0 oy
469 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Tek gecede hamile kalan arkadaşlar bebeğinizin cinsiyeti nedir? Kaç günde bir adet oluyorsunuz? Kaçıncı gün hamile kaldınız?

18 Cevaplar

+4 oy
(969 puan) tarafından

Beyin yakan sorularda bugün ;)

(1 puan) tarafından
Ha ha sohbet anlayışın da baya hoş. Burası arkadaş bulup sohbet etme sitesi değil. Soru cevap yaparak merak ettiklerimizi öğrenme sitesi. Sen yanlış siteye gelmişsin  Ayrica soruya cevap vermek isteyen yazar senin gibi aykiri sohbet arayıcılar degil
(969 puan) tarafından
Arkadaş bulma demedim sen okuduğunu anlamıyor musun burası açık bir platform canım istedigimi yazarım sana küfür etmedik birsey etmedik bu kadar dert olmasın ya bu kadar dertleneceksen saçma soru sormayacaksın o zaman
(1 puan) tarafından
Senin kapasitene fazla gelen bir soru sormuşum o yüzden sacma bulmuşsun demek ki. Arkadaş bulma dedin diyen olmadı. Sen daha okumayı bilmiyorsun  bırak okuduğunu anlamayı da once okumayi öğren.
(969 puan) tarafından
Sorduğun sorudan senin kapasiten belli :) yazık sana yazdığını unutuyorsun baksana git bebeğim sen benle uğraşma hangi gün hamile kaldığını öğren hadi canim çok işin var senin
(1 puan) tarafından
Ben gününü biliyorum da sen daha okumayı bile bilmiyorsun. Bebeğim falan diye konuşamazsın. Hadi yürü bakalım. Bi okuma anlama kursuna kayıt ol
-Reklam-
+1 oy
(12,013 puan) tarafından
Herkes tek gecede hamile kalmadı mı ya üç beş gecede kolektif kalan var mı :) hangisinde olduğunu ne bilcen 
(5,412 puan) tarafından
Amin canım cümlemizin inşallah ❤️
(13,316 puan) tarafından
Yarıldım ya Nagiş
(10,702 puan) tarafından
Ben tek ilişkide kaldım  köydeydik tektik adetim bitince hemen oldu ertesi gün kaynanamlar geldiğinden ilişki hiç olmadı. 20 gün sonra kendi evinize geçtiğimizde adetimin 1 gün geçtiğini farkettim test yaptım ve hamileydimmm :))
(12,013 puan) tarafından
Senin istisna kız :)
(10,702 puan) tarafından
İlkinde de tek de kaldım köyde artık köye gitmiyorum yeter bu kadar :D
0 oy
(249 puan) tarafından
Evlendiğim gece kaldım erkek 2 yaşında 
0 oy
(1,623 puan) tarafından
Ben ilk gecede hamile kaldım ayda bır hafta oluyorum  cinsiyet kızdı 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Bende ilk gecede hamile kaldım oğlum oldu
0 oy
(2,188 puan) tarafından
Erkek. Tam yumurtlama günümdü
0 oy
(30 puan) tarafından
İki gebeligimde de tek günde hamile kaldım ilki kız ikincisi oğlan. Adetim 28 günde bir düzenli gelir oğlumda 14. Gün yumurtlama gününde hamile kaldım. 
(89 puan) tarafından
Adet başlangıcından 14. Gün yumurtlama günü mü oluyo canım kesin olarak
(30 puan) tarafından
Evet canım ben öyle biliyorum. Adet uygulaması kullanıyordum onda da öyle gösteriyor.
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Bunu bilebilene helal olsun :) 
0 oy
tarafından
Tek gecede hamile kalıp kalmadığını nasıl anlaşılıyor ki
0 oy
tarafından
İki hamileliğim oldu tek seferlik birliktelik oldu ikisinde de . Biri kiz biri oğlan cinsiyetle alakası yok yani şimdiden belirteym:)
0 oy
(28,473 puan) tarafından

