Benim eltim yabancıların yanında üçüncüyü de yapsak mi bilemiyorum bazen yapmak istiyoruz bazen istemiyoruz der erkek kadın fark etmiyor aklına estikçe söyler 
(532 puan) tarafından
Dengesiz cok bacım :)
tarafından
Baya çok hemde kaynanama gidiyoruz ortada birşey yokken kalabalık erkekler kadınlar dayılar falan var durduk yere eşine seslenip öğren öğren bende doğurunca bakarsın demişti kimsede dönüp sen ne diyorsun ayıp demedi ben utandım o utanmadı iki tane kızı var bu arada
(532 puan) tarafından
Bak ben bir böyleyim saniyordum gerçekten sende sıkıntı yok eltin cok geniş kaynın ondan grniş brnm eşim bana neler der oyle konussam az edep ya hiç kalmamişki
tarafından
Benim eşimde bana kızar ya sonuçta bu karı koca arasında olması gerekiyor
(532 puan) tarafından
Evet canım haklılarda brnce
0 oy
(2,716 puan) tarafından
Kız senin ki iyimis benim eltimin gelini var bilmem diğer eltime işte iş uzerindeyken aradın bilemm biz şöyle yaoiyoruz biz böyle yapıyoruz ay şunu giymiş cok seksisin işte abi seni yakalarsa yapar bir şeyler tabi o daha açık konuşuyor şuan ben üstü kapalı anlatıyorum nasıl bir rahatlık sa bu 
(532 puan) tarafından
Benimkide öyle canım ben burda uzunca anlatmamaya caliştm yine uzun oldu gerçide edep sıfır ya ben niye anlatym ayıp kocamla aramda jalır burda bilr bişey sorunca düşünüyoz
0 oy
(28,506 puan) tarafından

Yaptıklarına konuştuklarina sessiz kalırsanız eğer tepenize çıkar tepkinizi gösterin anormal gerçekten 

(532 puan) tarafından
Ben sadece bir parça anlattım ilginç olan kaynanam eşim beni kıskansa bozulan buyuk eltımede tabı buna bir moder modern onun yanındada demiş böyle şeyler buyuk eltim anlatmsti demekki dogruymuş annem cok normal karşilams bızede trip

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 432 göst.
27 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sevdakaya85 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 96 göst.
0 oy
2 cevap 64 göst.
2 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
13 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annebebek34 (1,022 puan) tarafından soruldu

398,154 soru

11,906,912 cevap

36,036 kullanıcı

...