0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (539 puan) tarafından
Hanımlar benim oğlum kasım da 4 yaşa girecek tek çocuk evde canı sıkılıyor akşamları bazen parka falan götürüyorum ama evde çok sıkılıyor hep ağlıyor bende dedim ana okuluna verecem  ücretli ama yıllık 8 bin lira ödenecek gittim bana dediler oğlunun yaşı tutmuyor ama ayın 1 de gelin . 4 saat anaokulda olucak sizce versem mi yararı varmı parkta bazı hanımlarda bana önerdi götürün biz çok memnunuz diye . 

5 Cevaplar

0 oy
(2,933 puan) tarafından
İlla ki yararı olur bizim ana okullarında sadece oyun üzerine değilde harf öğrenme sayı öğrenme oluyor birde öyle olursa daha iyi olur 
(539 puan) tarafından
Evet buda öyle
-Reklam-
0 oy
(2,695 puan) tarafından
Yıllık 8 bin mi? Bizim orada anaokulu aylık 8 bin istiyor. Bence çok iyi. 10 bin tlde yıllık kırtasiye masrafı diye. 
(539 puan) tarafından
Çok fazla ya niye o kadar çok istiyorlar
(2,695 puan) tarafından
Hiç bilgim yok ama çevrede olanın en iyisi, en temizi burası. Baya aktifler ama. Yaz okulu olarak kızımı göndericektik 7 bin tl istediler. Okulu gezdik baya iyiydi. Yemekhanesi, tuvaletleri, spor salonları, oyun parkı, uyku odaları da vardı. Hatta geçen günler havuz etkinlikleri vardı bütün çocuklar sitenin havuzuna geldi. Her Cuma günü okul dışı etkinlik yapıyorlar. Müzeleri geziyorlar genelde.
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Yıllık 8 bin ise aylık aidat maidat istemecekelrse ay olarak hesapladığın zaman bin TL ye filan denk geliyor bence gayet iyi . Anaokuluna giden arkadaşlar 5-6 bin civarı istiyorlar kayıt parası adı altında ve aylık da ücret talep ediyorlar diye bahsettiler hep bende bu hafta içinde gidip öğrenicem ama bahsettiğim devlete bağlı anaokulu. Bide sizinki özelmiş çok iyi fiyat bence
(539 puan) tarafından
Yok canim özel  anaokulu değil devlet bağlı
(7,121 puan) tarafından
Ücretli yazmışsın ya özel sandım. Aslında kayıt parası diye başlangıçta ücret istemeleri yasal değil diyorlar bende bi öğrenicem burdaki anaokulundan oğlum için. İsterlerse cimere şikayet ederim
(539 puan) tarafından
Yok canım ücretli ama devlete bağli olduğu için fiyat uygun özel olsa aylık 8 bin TL denk gelir
0 oy
(566 puan) tarafından
Hiç gerek yok bence yaşı gelince gider küçücük çocuklarınızı niye ezdirmem istiyorsunuz anlamıyorum ,5 yaş olunca ğidcek zaten ücretsiz evde oyunlar oynayıp boyama hikaye kesme yapıştırma da yapabilirsiniz tek çocukmuş birde.parka ğöüür arkadaş ortamı olur yani ne gerek var canım.benim ki anaokulundan mezun oldu işte Kur'an kursuna yazdırdım ücretli göndermeden geri kaydını aldım düşündüm 3 ay tatilini yapsın 1.sınıfa başlıcak ztn çok yorucu olacak bizim için.hemde niye ücretlı gönderim yaşı tutunca ora ğider ücretsiz sosyal yaşam merkezimiz var oraya ğidiyo kızlarım Kur'an'a ğectıler şükür.yani benim düşüncem bu 4 çocuğum var senin gibi tek olsa oooooo ne vakitler ğecırırım onunla:)))
(566 puan) tarafından
Rehber öğretmeni gözlemledi sürekli iletişim halindeydik dikkat eksikliği yok çabuk sıkılıyo dedi arkadaşları boyama yaparken mesela benimki hmn karalayıp bırakıyomuş gözü sürekli oyuncaklarda fln;)
(539 puan) tarafından
Benim oğlumda öyle işte
(566 puan) tarafından
Ben biriyle daha konuştum ama nick inutüum senmisin yoksa kız;) oda böyle dıyodu kreşe vercem ücretli dıyede.takma sen vakit geçir yavrunla ilğini eksik etme çok cok konuş onunla ğez arkadaş edindir en önemlisi.spora yönlendir mesela boks yapalım de .top oynayın bizimki çok sever yüzme mesela. Zamanı ve yaşı gelince hepsini öğrenip yapıyorlar emin ol daha cok küçükler
(539 puan) tarafından
Yok ben değilim canım:) spor kursları falan mı
(566 puan) tarafından
Yokki yaşı tutmuyor canım ya.bi Kur'an kursuna kayıt ettirdim oda ücretliydi geri aldıbu ayın sonu 6 yı doldurcak ondan sonra bakçam tekrar okul açılmadan yaş tutarsa kaydettırcem yüzmeye fln
0 oy
(2,991 puan) tarafından
Seninkini devlet okulu da alır ..benim oğlan Kasım'da 3 yaşına girecek ben Ağustosta yarım gün kreşe vercem sosyallessin konuşması geri kaldı bir de 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 302 göst.
+2 oy
3 cevap 182 göst.
1 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (955 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 87 göst.
1 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Busraaa1 (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 226 göst.
20 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Ugurbicegim (341 puan) tarafından soruldu