Çok saçma bir soru tek gecede hamile kalanlar derken yani bir insan tek seferde hamile kalır bunun ne zmaan olacağı belli olmaz her birliktelikte hamilelik olmaz mantıginiz ne açıdan bu soruyu sordurdu merak ettim

(242 puan) tarafından
İlk ayda dese neyse    belki 2.3. 10.gecede kalmışsizdır

Bende ilk ayda kalmışım   ilk gecede nasil gebe kalidiğininin mantiğını sordum kendime bunu bilene hela olsun :)
(1 puan) tarafından
Soruyu yanlış anladığınız için saçma dusunen siz olabilir misiniz? Burda bahsedilen o ay içerisinde tek gece korumasiz ilişki yaşamış olmak ya da ay içerisinde esinden ayrı vs olup tek gece degerlendirebilmek. Yoksa 10 kez de deneseniz birinde hamile kaldığınızı herkes biliyor
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Bir kız bir  erkek 
0 oy
(598 puan) tarafından
28 günde bir olurum adetimin 2. Haftasında evlendim gebelik ihitmslinin yüksek olduğu zamandı. Hemen oldu kız oldu
0 oy
(5,323 puan) tarafından
4. Çocuğuma adetten bir gün sonra hamile kaldım kız şuan 4 yaşında.
0 oy
(1,600 puan) tarafından
Benm düğünden önce adete girdim adetim evlendikten 2 gün sonra bitti ilk geceden kaldım  sonrası adet falan olmadım anladım gebeyim

Kızım oldu
0 oy
(2,982 puan) tarafından
Ne zaman kaldığının cinseyet için bi önemi yok hamile kaldığın kişiden kaynaklı cinsiyet 
(1 puan) tarafından
Cinsiyeti erkek belirliyor tabi ki. Ancak bilimsel çalışmalara göre yumurta da sperme bi çekim gücü uyguluyor. Yani az da olsa kadının etkisi var
(2,982 puan) tarafından
Canım sprem hızına bağlı diye biliyorum bende polikistik over var 2 kızım var
(1 puan) tarafından
Erkek spermler daha hızlı ve daha çabuk ölüyor diye biliyorum. Erken ilişkide kadinin yumurta catlayana kadar erkek spermler canlı kalamıyor ve kız spermler daha uzun ömürlü olduğu için kız oluyormus. Bilimsel bir açıklama okumuştum. Tabi hersey kısmet takdiri ilahi
0 oy
(3,524 puan) tarafından
Iki cocugumda tek korunmasiz iliskide oldu. Ikisi de erkek. Adetimden 4-6 gun sonra oldu genelde yumurtlama zamanima denk gelirdi. Adetimin tamamen bitmesi 5 gunu buluyo. Genelde tam yumurtlama zamani erkek olur derler. Erkek spermi hizli oldugu icin tam yumurtlama zamani cabuk dollenme olurmus. Ne kadar bilimsel bilemiyorum tabi :) sadece sperm hiz konusu dogru, erkek daha hizli kiz daha yavasmis.
(89 puan) tarafından
Benimde iki oğlum var nasıl bulablrz bu kızı :)
(3,524 puan) tarafından
Valla bana kardesimin is yerinde bi abla var, erkegin spermleri yavas olmasi lazim demisti. O yuzden adetten sonra her gun asiri iliski demisti. O kizi oyle tutturmus tesaduf mu bilemem de :) bi de protein agirlikli besleniyosa esin erkek olma ihtimali daha fazla oluyomus. Benim esimde bi kahvalti da et yemez :D yani ihtimaller var ama hangisi en dogru bilemiyorum :D
(52 puan) tarafından
Yok ya onunla alakası yok bence öyle olsaydı benim kızım olmazdı hiç . Benim eşim kahvaltıda dahi kavurma yer :))
(3,524 puan) tarafından
Diyorum ya herkes bisey diyo :D rabbim bilir en dogrusunu kismet.
0 oy
(1,840 puan) tarafından
Gelidikten 1 ay snr hamile kaldım bebeğim erkek 1 kez âdet oldum 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 294 göst.
25 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 159 göst.
16 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Merakli23 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 326 göst.